2. měsiční miminko - Budit v noci na kojení?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

68Maja
Povídálka 40 příspěvků 25.08.18 03:27
2 mesicni miminko - Budit v noci na kojeni ?

Ahojky,
jdu si pro radu, mam skoro dvou měsíčního kluka, a začal spát celou noc bez vstavani na mlicko. Spi i víc, než 7h v kuse..
Je plně kojeny, prospívá, mlicka mame dost. Mam ho jeste v noci budit na jídlo nebo v tomhle věku muzu nechat spát? :nevim:
Díky za rady :kytka:

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

kamcaKr
Zasloužilá kecalka 540 příspěvků 25.08.18 03:58

Spis jde o tvy mliko,nez o co jinyho..nasi male je 11m a ja ve 3 stale budim. Jeste nepotrebuji o mlicko prijit :) a v noci se podporuje nejvic. Doporucuji propatrat kojeni.net :palec:

68Maja
Povídálka 40 příspěvků 25.08.18 04:29

@kamcaKr
Jj, to vím - ja stejně před tím, nez jdu spát, odstrikavam. Takže tam taková prodleva není, takže o to mi ani tak nejde :)
Spis o maleho a jeho pupík :mrgreen:

kotyk
Echt Kelišová 7948 příspěvků 25.08.18 04:50

Nemusíš. Jedno z našich dětí bylo taky žravý spáč. Prostě se napuclo a tu noc dalo. A ráno byl další gáblík.

Aduš8
Ukecaná baba ;) 2050 příspěvků 25.08.18 06:05

Pokud prospívá dobře a přibírá,nebudila bych, náš malý spí od narození nepravidelně,jednou se nevzbudí vůbec,někdy i 5* a jelikož mám dítě,které od narození neumí usínat,nikdy bych ho nebudila,uspávat ho je katastrofa. :kytka: :mavam:

Shari81
Kelišová 6018 příspěvků 25.08.18 06:47

nikdy jsem nebudila

Ivčis
Závislačka 3870 příspěvků 25.08.18 07:15

Nebudila jsem ani jedno z děti a kojila jsem do dvou let.

Marie432875
Ukecaná baba ;) 1916 příspěvků 25.08.18 07:15

@68Maja hele pokud jsi v pohodě s mlikem - nemáš ráno napnuta prsa, problem s laktaci atp, tak nech klidne spat… me syn spal ve 2m taky celou noc, nikdy jsem neodstrikavala a mlika měl dost, dokud se sám nedostavil…později pil uz jen 2× denně a naprosto v pohodě, mliko porad bylo…

katyna1984
Zasloužilá kecalka 560 příspěvků 25.08.18 07:24

@kamcaKr takhle stare dite uz vazne neni nutne budit, pro telo uz je to tak prirozena vec, ze mléko vytvori pri kojeni podle potřeby. Pokud vam bude spat celou noc, nechte ji spat a uzivejte si toho, ze mate dite, ktere nechce pit co hodinu.

@68Maja take bych nebudila, jen se oak nelekni, brzy prijde dalsi obdobi rustoveho spurtu, tak aby ses nelekla, ze je to treba tim.

pannda
Kelišová 6599 příspěvků 35 inzerátů 25.08.18 07:37

Nech ho spát, užívej si to, a odstříkávej…

Veru1987
Zasloužilá kecalka 772 příspěvků 25.08.18 07:51

Já nebudila už v porodnici…spala 7hodin v kuse. Doma i 8. Nebudila jsem a vše v pohodě.

68Maja
Povídálka 40 příspěvků 25.08.18 07:52

Super, to jsem chtěla slyšet :lol: :mrgreen:
Jeden spurt už mame za sebou, naštěstí trval jen jeden den a srovnalo se to - ale byla to teda jízda :D dva dny bych asi takhle nedala :mrgreen:
Dekuju za rady a hezky vikend :kytka:

Veru1987
Zasloužilá kecalka 772 příspěvků 25.08.18 07:53
@kamcaKr píše:
Spis jde o tvy mliko,nez o co jinyho..nasi male je 11m a ja ve 3 stale budim. Jeste nepotrebuji o mlicko prijit :) a v noci se podporuje nejvic. Doporucuji propatrat kojeni.net :palec:

Už bych nebudila tak velké dítě, budete mít problém se toho zbavit. Dcera má 2 roky a kousek a stále se budí na kolem 5hodiny na mlíko, už tedy na UM, ale pořád je to v těch 5hodin už snad od narození.

blumen
Hvězda diskuse 42037 příspěvků 25.08.18 08:01
@kamcaKr píše:
Spis jde o tvy mliko,nez o co jinyho..nasi male je 11m a ja ve 3 stale budim. Jeste nepotrebuji o mlicko prijit :) a v noci se podporuje nejvic. Doporucuji propatrat kojeni.net :palec:

Anebo bys kojila i tak a nemusela ji budit, jako spousta zenskych.

Lara Farseer
Zasloužilá kecalka 962 příspěvků 25.08.18 08:09

@68Maja
Majko, mýmu Kubíkovi je teď 6,5 měsíce. Od pěti týdnů spí celou noc (6-8 hodin v kuse). Od začátku ho v noci nebudím - řídila jsem to podle něho. proč ho rušit ve spánku, když mu to zjevně stačí? Nemá žádný problém, krásně prospívá (z hubeného lunta při porodu je teď pořádný cvalík), o mléko jsme také nepřišla.

Fakt bych se toho nebála.

Za čtyři měsíce jsme měli 2 období, kdy se zase budil, obojí byl růstový spurt, po pár dnech se vrátil do normálu.

Jinak teda prsa mám ráno napnutá, ale nejde to do bolesti, tkaže to neřeším (kamarádka musí v noci vstávat a odtříkávat, protože ji to bolí a budí), to mě naštěstí ne.

Buď vděčná za spící miminko ;-). Můj pak přes den tolik nenaspí, ale to že se můžu docela vyspat v noci, je super :)

Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Seriál o motorickém vývoji: Co se děje ve třetím roce?

Děti ve třetím roce života své okolí baví rozpustilostí. Rády tančí, zpívají... číst dále >

Video: Vlastnoručně vyrobeným adventním kalendářem zpříjemníte dětem čekání na Ježíška

Děti začínají být natěšené na vánoční dárky, tak jim to netrpělivé čekání... číst dále >

Články z Expres.cz

Vémola porazil Rimbona. Jeho silikonová Lela se mezitím mění v živou Barbie

Vyhrál nad velice těžkým soupeřem, přesto byl ale nespokojený. Karlos Vémola... číst dále >

Bávo za 700 tisíc na usmířenou! Růžička si svou Marušku snadno koupil zpět

Chvíli to vypadalo, že je s láskou mezi hokejovým trenérem Vladimírem... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vánoční divočina podle Konarovské na přehlídce luxusního prádla

Jemné krajky, podvazky nebo průsvitné negližé na těle krásných modelek... číst dále >

Nejčastější chyby při čištění zubů, které mohou za zničený chrup

Téměř každý se za svůj život setká se zubním kazem. Na vině je podle lékařů... číst dále >