2. KET z 1.IVF, vždy hcg negativní

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

reBeb
Stálice 72 příspěvků 05.11.18 13:09
2. KET z 1.IVF, vždy hcg negativní

Je tu nekdo s podobnym problemem neuhnizdeni embrya? Et i 2 Kety a stale nic…Partner ma spg dobry, ja pco. Ted nas ceka jeste jeden Ket, ale uz v to moc neverim a spis mam velkou obavu. Na genetiku jdeme v prosinci. Imunologii mi v caru rekli, ze je precenovana.

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

Čičorečka
Ukecaná baba ;) 1088 příspěvků 1 inzerát 05.11.18 13:27

To je teda divný. Nám genetiku a imunologii dělali ještě než jsme vůbec rozhodli, že půjdeme do IVF. V rámci vstupních vyšetření a vysledování toho, jaký máme problém.

reBeb
Stálice 72 příspěvků 05.11.18 13:32

@Čičorečka A kam chodíte? Přemýšlím, že změním i car.

Čičorečka
Ukecaná baba ;) 1088 příspěvků 1 inzerát 05.11.18 13:47

@reBeb do Gennetu.

reBeb
Stálice 72 příspěvků 05.11.18 13:55

@Čičorečka Děkuji. A byli jste tam spokojeni?

Čičorečka
Ukecaná baba ;) 1088 příspěvků 1 inzerát 05.11.18 14:17

@reBeb určitě byli.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.11.18 16:09

@reBeb jo.ja měla trikrat ket vyšetřené blasty pgs.bohuzel nechytla se ani jednou.pricina neplodnosti nezjistena.

reBeb
Stálice 72 příspěvků 05.11.18 16:15
@Anonymní píše:
@reBeb jo.ja měla trikrat ket vyšetřené blasty pgs.bohuzel nechytla se ani jednou.pricina neplodnosti nezjistena.

To je hrozný a vyšlo ti to jindy? Asi nesmíme ztrácet naději.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.11.18 16:28

@reBeb zatim sem se neodhodlala jit znovu.mame jeste dva mrazacky,ale uz tomu nejak neverim.

Celina
Závislačka 3314 příspěvků 05.11.18 16:28

Můžeš mi prosím napsat, kdo konkrétně ti řekl, že je imunologie přeceňovaná? Díky

reBeb
Stálice 72 příspěvků 05.11.18 16:35

@Celina Lékařka v našem caru.

reBeb
Stálice 72 příspěvků 05.11.18 16:37
@Anonymní píše:
@reBeb zatim sem se neodhodlala jit znovu.mame jeste dva mrazacky,ale uz tomu nejak neverim.

Tak to chápu, ale na druhou stranu je máte vyšetřená a jsou to blasty, tak hlavu vzhůr. Já mám jen morulku…

Celina
Závislačka 3314 příspěvků 05.11.18 18:26
@reBeb píše:
@Celina Lékařka v našem caru.

To by mě zajímalo, kde na to přišla :nevim: u nás byla imunita příčinou. Od takové doktorky bych odešla

reBeb
Stálice 72 příspěvků 05.11.18 19:27

@Celina řekla mi, že nejčastější příčinou neuhnízdění je genetika, ale tu mi taky ještě nemáme. Nad změnou centra uvažuji.

Celina
Závislačka 3314 příspěvků 05.11.18 20:11

@reBeb to není centrem, ale přístupem toho kterého doktora. My se díky přístupu toho našeho dočkali úspěchu po x letech a jsem těhotná. Je z Gennetu. Trvala bych na kompletní imunologii páru, je to vyšetření hrazené z pojištění. :mavam:

Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Socha Špinarové možná zmizí! Nová radnice chce jednat, syn bude shánět sponzory

Kontroverzní socha zpěvačky Věry Špinarové je opět na scéně. Ačkoliv kritika... číst dále >

Bude Bendig v porotě ankety Czech Singer? Jeho manažer mluví o podvodu!

Zpráva o tom, že Jan Bendig usedne v odborné porotě nově vzniklé ankety Czech... číst dále >

Články z Ona Dnes

Život Livie Klausové ovlivnil pobyt v dětském domově i smrt otce

Zatímco Václav Klaus byl jako prezident jedněmi obdivován a druhými... číst dále >

O 10 let mladší: Přece nesklouznu zpátky, kdy jsem byla vyžraná kisna

Drahomíra a Tomáš jsou kamarádi, kteří postrádají sebevědomí. Oba mají za... číst dále >