2letý syn je se mnou asi nerad

Anonymní
5.5.16 23:13

2 lety syn je se mnou asi nerad

Asi na me jde nějaký splín nebo co… přijde mi, že můj syn je se všemi raději než se mnou. Když je doma manžel, syn hned Jakoby ozije a je takový veselejší nebo když jde s babi ven, kolikrát se se mnou ani nerozlouci. Proste ignoruje. A když ho babi zase přivede domu, přivítání také nic moc za to když vidi manžela, hned jásá. A když jsme třeba v obchode a manžel se mu ztratí z dohledu, je zle. Ale když se mu ztratím z dohledu já, je mu to jedno :(.
A to se mu věnuji dost, porad se snažím něco vymyslet, chodíme hodně ven atd. Jsem ráda, že má s tatínkem Hezký vztah, ale také me mrzí, že jsem s nim většinu času já a nevrací se mi ta náklonnost nebo nevím jak to mám napsat… kdy to asi přejde?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
8
5.5.16 23:15

Je vase zrcadlo. jste vy rada se sebou? taky testuje vase hranice…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
543
5.5.16 23:24

Ja si spis myslim, ze vi, ze se vzdycky vratis. Tatka s babickou jsou pro nej zajmavejsi, protoze s nimi neni cele dny.. Kdyby jste si to prohodili, byla by jsi zajmavejsi ty:-). To neznamena, ze te nema rad, akorat vi, ze ty nikam neodejdes.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14397
5.5.16 23:24

Má tě okoukanou, nejsi mu vzácná, nic víc za tím nehledej.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
720
6.5.16 00:32

Bere te jako jistotu. Tatinek, babicka jsou neokoukani a pro nej vic vzacnejsi. Urcite te ma rad :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
333
6.5.16 04:28

Máme úplně to stejné :) Syn 1,5 roku, celý den je se mnou, i když vymýšlím různé kraviny, přijde táta z práce, tak už ho mamka nezajímá a jen se táta vzdálí už je řev, když se vzdálím já, je mu to úplně jedno :) Přijde jedině tehdy, když se mu mu něco stane a potřebuje pofoukat bebíčko, jen maminka to umí nejlíp :) Neřeším, mám aspoň čas chvilku spočnout :D
Nebojte, určitě vás má rád.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2302
6.5.16 05:38

Má tě jistou. U nás bylo to samé, ale jak teď přijde ze školky, tak mě asi minutu objímá. Představ si, že by za tebou chodil nějaký člen rodiny každý den a jiný člen by přijel po měsíci z dovolené - s kým by ses vítala víc?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2484
6.5.16 06:43

Moje deti po roce a pul zacaly dost silne vyhledavat kolektiv deti a doma se mnou je to absolutne nebavilo. Byly radi za jakekoli povyrazeni v podobe babicek, manzela, navstev. My nemame hlidani, manzel se vraci pozde, jsou porad jen se mnou a po roce a pul jim to zacalo lizt na budku. Zacala jsem je davat na par hodin do soukrome skolky a ja sla na maly uvazek (s praci z domova) do prace a i pres pocatecni moje vycitky, to prospelo nam vsem. Deti ve skolce nadsene, me taky prace prospela, vic si me pak deti uzivaji, jsem jim vzacnejsi (chodi 3× na dopoledne a 1 na cely den, ja chodim 1 den do prace jinak prace z domiva). Sice jsem s nima pred tim chodila hodne ven, na vylety, hriste, hrala hry, chodila cvicit…ale skolka je skolka. :mrgreen: Najednou jsem za hvezdu, kdyz je po skolce vezmu na zmrzku a na hriste. :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
553
6.5.16 07:06

Maminka je pro něj samozřejmost, ostatní jsou vzácní. Je to normální. Ale chápu Tě.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
64767
6.5.16 07:23

Je to normální, jsi s ním pořád.. u nás naprosto to samé :nevim: neber to osobně…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4430
6.5.16 07:39

Mého syna to přešlo v pěti letech :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1370
6.5.16 13:47

Matka je přeci nudná! U nás to samé, tatínek udělá kuk a milostpán z toho má záchvaty smíchu, já se můžu stavět na hlavu a odpichovat ušima a… občas se usměje. Nechám ho půl dne u babičky a když přijdu - nezájem. Po babi (tu fakt miluje) opakuje kdejakou blbinu, na mě zvysoka vyvíteco. Občas mě taky přepadne chmurná myšlenka, ale tak nějak jsem s tím počítala a jsem s tím celkem smířená :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat