2 dospělí + 2 děti + batole - jaký apartmán?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
mimonka
Povídálka 48 příspěvků 27.07.19 20:54
2 dospělí + 2 děti + batole - jaký apartmán?

Dobrý večer všem,
Jsme dva dospělí, 2 starší děti + batole 2,5 roku, které se vždy během noci přesouvá k nám. Píšu vždy, myslím skutečně vždy. Kdo to máte podobné, jezdíte do zahraničí do apartmánů se čtyřmi postelemi nebo s pěti? Kamarádka do mě hučí, ať bereme čtyřlůžkové, že oni tak s malým taky jezdivali. A ve mně se to pere, úspora by byla řádově tisíce, pátá postel by se nevyužila ale nevím, jak se tam budu domlouvat, pokud by to brali jako problém. Zkusmo jsem volala do jedné agentury a samozřejmě máme vzít pět lůžek, jinak by to byl pobyt na černo. Kamarádka říká, že to je hloupost, že jedeme last až superlast minute a mají být rádi, že to vůbec někdo nakonec vzal. Jedná se o Itálii.

A váš názor?

Reakce:
Uživatel je onlinemodravlocka
Ukecaná baba ;) 1433 příspěvků 27.07.19 21:02

Do určitého věku dítě (většinou do 2-3let) v apartmánech ani na hotelech nepotřebuje vlastní postel. Nahlásit dítě musíte, většinou vám nabídnou i dětskou postýlku (za příplatek pár Euro).
Já se teda při vybírání dovolené neorientuji čiste podle počtu lůžek, ale hlavně podle počtu pokojů. V Itálii mi při tomto počtu osob vyhovuje trilo (většinou jsou 6 lůžkové, ale už jsem se setkala i se 4 lůžkovými). Jedna se o kuchyni s obývací části a 2 ložnicemi. Výhoda je ta, že večer uspite děti v ložnicich a máte manévrovací prostor, kde si můžete v klidu sednout, rozsvítit…

rennys1
Ukecaná baba ;) 2419 příspěvků 27.07.19 21:04

Máme stejný počet, zatím jezdíme do apartmanů se čtyřmi lůžky, ale ne načerno, jezdívame do chorvatska a domlouvam si pobyt přímo s majitelem, malý spí se mnou i doma, takže pátá postel by akorát prekazela. Letos jsme teda kvůli malému museli vzít apartman o 20 euro dražší, protože s tím nesouhlasili, ale stejně měl ten dražší apartman 4 postele, ale šla tam dát pristylka, kterou jsme nechteli. Jako počet nahlásit musíš, buď jim to bude vadit nebo ne.

stavros
Kecalka 143 příspěvků 27.07.19 21:12

Když jsme jezdili do hotelu, tak mladší dcera 4 roky platila jen jídlo, to jsme vzali pokoj pro tři s tím že jsem jim nahlásila, že je malá a pořád se mnou spí v posteli, takže jsme ji měli v manželské posteli a starší dcera 8 let měla postel. Teď jede manžel s dcerami do Itálie i s mým otcem a mají 4 lůžkový apartmán, kdybych jela místo svého otce já brala bych 3 lůžkový, ale manžel chtěl kvůli tomu, že nejedu větší prostor. Budu s mladší sestimesicni dcerou doma, je ještě na dlouhé cestování malinká.. Pojedeme příští rok :)

blumen
Hvězda diskuse 53441 příspěvků 27.07.19 21:22

No ja nevim, ale treba pres booking nase do 3 let vlastni postel nemela, od 4 let ano. I kdyz v Cechach nam i ted dali automaticky jen manzelskou postel a byla zdarma. Normalne bych se na to zeptala

llida
Kecalka 468 příspěvků 27.07.19 22:54

Podle me zalezi kam konkretne budete chtit, na peovozovateli.. nahlasis pocet lidi i s vekem a nekde povoli 4 luzka, jinde ti reknou ze si musis zaplatit pristylku nebo nabidnou babypostel… jestli vyuzijes je jen na tobe, platit budes muset tak jako tak…

Váš příspěvek
Reklama