2 měsíce po porodu uvnitř oteklá?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.10.18 02:10
2 měsíce po porodu uvnitř oteklá?

Ahoj, prosím anonymně. Jsem 2 měsíce po porodu a když jsem si zrcátkem kontrolovala stehy a podívala se i dovnitř tak mi přišel ten vnitřek zaplněný jakoby velkou boulý nebo kuličkou 8o a 2 menšími. Máte nebo měl jste to někdo taky tak? Šestinedělní prohlídka mě ze zdravotních důvodů čeká až příští týden tak se chci připravit na to co mi doktor možná řekne. :nevim:

Reakce:
Vicky1
Ukecaná baba ;) 2355 příspěvků 26.10.18 07:24
@Anonymní píše:
Ahoj, prosím anonymně. Jsem 2 měsíce po porodu a když jsem si zrcátkem kontrolovala stehy a podívala se i dovnitř tak mi přišel ten vnitřek zaplněný jakoby velkou boulý nebo kuličkou 8o a 2 menšími. Máte nebo měl jste to někdo taky tak? Šestinedělní prohlídka mě ze zdravotních důvodů čeká až příští týden tak se chci připravit na to co mi doktor možná řekne. :nevim:

Jako nevim, nevidim, ale me se trosku propadla stena :roll: snazim se posilovat panevni dno, malicko se to zlepsilo, ale taky nic moc :(

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.10.18 09:32
@Vicky1 píše:
Jako nevim, nevidim, ale me se trosku propadla stena :roll: snazim se posilovat panevni dno, malicko se to zlepsilo, ale taky nic moc :(

A jak to vypadá, když je propadlé dno? To je ta výplň uvnitř? Promiň za hloupé otázky, nikde o tom nic moc nepíšou :nevim: .

karkarka
Závislačka 3472 příspěvků 26.10.18 09:37

Najdi si na netu info o prolapsu delohy.muze to být ono.

Pucalkovic Amina
Zasloužilá kecalka 890 příspěvků 26.10.18 11:22

Nejsou to jen uvolněné svaly pánevního dna? To pak poklesne močák a všechno a prostě to máš propadlé dovnitř, takže to může být jakože „boule“ v pochvě. Posilováním těch svalů se to časem vrátí relativně k normálu. Uvidíš, co ti řekne doktor.

Vicky1
Ukecaná baba ;) 2355 příspěvků 26.10.18 20:05
@Anonymní píše:
A jak to vypadá, když je propadlé dno? To je ta výplň uvnitř? Promiň za hloupé otázky, nikde o tom nic moc nepíšou :nevim: .

Jsou tri druhy prosdly cipek (deloha) pak mocak a pak u zadele ty svaly :roll: si hodne brzo po porodu dej tomu cas, ja sama se snazim cvicit panevni dno ale firt nic moc ale asi rok jsem si myslela, ze me spatne po porodu zasili nez mi doslo co to je :roll:

Váš příspěvek
Reklama