Reklama

2-letá se pořád vzteká

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Alena27
Kecalka 339 příspěvků 17.07.18 20:52
2-letá se pořád vzteká

Dobrý den, Máme doma dceru 2r2m a děsně se vzteká-pořád. Není den kdy by se nevztekala. Je děsně paličatá, tvrdohlavá nic si nechce nechat vysvětlit :zed: :zed:. Musí být po jejím, jak není je řev, pláč, hysterie, několikrát se i hodila na zem. Nevím co dělám špatně, tohle jsem u syna nezažila. Máte to taky? Přejde to?

Reklama

Reakce:

nozu
Extra třída :D 11466 příspěvků 17.07.18 20:55

@Alena27 klid!! já tohle doma měla ve dvou exemplářích. Syn i mlátil hlavou do země nebo nábytku 8) vyrostou z toho, jen mám pořád doma trochu vzteklouny.

mrav
Extra třída :D 14033 příspěvků 17.07.18 21:03

Ahoj. Je to vývojové období - období vzdoru. Je potřeba nastavovat hranice a důsledně trvat na jejich dodržování. Taky kdo kolem toho druhého roku nemá malého vzteklounka? Moje dcerka už v září půjde do školky a taky některé věci na mě zkouší. Ony si ty malé potvůrky většinou dovolují na toho, kdo je s nimi nejčastěji… :mavam:

TeSudička
Kecalka 217 příspěvků 17.07.18 21:12

Prezit, nezabit :mavam:

nozu
Extra třída :D 11466 příspěvků 17.07.18 21:14
@TeSudička píše:
Prezit, nezabit :mavam:

plně souhlasím. A dodám začít trénovat meditační techniky na pubertu. U nás začíná u starší a to je teprve hardcore…

Limi123
Závislačka 3031 příspěvků 17.07.18 21:17

Prejde, u nas to preslo ted, presne v 2r a 5m, a to ze dne na den… a najednou se ukazuje, ze to, co jsem do vychovy vlozila, asi funguje!! :mrgreen: :mrgreen:

Jeste pred mesicem jsem byla zrala na Chocholouska a ted najednou parada, mam doma partaka do nepohody!!! (Tuk tuk, snad to neni jen vykyv nalady do pozitivniho smeru)

jenny.fields
Generální žvanilka 24585 příspěvků 17.07.18 21:37

Přejde to. Za nějakou dobu.

Uživatel je onlineiwa83
Kelišová 6100 příspěvků 17.07.18 21:53

Taky tak. Jen o mesic starsi. Davam na vyber a bud a nebo. Hold, zkousi co muze a nemuze.

Heslo: prezit, nezabit by se melo tesat do kamene.

Dnes tady byli sousedovic deti, takze 2, 4 a 6 let a ja stihla pri nich ozehlit! Kdyz je sama, je to obcas na provaz.

rena621
Ukecaná baba ;) 1212 příspěvků 17.07.18 22:48
@Alena27 píše:
Dobrý den, Máme doma dceru 2r2m a děsně se vzteká-pořád. Není den kdy by se nevztekala. Je děsně paličatá, tvrdohlavá nic si nechce nechat vysvětlit :zed: :zed:. Musí být po jejím, jak není je řev, pláč, hysterie, několikrát se i hodila na zem. Nevím co dělám špatně, tohle jsem u syna nezažila. Máte to taky? Přejde to?

I moje to dela. Pride mi ze neco chce ale nedokaze mi to vysvetlit. Nebo kdyz ji neco nedam tak se vzteka. Dite se porad meni to je obdobi kdy sama jeste tomu nerozumi a nedokaze jinak projevit svuj nesouhlas. Az se nauci poradne mluvit se to zlepsi. (doufam) U nas pomaha chvilku ji nechat a pak vzit obejmout. Fyzicke tresty na ni neplati jeste ji vic rozladi a pak je horsi. Snazim se s ni co nejvic komunikovat a zjistit co je za problem a dost to pomaha. Predejit tomu aby mela zachvat vzteku.Jenze kazde dite je jine a na kazde plati neco. Drzim palecky at to vyresite.

Sleepy.Monkey
Kecalka 263 příspěvků 17.07.18 22:52

Mám doma něco podobného :roll: Jen je mu 23 měsíců. No je to někdy na palici. Doma si s ním poradím, nejhorší je to venku, když se vztekne. Sedne na chodník a prostě nepůjde! Teď si oblíbil házení věcmi. To mě vadí dost, nehledě na to, že pak bere písek nebo kamínky a háže to kam se mu zachce. Jinak je vcelku hodný, jsou období kdy je opravdu zlatý.

nicetan
Stálice 74 příspěvků 18.07.18 11:20

Prckovi je 22 měsíců a vzteká se taky skoro pořád. Obzvlášť, když mu nechci něco dovolit. Na letišti si několikrát lehl na zem a vztekal se. Neuděláš s tím nic, jen přečkat:
 )

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Co zařídit po porodu: Přehled do konce šestinedělí

Už se miminko klube na svět? Příjemnou novinku je potřeba nahlásit nejen... číst dále >

Články z Expres.cz

Třetí televizní škrt pro Leoše Mareše: Jak číst komplikace v jeho obsazení

Je to už třetí televizní projekt s Leošem Marešem v relativně krátké době,... číst dále >

Kde se vzala kráska od Mareše a Boučka? Začala kariéru u Westa!

Karle Svobodové alias Angeé se povedlo něco, co by nejspíš neprošlo ani Leoši... číst dále >

Články z Ona Dnes

Děti rozeznám, i když brečí, říká maminka čtyřčat

Svému synovi chtěli pořídit sourozence, ale příroda tomu chtěla jinak. Místo... číst dále >

Poznali se v psychiatrické léčebně, teď čekají osmého potomka

Monika a František, protagonisté dokureality Malé lásky, mají hodně... číst dále >

Reklama