Reklama

2-letý chlapeček má neklidné spaní

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Peony1
Zasloužilá kecalka 776 příspěvků 09.03.17 08:20
2 lety chlapecek ma neklidne spani

Ahoj, uz nevim co stim. Synovi budou 2 roky a ma dlouhodobe neklidne spani, porad cestuje po postylce, ze spani me vola, knoura a hleda dudak. Sem uz hotova, tak 6× za noc k nemu beham. Medunka nepomohla. za kazdou radu budu rada

Reklama

Reakce:

elen-ka
Extra třída :D 11914 příspěvků 10 inzerátů 09.03.17 08:31

@Peony1 bohužel radu nemám, dcera, nyní 6 let, stále cestuje po posteli, stále mluví, někdy i křičí ze spaní. Také mě to budí. Ale naučila jsem se na některé mumlání nereagovat. To že se točí a cestují po posteli neřeším, mluvení už také moc neřeším (resp. vzbudím se, ale z postele nevylezu, takže znovu brzo usnu), jediné na co reaguji je křičení. Někdy je to 4 za noc, někdy vůbec.

Terezxx
Ukecaná baba ;) 1544 příspěvků 3 inzeráty 09.03.17 08:33

U nas to začalo před pár dny :zed: dneska jsem k němu vstávala 7×, pláče, knoura, prevaluje se, cestuje po postýlce. Syn dudlik teda nemá uz od roka, takže ho uklidnuji jen tím, ze ho hladim a uklidnuju hlasem. Měl už párkrát taková období a většinou to do měsíce odeznelo a zase spal celou noc. :think:

Káťa19
Kelišová 6771 příspěvků 37 inzerátů 09.03.17 09:05

Mam to same, kluk 2,5 byly noci, kdy se vzbudil az rano, ale tech je poskrovnu :( od narozeni spatny spavec, jenze ja mam k tomu jeste 8m mimco, takze celkem mazec,…zvazuji vyzkouseni kapek od Weledy, Calmedoron…je to prirodni a jedna maminka mi to poradila. Akorat nevim, zda to v Cr prodavaji :think: ja ziji v Nemecku

Káťa19
Kelišová 6771 příspěvků 37 inzerátů 09.03.17 09:08

@Peony1 jinak pokud doted spal dobre, muze to byt jen obdobi, zuby treba… U nas je to stejne porad, taky je v tomto veku normalni, ze deti nechteji spat samy :think:

Danikoof
Ukecaná baba ;) 1489 příspěvků 09.03.17 09:46
Čusky

Píšeš za každou radu budeš ráda, ale nejsem si jist jestli i za tu moji :).Zní to zvláště, ale je možnost, že to dítko něco nebo někdo budí záměrně. Az budu mít já dítko, tak zkusím sehnat přívěsek Ruzenec, nechám si ho vysvětit a dám mu ho na krk, samo takový aby si to dítko ho nestrhlo nebo nespolklo.Kdyz to nepomůže poprosím kněze ať mi být vysvětí od zlého. A když i tohle nepomůže pak jsme na to sami a tam připadají dvě možnosti…

barbuchablond
Zasloužilá kecalka 935 příspěvků 09.03.17 09:55

@Peony1 u nás totéž, syn 2 roky, vydrží spát v klidu maximálně 3 hodiny. Pak se budí, kňourá a volá mě a stěhuje se do naší postele. Tam následuje převalování, rozhazování rukama, kopání nohama, fňukání, pak nemůže najít dudlík (má ho jen na spaní), takže jsme s manželem grogy. Tvrdě usne nad ránem. Jako mimino spal dobře. Už to trvá několik měsíců. Určitě se mu něco zdá, což neovlivním a 100% mu rostou horní pětky a to velmi pomalu, což taky neovlivním :?
A cestování a pózy, co vyrábí v posteli ani nezmiňuju, moje máma tomu nevěřila, dokud to neviděla na vlastní oči :lol:

Peony1
Zasloužilá kecalka 776 příspěvků 09.03.17 10:09

@barbuchablond me se nebudi, vse dela ze spani, jakmile prijdu dam dudlika, tak je zase na chvili klid

Terezxx
Ukecaná baba ;) 1544 příspěvků 3 inzeráty 09.03.17 11:16
@Peony1 píše:
@barbuchablond me se nebudi, vse dela ze spani, jakmile prijdu dam dudlika, tak je zase na chvili klid

To je přesné jako u nás. Synek má taky zavřené oči a vypadá, jako by spal. Jen sebou mlátí a knoura, brečí.

Já myslím, ze buď zoubky nebo zase nějaké horší období.

Jak dlouho se vám takhle budí?

elen-ka
Extra třída :D 11914 příspěvků 10 inzerátů 09.03.17 11:43

Nebo jsou to divoké sny. Třídí si zážitky z celého dne. Mě pak pomáhalo, když takto dcerka brečela/křičela ze spaní, ji probudit. Někdy stačilo jen ji říci (ona spala), že jsem u ní, že ji mám ráda. Dost často to pomohlo, pokud ne, tak jsem budila.

nini77
Ukecaná baba ;) 1617 příspěvků 10 inzerátů 09.03.17 12:52

Syn má 22 měsíců. Budí se po 1,5 hod a odmítá znovu usnout v postylce, musím ho dát na velkou postel a pak přenést. Tak od půlnoci spím u něj ve velké posteli co má v pokojíku. Jinak bych se nevyspala. Teď má dny, že se budí po 45 min. Já doufam, že ho to přejde věkem. Ale možná by to šlo odnaučit. Nechat ho i v té postylce poplakat. Stejně tak se rychle naučil usínat v postylce, s tím měl taky velký problém a dnes už je to pro něj samozřejmost. Ale já jsem líná u něj během noci tolikrát kysat třeba půl hodinu než znovu zabere. Tak spíme spolu. Já si na to hrozně zvykla a spím s ním hrozně ráda. A aspoň nebudime tatínka chuvickou několikrát za noc.

Peony1
Zasloužilá kecalka 776 příspěvků 09.03.17 17:55

@Terezxx dlouho, tak od roka, ale stridaji se dny kdy je to lepsi a kdy horsi, zuby to ale nebudou

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Očkování a autismus - mýtus, který ohrožuje dětské zdraví

Očkovat, či neočkovat? Téma očkování dětí se stalo v dnešní době mezi rodiči... číst dále >

Jak jsme přežili krmení z láhve

Jmenuji se Laura a jsem máma. Jako by to bylo včera, když jsem se nestačila... číst dále >

Články z Expres.cz

Sirotky ze Sýrie bych přijala, potřebují pomoc, říká „miss z děcáku“ Kašáková

Kauza padesáti syrských sirotků hýbe Českem. Europoslankyně Michaela Šojdrová... číst dále >

Co bude Kristelová řešit na YouTube? Záhadnou věc, kterou nikdo nezná

Moderátorka Kateřina Kristelová se rozhodla začít natáčet videa na YouTube,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Soni: Syn s vnoučaty nás odmítá navštěvovat, vadí mu švagr

S manželem jsme již v důchodu, na který jsme se těšili. Nejen na klid a... číst dále >

Pětkrát o očekávání: Submisivní muž ženě neimponuje, říká psycholožka

„Bez ohledu na proměnu společnosti a generační rozdíly očekává stále žena... číst dále >

Reklama