Další porod po císaři

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
lucinka1990
Nováček 2 příspěvky 23.06.19 22:00
2 porod po císaři

Ahojky, chtěla bych se zeptat na vaše zkušenosti s druhým porodem po císařském řezu. Zda byl opět císařský řez nebo spontánní porod a jaký měl průběh? Já měla první porod císařem. Obávám se komplikací při druhém porodu, prý hrozí prasknutí dělohy. Otěhotněla jsem 3 roky po prvním porodu, takže doporučovaný odstup mezi porody jsem dodržela. Děkuji za odpovědi.

Reakce:
eviku-miluna
Kelišová 6977 příspěvků 1 inzerát 23.06.19 22:11

Můj druhý porod byl vaginální. Moc jsem si přála rodit klasicky. Blbej nápad :P.
Jestli máš obavy z porodu, tak řekni, že tě bolí jizva.

fly.zuzka
Kecalka 180 příspěvků 23.06.19 22:42

Nebojte. Prvni porod císař a druhý přirozený a vše Ok.

geileenka
Extra třída :D 12479 příspěvků 23.06.19 23:03

Taky druhý spontánní a super. Oproti císaři fakt pohoda, hrozně jsem si ho přála prožít.

_0812_
Zasloužilá kecalka 709 příspěvků 23.06.19 23:06

Ahoj, já jsem zatím ve čtvrtém měsíci, ale už mě to taky děsí, jak to bude. Odstup bude pět let. Chystám se už o tom pobavit s gynekologem.

Ornwen
Kelišová 5352 příspěvků 24.06.19 06:18

Nechali me vybrat, kamaradku taky. Fakt je, z jsme obe jak druhy prferovali cs. Ja s i dost divila, ze me davaji na vyber po tom prvnim

Uživatel je onlinekytkalenka
Zasloužilá kecalka 833 příspěvků 24.06.19 07:41

Ja vedela od zacatku, ze proste nejdu do normalniho a domluvila si druhy cisar. Ale mela jsem za sebou spatnou zkusenost s prvnim vyvolavanym porodem co stejne skoncil CS a uz jsem to nechtela opakovat. Jinak to nikdo vicemene resit nechtel, pokud by jsem sama aktivne neresila, tak bych jela asi az k porodu. Dnes je spis trend zkouset po cisari rodit normalne a diky tomu jsem si i celkem vyslechla. Ale bude to v kazde porodnici jine.

Váš příspěvek
Reklama