2 měsíční miminko nepřibírá na váze

Anonymní
6.5.21 01:23

2 měsíční miminko nepřibírá na váze

Dobrý den, mám kloučka a 12.5. Mu budou 2 měsíce, ale za tu dobu mi přibral jen 600g od porodnice, mléka mám dost a zkouším ho i dokrmit odstříkaným mlékem, ale všechno mi pak plive a prso odmítá aby se ještě napil, přes noc spinká cca 7hodin a přes den krmím občas i klidně po hodině, ale většinou po 2h, je pravda že hodně trpí na prdíky, ale podstivě mažu uklidňovacím gelem a dávám kapičky, ale za boha nevím jak ho donutit přibrat :,( :,( pani doktorka mu chce dát jen nutrilon a abych ho měla na prsu jen 5min a zbytek nutrilon, ale mléka mám opravdu dost a na jídlo potřebuje trochu času, za boha nevím co mám už dělat :,( :,( hlavně ani nebrečí a dokonce od 1. Měsíce se opravdu furt směje, tak jsem úplně zoufalá :,( :,(

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
64243
6.5.21 06:39

Budit v noci? Asi by to chtělo nějaké krmení přidat :think: takže pokud spí 7 hodin, holt budík a jedno krmení navíc.. Otázkou taky je, kolik měl při narození. Z mojí zkušenosti čím větší dítko, tím menší přírůstky

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
948
6.5.21 07:01

Nevidím důvod dávat nutrilon, když máš svého mléka dost. Zkoušela jsi zvážit před a po kojení, abys věděla, kolik si vytáhne z prsu? A ačkoliv toho nejsem příznivcem, pokud málo přibírá, budila bych na jídlo i v noci.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1259
6.5.21 07:05

Zkusila bych víc kojit v noci, nenechat ho tak dlouho spát. 600g za 2 měsíce je opravdu dost málo, to přibírá stále stejně pomalu nebo to bylo dobré a najednou přestal růst? Tady ti asi nikdo moc neporadí, ale rozhodně bych neomezovala kojení časem, dovolit jen 5 minut je teda pěkná blbost, ať pije, kolik chce, to by mohlo být brzo po mléku. A někoho z laktační ligy jsi doma měla na kontrolu, jestli správně pije? Toho mléka odstříkáš dost po kojení?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1259
6.5.21 07:06

Jo, to vážení je taky dobrý nápad, ale vážit třeba dva dny a sečíst, ne jen jednu dávku na zkoušku. :) Váhu si můžeš někde půjčit, možná i u té laktační ligy.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1
6.5.21 10:02

Já bych ho budila, ale to se mi vždy jen přisál a konečná :( váhu jsem si chtěla půjčit u doktorky a řekla mi ani náhodou, že sice má, ale nedá. Ve 3 tt když jme byli v nemocnici, tak dal cca 80-90. Napadlo mě ještě jestli to nemůže být genetické :( přibral jak na houpačce, jednou 120g za týden, pak jednou ani deko, ale je fakt, že i ten týden jsem měla menstruaci :nevim: :(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat