2 měsíce po porodu uvnitř oteklá?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.10.18 02:10
2 měsíce po porodu uvnitř oteklá?

Ahoj, prosím anonymně. Jsem 2 měsíce po porodu a když jsem si zrcátkem kontrolovala stehy a podívala se i dovnitř tak mi přišel ten vnitřek zaplněný jakoby velkou boulý nebo kuličkou 8o a 2 menšími. Máte nebo měl jste to někdo taky tak? Šestinedělní prohlídka mě ze zdravotních důvodů čeká až příští týden tak se chci připravit na to co mi doktor možná řekne. :nevim:

Reakce:

Vicky1
Ukecaná baba ;) 2302 příspěvků 26.10.18 07:24
@Anonymní píše:
Ahoj, prosím anonymně. Jsem 2 měsíce po porodu a když jsem si zrcátkem kontrolovala stehy a podívala se i dovnitř tak mi přišel ten vnitřek zaplněný jakoby velkou boulý nebo kuličkou 8o a 2 menšími. Máte nebo měl jste to někdo taky tak? Šestinedělní prohlídka mě ze zdravotních důvodů čeká až příští týden tak se chci připravit na to co mi doktor možná řekne. :nevim:

Jako nevim, nevidim, ale me se trosku propadla stena :roll: snazim se posilovat panevni dno, malicko se to zlepsilo, ale taky nic moc :(

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.10.18 09:32
@Vicky1 píše:
Jako nevim, nevidim, ale me se trosku propadla stena :roll: snazim se posilovat panevni dno, malicko se to zlepsilo, ale taky nic moc :(

A jak to vypadá, když je propadlé dno? To je ta výplň uvnitř? Promiň za hloupé otázky, nikde o tom nic moc nepíšou :nevim: .

karkarka
Závislačka 2803 příspěvků 26.10.18 09:37

Najdi si na netu info o prolapsu delohy.muze to být ono.

Pucalkovic Amina
Zasloužilá kecalka 871 příspěvků 26.10.18 11:22

Nejsou to jen uvolněné svaly pánevního dna? To pak poklesne močák a všechno a prostě to máš propadlé dovnitř, takže to může být jakože „boule“ v pochvě. Posilováním těch svalů se to časem vrátí relativně k normálu. Uvidíš, co ti řekne doktor.

Vicky1
Ukecaná baba ;) 2302 příspěvků 26.10.18 20:05
@Anonymní píše:
A jak to vypadá, když je propadlé dno? To je ta výplň uvnitř? Promiň za hloupé otázky, nikde o tom nic moc nepíšou :nevim: .

Jsou tri druhy prosdly cipek (deloha) pak mocak a pak u zadele ty svaly :roll: si hodne brzo po porodu dej tomu cas, ja sama se snazim cvicit panevni dno ale firt nic moc ale asi rok jsem si myslela, ze me spatne po porodu zasili nez mi doslo co to je :roll:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Konec ftalátům i salmonele. Co přináší Evropa vašemu miminku?

Slýcháte kolem sebe občas lamentování, že přivést děti do dnešního světa je... číst dále >

Články z Expres.cz

Pryč s šedým a upršeným hnusem! Chci slunce a hranolky, kňourá Kopřivová

Podnikatelka a travellerka Veronika Kopřivová (27) trpí jako zvíře, chuděra.... číst dále >

Svoboda ze StarDance má tajemství. Proč nechce mluvit o přítelkyni?

Od poroty získal nejvíc bodů a vyslechl si jen slova chvály. Přesto nakonec... číst dále >

Články z Ona Dnes

Rodinu trápí rakovina tříleté dcery i plesnivý dům. Teď mají nové bydlení

Aby šestičlenná rodina neměla málo starostí se zchátralým domem plným plísní,... číst dále >

O 10 let mladší: Tragédie v dospívání Petru zničila, chce nový restart

Petra je matkou dvou dětí, které vychovává sama. Hodně pracuje a ještě k tomu... číst dále >