2 měsíce bez MS, těhotenské příznaky,ale na testu jedna čárka

Anonymní
29.9.19 19:52

2 měsíce bez MS,těhotenské příznaky,ale | na testu

Ahoj holky, jsem dlouhodobá snazilka a jsem 2 měsíce bez MS dělala jsem si test v červenci a vyšel || ale potom když jsem si dělala druhy tak | a včera také |..přitom mam ranni nevolnosti a občasné napětí v prsou, divny pocit v podbrisku, setkali jste se někdy s moji situaci? :think:..odpovědi typu ať jdu k lékaři mi nepište, pujdu.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

29.9.19 21:40

Po 2 vynechanych ms jdes k dr az ted? Nerozumim tomu. A co chces vlastne vedet? Uvidis co to rekne doktor.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4724
30.9.19 06:25

Promiň ale odpověď ti dá jediné doktor. A nechápu, proč ses po pozitivním testu neobjednala hned na gyndu? Nebo to byl vadný test když další testy byly negativní.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
30.9.19 22:25
@Anonymní píše:
Ahoj holky, jsem dlouhodobá snazilka a jsem 2 měsíce bez MS dělala jsem si test v červenci a vyšel || ale potom když jsem si dělala druhy tak | a včera také |..přitom mam ranni nevolnosti a občasné napětí v prsou, divny pocit v podbrisku, setkali jste se někdy s moji situaci? :think:..odpovědi typu ať jdu k lékaři mi nepište, pujdu.

Ahoj, nikdy jsem se s tímto nesetkala ale kamarádka je těhotná po 3, má tři krásné zdravé kluky a o těhotenství se vždy dozvěděla až v 5 měsíci kdy vykouklo bříško :nevim: vždy má pravidelnou MS jako hodinky a test negativní během celého těhotenství :) třeba si i ty ten případ držím palečky ať to dopadne jak si přeješ :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
1.10.19 05:52
@Anonymní píše:
Ahoj, nikdy jsem se s tímto nesetkala ale kamarádka je těhotná po 3, má tři krásné zdravé kluky a o těhotenství se vždy dozvěděla až v 5 měsíci kdy vykouklo bříško :nevim: vždy má pravidelnou MS jako hodinky a test negativní během celého těhotenství :) třeba si i ty ten případ držím palečky ať to dopadne jak si přeješ :mavam:

A teď tu o Karkulce.

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama