2 dny zpoždění

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.09.18 10:53
2 dny zpoždění

Ahoj, mám 2 dny zpoždění MS… Ani žádné bolesti nemám že by menstruace měla přijít… Snažíme se o miminko již 3 měsíce… Myslíte, že to může být těhotenství? Test jsem si zatím nezkoušela podle mě je to brzy… :/.. Děkuji… Břicho mám nafoukle, ale vždy to mívám před MS ale teď mám sice nafoukle břicho ale MS nikde :/).. Děkuji za každou radu zda to může být těhotenství či jestli mam zkusit tt nebo kdy ho zkusit? Děkuji :) prosím o anonym.. Je to téma které nechci aby věděli lidé kteří mě znají děkuji… Bylo by to první těhotenství. :jazyk:

Reakce:
Tichošlápek
Extra třída :D 10921 příspěvků 18.09.18 11:03

V den vynechání ms. Je to v pribalovem letáku. Takže udělej test a mas jasno

kacakaca
Závislačka 2618 příspěvků 18.09.18 11:16

Test ti skoro jiste odpovi lepe nez tipovacka na internetu.

xstrasilka
Ukecaná baba ;) 1803 příspěvků 22 inzerátů 18.09.18 11:23

Snažíte se o dítě, tudíž těhotná být můžeš, ale to ti lépe odpoví těhotenský test, je čas ho udělat, já po dvou dnech zpoždění měla jasné 2 //

Oliverka28
Zasloužilá kecalka 589 příspěvků 18.09.18 11:40

Já tyhle dotazy už vážně nechápu. Je jich tu denně tisic. Jak mame poznat jestli můžeš být těhotná, máš zpoždění tak zkus test,od toho prece jsou.

P4ja
Kelišová 6618 příspěvků 18.09.18 11:53

Kolik ti je?? To se na každou blbost musíš ptát na netu a ne jít a přečíst příbalový leták ???

chrastitko11
Kecalka 491 příspěvků 18.09.18 12:15

Já měla krásné dvě čárky už tři dny po vynechání , takže dnes kup test , ráno to zkus ;) . A třeba sestřenice měla čárku až 14 dní po vynechání . Každá to má holt jinak :mavam:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Peče, vaří a skvěle vypadá: Rosická je největší trefou slavného fotbalisty

Radka Kocurová (37) je velmi prozíravá žena. Kromě toho, že s léty neztrácí... číst dále >

Šlofík dne: Pašeračka Tereza si u soudu zdřímla. „Je nemocná,“ řekl nám zdroj

Pravidelné návštěvy soudu ji pěkně zmáhají. Během posledního soudního líčení... číst dále >

Články z Ona Dnes

Proměna Gábiny, která je opět single. Změnila účes i šatník

Před nedávnem se rozešla s přítelem, přesto Gábina nechce truchlit. Do nového... číst dále >

O 10 let mladší: Život se s nimi nemazlil, teď jsou z nich nové ženy

Magda a Hanka jsou kamarádky a spolubydlící, které se poznaly na ubytovně.... číst dále >