2 mesice bez ms, ale na utz nic – je možné i přesto být těhotná ?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.02.19 13:36
2 mesice bez ms, ale na utz nic je možné i přesto být těhotná ?

Ahoj holky, už dlouho se potýkam s nepravidelnou ms, ale teď je to nejdelší zpoždění co sem kdy měla, moje poslední ms byla 5.12.2018 od té doby nic.
Dělala jsem si tt testy a také nic, byla jsem na gynde a dr. řekla, že na ms to moc nevypadá, a na tehu taky ne sliznice byla 6mm.
Je možné že i přesto bych mohla být těhotná s tím, že mohla být pozdější ovulka.
Občas mě lehce bolí bradavky, občas pichne v břichu, a mám vodovy výtok.
Moje otázka zní stalo se to některé z vás???
Děkuji za odpovědi :(

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
cecetka
Echt Kelišová 7877 příspěvků 09.02.19 13:46

Ja nevim, ale pokud ti Dr. rekla, ze tehotna nejsi, tak proste tehotna nejsi.
Jakym zpusobem s tebou resi nepravidelnou ms? Co ovulace, mivas ji? A jak je na tom tva hladina hormonu?
Nesleduj bradavky ani pichani v podbrisku… to vse muze byt vec psychiky.

Burlesque
Nováček 4 příspěvky 09.02.19 13:59

Řekla mi, že sama neví, prý je to 50 na 50.
Nevypadá to prý moc zatím ani na jedno.
Nepravidelnou ms zatím neřešila nijak, vždycky mi pichla vyvolávačku. Teď mi sdělila, že mám počkat 14 dní a uvidí se, pokud ms přijde tak nasadí prášky.
Ovulaci se snažím nějak extra nesledovat,protože bych se pak sledovala ještě víc.
Takže vůbev nevím, na další kontrolu mám jít za týden

Markéta80
Hvězda diskuse 42095 příspěvků 09.02.19 14:08

těhotná nebudeš, to už by a utz bylo vidět, sliznice je hodně nízká proto ani ještě ms nebyla ;)

Burlesque
Nováček 4 příspěvky 09.02.19 14:11

Děkuji :)

řepka
Kecalka 112 příspěvků 09.02.19 14:13

předloni jsem si prožila něco podobného, zpožděná menstruace, test hooodně slabý duch a na ultrazvuku vůbec nic, doktorka mne poslala na krev, dle krve těhu , okamžitě mě poslala do nemocnice, že mám mimoděložní těhotenství,že půjdu na vyčištění, v nemocnici jsem ležela 4 dny každý den ultrazvuk, odběry krve a pořád nic nikdo nevěděl,prý v děloze žádné vajíčko není, kontrolovaly vše i vaječníky,vej­covody a nikde nic,nikdo mi nedokázal říct jestli jsem těhotná nebo ne.....byla to hrůza, pak jsem se naštvala a chtěla jít domů ,naštěstí tam byl jeden rozumný doktor který sám řekl ať přijdu za týden na kontrolu a to rozhodne, že na ultrazvuku se po týdnu uvidí.....po týdnu jsem už na ultrazvuku viděla miminko i se srdíčkem a dnes mi tu běhá skoro rok a půl stará holčička :-) takže klidně být můžeš, držím pěsti ať to dobře dopadne :-)

Uživatel je onlinedebra.morgan
Kelišová 6220 příspěvků 09.02.19 14:13

pokud neveris doktorce, ze na uzt nepozna min. 2 mesice stare tehotenstvi (haha, to by bylo uz i srdce) tak si zajdi jako samoplatce na odber krve a budes mit jasno hned. ale nic tam nebude.

Mari.G
Kelišová 5126 příspěvků 09.02.19 14:18
@řepka píše:
předloni jsem si prožila něco podobného, zpožděná menstruace, test hooodně slabý duch a na ultrazvuku vůbec nic, doktorka mne poslala na krev, dle krve těhu , okamžitě mě poslala do nemocnice, že mám mimoděložní těhotenství,že půjdu na vyčištění, v nemocnici jsem ležela 4 dny každý den ultrazvuk, odběry krve a pořád nic nikdo nevěděl,prý v děloze žádné vajíčko není, kontrolovaly vše i vaječníky,vej­covody a nikde nic,nikdo mi nedokázal říct jestli jsem těhotná nebo ne.....byla to hrůza, pak jsem se naštvala a chtěla jít domů ,naštěstí tam byl jeden rozumný doktor který sám řekl ať přijdu za týden na kontrolu a to rozhodne, že na ultrazvuku se po týdnu uvidí.....po týdnu jsem už na ultrazvuku viděla miminko i se srdíčkem a dnes mi tu běhá skoro rok a půl stará holčička :-) takže klidně být můžeš, držím pěsti ať to dobře dopadne :-)

Přesně, něco podobného jsem prožila před měsícem. Podle vynechání, symptomů a HCG jsem těhotná byla, ale embryo nemohli najít. U mě to tedy nemělo šťastný konec, ale aspoň nešlo o mimoděložní. Ale neměla jsem tak dlouhé vynechání jako paní. Někdy je to věštění z koule, pokud člověk přesně neví, kdy měl ovulaci.

Mari.G
Kelišová 5126 příspěvků 09.02.19 14:19
@debra.morgan píše:
pokud neveris doktorce, ze na uzt nepozna min. 2 mesice stare tehotenstvi (haha, to by bylo uz i srdce) tak si zajdi jako samoplatce na odber krve a budes mit jasno hned. ale nic tam nebude.

Tak ono nemusí to těhotenství být staré dva měsíce. Paní mohla mít klidně ovulaci až třeba 6 týdnů po termínu, kdy MS čekala, a těhotenství nemusí být vidět. Já měla ze 3 případů 2× těhotenský test pozitivní až nějakou dobu po vynechání MS, ovulace byla prostě později.

Kelišová 6220 příspěvků 09.02.19 14:24
@Mari.G píše:
Tak ono nemusí to těhotenství být staré dva měsíce. Paní mohla mít klidně ovulaci až třeba 6 týdnů po termínu, kdy MS čekala, a těhotenství nemusí být vidět. Já měla ze 3 případů 2× těhotenský test pozitivní až nějakou dobu po vynechání MS, ovulace byla prostě později.

ja to mela taky tak. tehotenstvi mam o 3 tydny mladsi. ale 2 mesice a utz, to fakt nee…

řepka
Kecalka 112 příspěvků 09.02.19 14:25

@Mari.G To mě moc mrzí :-( , ale dávám za pravdu je to jak věštění z koule :),

pokud má menses nepravidelnou může být klidně těhotná jen měsíc, těžko říct, nejlepší by opravdu bylo si nechat odebrat krev a HCG by ukázalo, se divím že Vás na to doktorka neposlala, každopádně tady toho moc nevymyslíme buď počkat ten týden a něco se třeba na ultrazvuku ukáže nebo si v pondělí zajít na krev a víte to hned

Tichošlápek
Extra třída :D 12251 příspěvků 09.02.19 14:26

Ne. Hlavně proto, ze mas nízkou sliznici. Při těhotenství, byť úplně brzkém, by byla vyšší

řepka
Kecalka 112 příspěvků 09.02.19 14:29

@debra.morgan já to měla tak, že dle menses jsem měla být v 6 týdnu těhu , menstruace pravidelná, a v 6tt jsem měla dělohu prázdnou, malá se tam objevila za v 8tt proto měli podezření na to mimoděložní když HCG stále stoupalo

Kelišová 6220 příspěvků 09.02.19 14:32

@řepka ja podezreni na mimodelozni ani nemela, doktorka rekla rovnou, ze to vypada na pozdejsi ovulaci, ale ja neutikala s pocuranym testem hned na gyndu, takze jsem mela na utz uz malilinkatou tecku. dle ms mam byt v 18tt, ale jsem jen v 15tt.

řepka
Kecalka 112 příspěvků 09.02.19 14:32

ale jak říkám nejlepší si zajít na krev a budete vědět na čem jste

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Tělocvik děti nebaví a pohybová gramotnost klesá. V čem je problém?

Studie Mezinárodní zdravotnické organizace potvrdila, že za posledních 13 let... číst dále >

Články z Expres.cz

Exkluzivně: Pozdravte nový pár Anetu Vignerovou a scenáristu Mostu! Petra Kolečka

Tak a konec mlžení! Bývalá miss z roku 2009 a modelka Aneta Vignerová se z... číst dále >

Proč jste chodil za Vondráčkovou? Hádek po otázce redaktora Expresu předvedl totální zkrat

Bezhlavým útěkem zakončil rozhovor Matěj Hádek pro Expres.cz. Nelíbila se mu... číst dále >

Články z Ona Dnes

Horoskop 2019: Lvice si užijí ctitelů, ženy v Kozorohu vydělají peníze

Rok, na jehož prahu stojíme, slibuje, že bude sice na práci náročnější, ale... číst dále >

Pohádky jsou švindl, říká psychiatr Radkin Honzák

Pohádky a Vánoce k sobě patří jako kapr a šupiny. Radkin Honzák však říká, že... číst dále >