2 měsíce a vůbec žádný režim?

462
15.7.15 18:07

2 měsíce a vůbec žáden režim?

Holky prosím o Vaše zkušenosti.

Mám druhé dítě.. a zatím jsem pořád zmatená… Miminko má kažý den jiný..Jednou spi 10 minu, pak zas třeba hodinu.. Odpoledne mi třeba usne v kočárku v 5 a pak už spí „na noc“ ani s koupanim nemáme režim vůbec,

První vždy spala 30 min a hodinu vzhuru dalo se to naplanovat.. ale teď to nejde.. a navíc starší dítě mám taky doma..

Mám to nějak řešit? nebo se to čase upraví samo? a kdy? Děkuji

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

3176
15.7.15 18:10

Je to mimino, nech ho žít :kytka: Asi si se namlsala s prvním hodny mimcem :D.
Edit…ještě dodám, že ja jsem po narození druhého s režimem neměla problém od začátku. První dva kluci byli jako mimina zlati (zato ted bych je nejraději pretrhla :mrgreen: ). A když se narodila třetí, tak jsem byla na pokraji šílenství. Ted jsou ji 3 měsíce a začíná se to zlepšovat. Neboj ono se to zlepší.

Příspěvek upraven 15.07.15 v 18:19

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
56906
15.7.15 18:10

@moonulkaa já zavedla „režim“ dle staršího, prostě v určitou dobu procházku atd.. ale trvalo tak měsíc až dva, než se to jakž takž ustálilo.. nepočítej ale s tím, že to bude jak hodinky.. u nás plus mínus hodina :mrgreen: záleží, v kolik se ráno vzbudí.. pokud se budil pravidelně, tak režim dobrý.. co třeba rostou zuby, tak naprd, vše se přehází.. Můžeš pomalu zavádět rituály, se to ustálí časem ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13551
15.7.15 18:18

Mame skoro 4 mesicniho a taky nema zadnej rezim :-) spi si jak chce nekdy prospi pul dne jindy nezavre oko od rana do vecera, koupeme kazdej den jinak jak to vyjde casove, krmime kdyz si rekne, jediny co mame zavedeny je ze se vecer vykoupe, nakrmi a de se spat nehlede jestli je 8 hodin nebo pulnoc… zatim mi prislo zbytecny zavadet mu nejaky presny rezim abych hlidala co ve kterou hodinu dela :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5812
15.7.15 18:30

My mame naštestí první, takže tam to není zas tak nutný… ale tím, že máme zahradu, tak kdykoli mimino vypada na spaní, jde do kočárku, aby se tam pak nemuselo přenášet, když je potřeba někam vyběhnout a teď jak bylo teplo byl na ni oběd asi moc těžký, tak masozeleninu má až na večeři, tak tím nám odpadl další problém, pác banán, nebo jogutr nikde po cestě ohřivat nepotřebuju…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
verulicek
15.7.15 18:44

@moonulkaa je brzo na režim ;)

• Nahlásit
  • Citovat
18650
15.7.15 19:22

@moonulkaa Zaprvé je brzo, za druhé existují i nerezimove děti.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2039
15.7.15 19:46

@moonulkaa U nás byl taky děsný chaos, první byl taky těžce režimový… Teď už je to lepší, ale ráno se budí jak chce, takže se to taky různě posouvá. Teď spí 3× denně, až bude přechod na dva spánky, tak si to taky užijeme :roll: Holt člověk se s miminky fakt nenudí :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
verulicek
15.7.15 19:49

@PetrušeKl u nís režim nastal od 7. měsíce, kdy začala spávat celou noc..do té doby se ty „režimy“ měnily snad co měsíc.. :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
2039
16.7.15 06:50

@verulicek Přesně! Hlavně, ono se to tolikrát mění, jak ty děti rostou, že se často ani o nějakém režimu mluvit nedá. Pamatuju si, jak jsem byla na nervy, že se nemůžu ani objednat ke kadeřnici na určitou hodinu, protože nevím, kdy bude spát a když byla vzhůru, tak to tu prakticky jen prořvala… A spaní celou noc je pro nás momentálně celkem sci-fi - na dnešek jedla dvakrát a z toho hodinu a půl byla pak vzhůru :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17.7.15 08:04

Máme 9týdnu a režim taky zadny. Mam doma jeste staršího a tak ten režim nerežim řeším tak operativne. :)
Myslim ze si to za chvilku bude v pohode :) chce to čas :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17.7.15 20:17

Ja jsem zavedla pevny cas vecerniho spani kolem pul roku, driv to moc nemelo cenu. Spani pres den se jakz takz ustalilo az kolem osmeho mesice.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama