2 měsíční miminko mi nechce jist

69
20.5.18 12:51

2 měsíční miminko mi nechce jist

Ahoj holky, potřebuji poradit mám 2 měsíční miminko a už 3. den mi nechce pořádně jist normálně pije 100 ml ale teď mi denně vypije max 60 ml a občas jen 30 ml těch 100ml mi vypije jen v noci přes den vůbec nechce jist. Nevím jestli ji mlíčko nechutná nebo něco jsnme na UM (Beba). Stalo se to u někoho taky. Nebo přejde to myslíte že se rozpije? Děkuji všem za rady :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1057
20.5.18 13:35

Jasny, miminka neznaj tabulky. Pije tak, jak ma zrovna hlad… Holky mi to delaly taky. Obdobi, kdy vypily vic, pak zas nepily skoro nic. Nemate po ockovani? Treba ji neni dobre.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
69
20.5.18 13:37

@Meaculpa no právě že nemáme tak snad se brzy rozpije :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5894
20.5.18 13:57

@arventis2 a co kakání? Malé je dnes dva měsíce a už pravidelně pět týdnů mi kaká obden, takže dneska ne, ale zítra bude, což vím že už v noci a zítra dokud to nepůjde bude jíst opravdu málo, třeba dneska nemá kakací den, ale ráno si dala jen 60, teď před hodinou než šla spinkat vypila 130. Neboj, jestli máš dost pocuranych plenek a kaká a prdí dobře, tak je to v pohodě. Ona by se ozvala hlady, to si buď jistá. Jestli ale spí v pohodě a nebrečí, tak to neřeš :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
187
20.5.18 22:56

Zdravím, taky máme problém, malá má dnes 7 týdnu a poslední 4dny mi taky nechce jist, normálně vypila 120ml mléka dávali jsme Hipp a od středy dáváme Hami, Hipp mi už přestala pít nechtěla ho, tak jsem zkusila Hami a to vypila hned :D no nevím jestli to muže být z Vigantolu ale jak mi pila malá 120ml tak teď mi vypije 60ml někdy ani to ne :( jsem docela z toho smutná.. jeden den mi od rána malá plakala a to vůbec nechtěla papat :/ vykaka se mi normálně, i když někdy málo a i prdi docela dost :D nevíte čím to muže být? Mám to řešit s paní doktorkou?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3739
21.5.18 00:13

Hlavně nepropadejte panice a nenervujte dítě. Mně mimčo přestalo jíst přesně v tuto dobu. Já teda kojila, ale malá odmítala kojení i flašku. Byla jsem z toho vynervovaná, ale postupně chápu, že malá prostě je extrémní nejedlík. Byla spokojená, i když nejedla, už bych se tím nikdy tolik nenervovala, zbytečně jsem si zadělala na jiné problémy. Viděla jsem záchranu v příkrmech, které stejně nechtěla a jídlo jí tak ještě víc zprotivila. :,(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama