2 roky, pád z gauče dozadu na hlavu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.05.19 11:08
2 roky, pad z gauče dozadu na hlavu

Ahoj holky, malá couvala a spadla mi z gauče na záda a bouchla hlavou o zem, docela dost. Je to asi hodina. Plakala jen půl minuty. Chova se normálně, hraje si, nezvraci… Sli byste k lekari? Děkuju

Reakce:
blumen
Hvězda diskuse 49873 příspěvků 11.05.19 11:13
@Anonymní píše:
Ahoj holky, malá couvala a spadla mi z gauče na záda a bouchla hlavou o zem, docela dost. Je to asi hodina. Plakala jen půl minuty. Chova se normálně, hraje si, nezvraci… Sli byste k lekari? Děkuju

Ne. Proste ji pozoruj, zda nezvraci a zornice, zda jsou stejne a reaguji na svetlo. Ale tohle nepovazuji za nejaky velky pad

Kriss Tina
Extra třída :D 10165 příspěvků 11.05.19 11:24

Ne takových pádů je a bude. Syn takhle padal i mladší. Pozorovat kdyby se chovala divně, spavě, bylo jí zle…

Sashie
Ukecaná baba ;) 2254 příspěvků 11.05.19 11:24

Ne, takových ještě bude. Pokud nespadla na něco (třeba kostka ve tvaru trojúhelníku), co má roh, tak to bude v pohodě :hug:

sonik8721
Zasloužilá kecalka 777 příspěvků 11.05.19 11:25

Já bych pro jistotu zavolala na pohotovost, popsala situaci a oni Ti reknou, že pokud to byla fakt rána, abys přijela a na malou se podivaj ;)
Známý takhle holčička taky spadla, prastila se do hlavy a měla naprasklou lebku a prý to až taková rána nebyla, ale občas se to stává…
No, nemyslím si, že bych byla úplně matka hysterka, ale spíš pro svůj klid no…

1Anička1
Zasloužilá kecalka 712 příspěvků 1 inzerát 11.05.19 11:25

Děkuju. Já že to bylo na dlažbu a docela to bouchlo o zem. Měla jsem strach, hlavně z krvácení do mozku…

Elessa
Kecalka 163 příspěvků 11.05.19 12:22

Kdyz mi syn podobnym zpusobem spadl na plovoucku, volala jsem pro info zachranku (na pohotovosti mi nechteli poradit, ze po telefonu uz rady neposkytuji), rekli mi, ze mi radeji sanitku poslou. V nemocnici na pozorovani jsme byli 6 hodin a hura domu. Osobne bych i po te moji zkusenosti u takoveho padu radeji k lekari jela. Pokud se rozhodnete nejet, tak malou pozorujte - kontrolujte zornicky, nesmi zvracet, motat se, v noci ji po dvou hodinkach zkousejte vzbudit.

Payus
Zasloužilá kecalka 754 příspěvků 11.05.19 12:24

@1Anička1 ja bych pro sichr jela, lepsi 10× zbytecne nez jednou pozde…

lebonkaa
Povídálka 11 příspěvků 11.05.19 18:24

Pokud se jedná o pád na dlazdicky a do zátylku tak bych jela na pohotovost, pro jistotu. Také nám prcek spadl ze židle - pád na čelo, na lino. Konzultovala jsem situaci telefonicky s lékařem a bylo mi receno, že pokud by se jednalo o pád na zadní část hlavy na tvrdý povrch tak je výjezd k Dr na místě, jinak sledovat chování…

Váš příspěvek
Reklama