2 měsíce bez menstruace a test negativní

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.07.18 16:33
2 měsíce bez menstruace a test negativni

Ahoj všichni prosím vás o vás nazor.je to dva měsíce od poslední ms. tehotensky test negativní. dnes návštěva lékaře jen základní vyšetření objednána odběr krve a scan za 14 dni ale to je dlouha doba nejistoty.je ještě možné ze jde o těhotenství? ziji v zahraničí takže tu není takový doktor jako u nás v Česku gynda jen obvodak, který vám změří tlak, zjisti infekci v moci, udělá těhotensky test a objedná vás na další vyšetření. mam už 2 děti, a pokaždé když jsem to nedostala jsem byla v tom. nevim co si mám o tom myslet, četla jsem nějaké příspěvky ze test nemusí ukázat nic až do 3 měsíce, ale fakt nevím co to muže byt.ms jsem měla pravidelnou a podle grafu jsem měla s přítelem styk v ovulacnich dnech.diky za všechny odpovedi

Reakce:

Uživatel je onlinerozand
Závislačka 3135 příspěvků 26.07.18 16:39

A vzali ti krev na hCG?

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.07.18 16:48

@rozand píšu ze mi nevzali nic na krev jdu až 8.8.

Uživatel je onlinerozand
Závislačka 3135 příspěvků 26.07.18 16:55
@Anonymní píše:
@rozand píšu ze mi nevzali nic na krev jdu až 8.8.

Píšeš dost nesrozumitelně. Věta „dnes návštěva lékaře jen základní vyšetření objednána odběr krve a scan za 14 dni“ je pro mě bez interpunkce prostě skoro nesrozumitelná, tak se omlouvám.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.07.18 17:17

Nice se nedeje, Co si o Tom myslis,? Mas s takovym problemem zkusenost?

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.07.18 00:28

Podtrebuji pomoct nevím co to muže být :(

pavla559
Nováček 2 příspěvky 27.07.18 15:03

tak muzu byt jeste tehotna nebo ne ? :?

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Vyhrál v Milionáři, do roka vraždil: „Donutila mě Hepnarová,“ vysvětloval lesní vrah Kalivoda

V roce 2004 byla soutěž „Chcete být milionářem?“ na vrcholu popularity.... číst dále >

Zkušený demonstrant a tichá „rebelka“! Poznejte dvojici, která hodila kytky do koše

Občané České republiky si v sobotu 17. listopadu připomínali výročí sametové... číst dále >

Články z Ona Dnes

Život první dámy Zemanové: otec v uranovém lágru, její dceři hrozil únos

Ze všech polistopadových prvních dam je Ivana Zemanová ta nejméně viditelná.... číst dále >

Zpověď moderátorky: Proč ten porod tak moc bolí?

Prý to každá zvládne. Prý jsme stvořené proto, abychom porodily. Tak proč to... číst dále >