2měsíční mimi má asi průjem

Anonymní
31.7.21 18:44

2 měsíční mimi ma asi průjem

Zdravím… Nevím zda je to průjem nebo je to cajikem fenyklovym… Kaka takovou vodnatou stolici žlutá s kouskama… Maly má 2 měsíce… Před tím. Než jsem mu začala dávat tento cajik tak měl stolici normální ale pak na doporuceni kámošky jsem začala dávat fenyklovy cajik a od té doby má tu stolici takovou vodnatejsi… 2× asi za den víc stolice a pak jak kdyby takové uprdky zeje tam jen trošičku stolice… Myslíte že bych měla vysadit ten čaj a nabízet místo něj vodu nebo poradíte někdo prosím?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
24300
31.7.21 18:47

Kojis? Pokud ano, tak bych se na čaje i vody vykašlala.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
31.7.21 18:48
@Kriss Tina píše:
Kojis? Pokud ano, tak bych se na čaje i vody vykašlala.

Jee omlouvám se Zapoměla jsem tam dodat že jsme plně na um beba

• Citovat
  • Nahlásit
1153
31.7.21 20:55

Tak nás fenyklovy čaj spíš zatužil. Čaje střídat, dle mých zkušeností. Také jsme byli plně na UM Beba se synem. Případně pak kojenecka voda, ale já vždy převařovala. Takovou stolici nemival, poradila bych se s dr. třeba jen telefonicky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
272
31.7.21 21:28

Já bych to asi nechala být, pokud nepláče a nebolí ho bříško, u mého se takhle různě měnila konzistence, barva i vůně, chvíli to bylo tak, chvíli jinak, každopádně bych to moc nezkoumala, dokud by neměl teplotu, bolení nebo tak :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21.8.21 11:15

@Lucylla1 Ahoj, akorát jsem dostala na tento příspěvek, mám dvouměsíční holčičku a jsme také plně na uv Beba sensitive, krásně kajdíme 1× denně zelený brčál i když u této sensitive je to normální upozorňovala mně na to doktorka. Dávám i dětský feniklový čaj, je to jediný který prý děti v tomhle věku můžou 🤷 od včerejška mi ale kajdí i 3× denně konzistence je pořád stejná tak bych se asi znepokojovat nemusela což? 🤔

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1153
23.8.21 10:05

Ahoj,3× denně..asi v pořádku, mě třeba dcerka taky kaká i 3× denně, pokud víc sní, tak není problém. Pokud to není řídké či vyloženě vodnaté nebo není jiný problém jako teplota, plačtivost kvůli bolení bříška..byla bych v klidu. Jinak ten čaj tuším může už i heřmánkový, zkus se poptat v lékárně, určitě poradí. Pak bych čajiky střídala, třeba 2 dny fenykl,2 dny heřmánek.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat