2 dny zpoždění, negativní tt

5
19.2.21 17:48

2 dny zpoždění, negativní tt

Ahoj,
Vím že už to tady asi někdo řešil, ale chci to zkusit. Mám velice pravidelnou menstruaci vždy 30 dní. Ovulace vždy 16.nebo 17.den cyklu( podle ovulačního testu). Menstruace měla přijít 18.2. nedorazila a nedorazila ani dnes. Už jsem to ale nevydržela a udělala si mamatest 10 z odpolední moči. Bohužel negativní. Je ještě nějaká možnost těhotenství. Děkuji

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
40
19.2.21 17:52

Děláš si ho moc brzy a ještě z odpolední moči. Zkus to holt za pár dní z ranní.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5
19.2.21 17:53

Určitě zkusím. :roll: :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
576
19.2.21 18:10

Ahoj, možnost je. Počkej ještě tak dva, tři dny s ráno udělej test. Vím, jak je to těžké čekat, ale musíš :D. Držím palce!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5
19.2.21 18:12

To čekání je šílené :lol: :lol: snad se ta mrcha nedostaví a zkusím to v neděli ráno. Moc děkuji, chtěla jsem znát i jiný názor

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Dinocco
19.2.21 18:19

Já například den po vynechané MS měla druhou čárku silnou tak, že se nedala splést ani s duchem. Ale dělala jsem si ho z ranní moči.
Zkus to za 2 dny, ranní moč a uvidíš. Maximálně zblázněné hormony, sugesce nebo třeba i jiný problém a radši pak doktor, kdyby se MS nedostavila.

• Citovat
  • Nahlásit
5
19.2.21 18:22

Nejvíc se asi mate to, že mě celkem bolí prsa jako pod podpazdim To jsem nikdy nemalá. Plus mě poboliva střídavě podbřišek. A bolestivou menstruaci nemam.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5
19.2.21 18:32

Plus mám už druhý den mazlavý vytok

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
77
20.2.21 23:32

@Niky2916 Ahoj, jako by si psala příspěvek za mě. Na den to mám úplně stejně, MS 18.nedorazila, dnes jsem si dělala test s citlivostí 10 a taky negativní. Vždy mám MS pravidelnou a najednou zpoždění. Asi to nevydržím a ráno otestuji znovu…o miminko se snažíme, tak je to i v hlavě..🤔

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat