2 leté najednou přestalo jíst

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

maria0
Kecalka 104 příspěvků 01.08.18 08:26
2 lete najednou přestalo jíst

Ahojky,
Potřebovala bych poradit 2lety syn mi přestal zničehonic jíst, sní maximálně termix, jogurt nebo kolacky a mléko hipp. Dřív jedl úplně všechno a hodně tak jestli nemá někdo nějakou zkušenost?
A před 14 dny jsme byli pod narkozou tak nevím zda to nemůže mít nějakou spojitost.
Předem děkuji za odpovědi

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

Ou
Kelišová 5169 příspěvků 01.08.18 08:33

Tipla bych si že to bude spíš horkem. Ostatně říkáte že jí věci, co jsou většinou v lednici a pak teda sladké…

Dávejte mu tedy termix, jogurt, mléko hipp a koláčky, zkuste nabízet ovoce jako meloun, hrozno, broskve a tak - spíš z ledničky.

Klíčové je aby hodně pil - ředěné džusy, vychladlý čaj (klidně mu ho oslaďte), šťávy.

Pár dní s omezeným jídlem žádnou velkou paseku nenadělá.

Kdyby začal být malátný, tak volejte doktorce - ale spíš to bude z případného přehřátí/úžehu/ú­palu.

Ijen
Zasloužilá kecalka 957 příspěvků 01.08.18 08:36

Podle me je to horkem. Ja taky skoro nic nejim, kluci ve vedru nikdy nechteli moc jist. Max presnidavky, ruzne zakysy, mliko. Ted nam delam ovocne smoothie.

Ivana 85
Závislačka 3061 příspěvků 01.08.18 08:39

@maria0 ja myslim ze je to jen takovy obdobi.Kolem dvou let taky dcera skoro nic nejedla.Ted ji je 2 a pul a uz zase ji normalne vsechno.A ted tomu urcite napomaha i to vedro.

maria0
Kecalka 104 příspěvků 01.08.18 08:43

To jsem si myslela taky ze je to horkem ale už to trvá 14 dní tak jsem začala mít strach

stinga
Závislačka 4170 příspěvků 6 inzerátů 01.08.18 08:48

@maria0 no však horko už trvá 14 dní, ty jíš teď všechno, co třeba v lednu? Já určitě ne, udělám si sendvič, sním zmrzlinu a z představy horké polévky je mi úplně mdlo, teplý oběd nehrozí, a tak pijeme, pijeme (nealko) a malá jí kapsičky a banány, nic teplého do ní nedostanu, max teda suché těstoviny v pokojové teplotě

stinga
Závislačka 4170 příspěvků 6 inzerátů 01.08.18 08:49

@maria0 no ale nepíšeš, proč byla ta narkóza, tak jestli máš obavu, že je to tím, tak s ním skoč k doktorce, ať ho zkoukne

Ijen
Zasloužilá kecalka 957 příspěvků 01.08.18 08:54

@maria0 jestli se ti neco nezda tak s nim jdi samozrejme k detskemu dr. Moje deti jedly vzdycky malo a v horku jeste min. Jestli ji min po nejakem zakroku, muze to mit souvislost, ale na tu tady neprijdeme.

Beata.xy
Kecalka 115 příspěvků 176 inzerátů 01.08.18 08:58

Taky teď jíme méně, děláme hodně koktejly, dáváš ještě mlíko, tak to zkus. Já dělám z kojeneckého mlíka ovocnozeleninové s musly, dám tam trochu musly základní, bez příchutí a cukru (třeba dm), pak kus banánu, broskve, borůvky, kus okurky a rajčete, bez semínek a slupky, trochu ořechového oleje, pak třeba trochu šťávy z citronu, pomeranče, prostě, co je doma, rozmixuji do hladka a prcek se po tom může utlouct. Přitom je to zdravé a dostanu do něj i zeleninu, kterou teď bohužel úspěšně ignoruje.

Beata.xy
Kecalka 115 příspěvků 176 inzerátů 01.08.18 09:00

Ještě kupuju takové ty 100% šťávy, mrkvové, z červené řepy, z té má pak pak koktejl krásnou růžovou barvu, to se bude dceři líbit :)

maria0
Kecalka 104 příspěvků 01.08.18 09:03

Byli jsme na ct pod narkozou banánů mi sní tak půlku a právě nevím co mu dávat v poledne jako obed

ibiza
Kecalka 142 příspěvků 01.08.18 09:05

@maria0 Řekla bych že to bude i tím horkem, mi děti doma taky nechtějí jíst a upřímně já taky nemám na nic chuť, tak dělám takové lehké chuťovky co zažene hlad a dětem dávám ovoce a meloun a takové, to mi v těch vedrech alespoň sní, ale teplé obědy teď moc nemusí.

Sára 1
Echt Kelišová 8823 příspěvků 01.08.18 09:24

Mně dcera taky v tomhle věku přestala jíst. Bylo to po nemoci. Hubka. Řešili jsme to s doktorkou. Na nic jsme nepřišli. Bylo to strašný. Nakonec to po nějakém období přešlo a začala jíst zase normálně. Teď můžou mít opravdu vliv tepla. K doktorce bych si radši zašla. Tím nic nezkazís.

maria0
Kecalka 104 příspěvků 01.08.18 13:49

A jak dlouho to období trvalo a co jsi dávala k obědu?

Sára 1
Echt Kelišová 8823 příspěvků 01.08.18 17:50

@maria0 Dlouho. Měsíce. Dávala jsem pak už cokoliv. Bylo to strašný.

Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Plekanec se sice vrátil, aby rodina byla spolu, syny ale nechal v Kanadě

Vracím se do Čech, abych mohl být se svými syny, tak se dají parafrázovat... číst dále >

Malý blondýn s černou botou: Má Juncker během konference každou botu jinou?

Na tiskovou konferenci v belgickém Bruselu, kde vystoupil předseda Evropské... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vánoční divočina podle Konarovské na přehlídce luxusního prádla

Jemné krajky, podvazky nebo průsvitné negližé na těle krásných modelek... číst dále >

Pro lidi je jednodušší se dál trápit, než si krizi přiznat, říká psycholog

Většina vztahů zažije krizi, není možné se jí vyhnout. Znamená jak ohrožení,... číst dále >