Reklama

2 měsíce bez menstruace a test negativní

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.07.18 16:33
2 měsíce bez menstruace a test negativni

Ahoj všichni prosím vás o vás nazor.je to dva měsíce od poslední ms. tehotensky test negativní. dnes návštěva lékaře jen základní vyšetření objednána odběr krve a scan za 14 dni ale to je dlouha doba nejistoty.je ještě možné ze jde o těhotenství? ziji v zahraničí takže tu není takový doktor jako u nás v Česku gynda jen obvodak, který vám změří tlak, zjisti infekci v moci, udělá těhotensky test a objedná vás na další vyšetření. mam už 2 děti, a pokaždé když jsem to nedostala jsem byla v tom. nevim co si mám o tom myslet, četla jsem nějaké příspěvky ze test nemusí ukázat nic až do 3 měsíce, ale fakt nevím co to muže byt.ms jsem měla pravidelnou a podle grafu jsem měla s přítelem styk v ovulacnich dnech.diky za všechny odpovedi

Reklama

Reakce:

rozand
Ukecaná baba ;) 2300 příspěvků 26.07.18 16:39

A vzali ti krev na hCG?

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.07.18 16:48

@rozand píšu ze mi nevzali nic na krev jdu až 8.8.

rozand
Ukecaná baba ;) 2300 příspěvků 26.07.18 16:55
@Anonymní píše:
@rozand píšu ze mi nevzali nic na krev jdu až 8.8.

Píšeš dost nesrozumitelně. Věta „dnes návštěva lékaře jen základní vyšetření objednána odběr krve a scan za 14 dni“ je pro mě bez interpunkce prostě skoro nesrozumitelná, tak se omlouvám.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.07.18 17:17

Nice se nedeje, Co si o Tom myslis,? Mas s takovym problemem zkusenost?

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.07.18 00:28

Podtrebuji pomoct nevím co to muže být :(

pavla559
Nováček 2 příspěvky 27.07.18 15:03

tak muzu byt jeste tehotna nebo ne ? :?

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

Jsi tlustá a zemřeš, vzkazuje morbidně obézní modelce známý novinář a porotce

Americkou XXXL modelku Tess Holliday už podruhé v uplynulých týdnech... číst dále >

Kde se vzala kráska od Mareše a Boučka? Začala kariéru u Westa!

Karle Svobodové alias Angeé se povedlo něco, co by nejspíš neprošlo ani Leoši... číst dále >

Články z Ona Dnes

Osobní tragédie první dámy Hany Benešové. Nikdy neměla vlastní dítě

Hana Benešová je nejvýraznější a možná nikdy nepřekonatelnou první dámou... číst dále >

Doktorka mi řekla, ať „to“ dám radši pryč, řekla matka zdravé holčičky

Některá maminka porod císařským řezem nechce, ale stejně to tak nakonec... číst dále >

Reklama