2 roky po porodu mě stále nebaví sex ani chuť není

Anonymní
11.5.20 13:00

2 roky po porodu me stále nebaví sex ani chut neni

Zdravím, maminky. Nějak už potřebuji ze sebe vše dostat, jen je mi to trapné a stydím se, proto anonymně :( zajímá mě, jestli máte některá taky takový problém nebo jsem jen já nějaká vadná. Mám syna 2 roky od narození byl hodně náročné, uplakane a nespici miminko. Před jeho narozením bylo vše v pořádku, s manželem nám to klapalo, sex nebyl problém, nikdy to nebylo tak ze bych neměla chuť nebo náladu. No ted co je malý tak je to vše nějaké jiné, vlastně bych sex nemusela mít vůbec. Manžel je v práci od rána do večera takže jsem furt sama jen s dětmi, ještě mám dceru 11 let. Večer musím malého uspavat, sam neusne, jenže mu to vzdy trva a většinou usnu s nim a nebo neusnu ale uz nevylezu protože vím ze by manžel chtěl sex. Trápí mě to strašně, obcas se jen premahan aby byl spokojený, občas i dostanu chuť ale je to moc málo. Manžel samozřejmě si to hned vyklada tak ze někoho mám atd. NEMAM. nechce me pochopit ani trochu, vždy se pohadame. Navíc manžel není moc vášnivý, vždycky je to hodně rychli a ja vlastně z toho ani nic nemám. Čas je taky problém, hlídani nemáme aby sme třeba byli více spolu. Nevím co s tím sem t toho zoufalá. Jediné co vim je ze mi to nechybí, nebaví ale nevim proc. Asi jsem začala být frigidni :nevim:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
64594
11.5.20 13:06

Když ti to jic nedává, tak tě to nikdy bavit nebude.. Na prvním místě asi debata s mužem.. Aby se změnila kvalita.. Pak naskočí i chuť.. Ale osobně nechápu uspavani 2 leteho ditet :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9704
11.5.20 13:08
@Anonymní píše:
Zdravím, maminky. Nějak už potřebuji ze sebe vše dostat, jen je mi to trapné a stydím se, proto anonymně :( zajímá mě, jestli máte některá taky takový problém nebo jsem jen já nějaká vadná. Mám syna 2 roky od narození byl hodně náročné, uplakane a nespici miminko. Před jeho narozením bylo vše v pořádku, s manželem nám to klapalo, sex nebyl problém, nikdy to nebylo tak ze bych neměla chuť nebo náladu. No ted co je malý tak je to vše nějaké jiné, vlastně bych sex nemusela mít vůbec. Manžel je v práci od rána do večera takže jsem furt sama jen s dětmi, ještě mám dceru 11 let. Večer musím malého uspavat, sam neusne, jenže mu to vzdy trva a většinou usnu s nim a nebo neusnu ale uz nevylezu protože vím ze by manžel chtěl sex. Trápí mě to strašně, obcas se jen premahan aby byl spokojený, občas i dostanu chuť ale je to moc málo. Manžel samozřejmě si to hned vyklada tak ze někoho mám atd. NEMAM. nechce me pochopit ani trochu, vždy se pohadame. Navíc manžel není moc vášnivý, vždycky je to hodně rychli a ja vlastně z toho ani nic nemám. Čas je taky problém, hlídani nemáme aby sme třeba byli více spolu. Nevím co s tím sem t toho zoufalá. Jediné co vim je ze mi to nechybí, nebaví ale nevim proc. Asi jsem začala být frigidni :nevim:

Pokud je člověk extrémně unavený tak to poslední na co je chuť je sex. Delas vše sama úklid atd?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
816
11.5.20 13:12
@martina.se píše:
Když ti to jic nedává, tak tě to nikdy bavit nebude.. Na prvním místě asi debata s mužem.. Aby se změnila kvalita.. Pak naskočí i chuť.. Ale osobně nechápu uspavani 2 leteho ditet :think:

A co mu jako bude říkat, aby se změnila kvalita? "Svoje si udělal bryndo, makej plať, nikdo na tebe není zvědavej, seš snad chabrus na ruce, ne? Tak si poraď.
Pokud půjde tudy, možná k žádané změně opravdu dojde. Tedy chutě, lijme čistého vína…a pak nás informujte.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
11.5.20 13:18

@Annabela11 ano dělám sama úplně všechno. Nevadí mi to, jen je toho někdy moc. A syn je dost akční a i když má dva roky tak kolikrat ještě i v noci spí blbě a jsme často vzhůru

• Citovat
  • Nahlásit
9704
11.5.20 13:21
@Anonymní píše:
@Annabela11 ano dělám sama úplně všechno. Nevadí mi to, jen je toho někdy moc. A syn je dost akční a i když má dva roky tak kolikrat ještě i v noci spí blbě a jsme často vzhůru

Ale právě proto jsi tak unavená…syn mi nespal do 3let!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
64594
11.5.20 13:22
@Kadet Biegler píše:
A co mu jako bude říkat, aby se změnila kvalita? "S :lol: voje si udělal bryndo, makej plať, nikdo na tebe není zvědavej, seš snad chabrus na ruce, ne? Tak si poraď.
Pokud půjde tudy, možná k žádané změně opravdu dojde. Tedy chutě, lijme čistého vína…a pak nás informujte.

Co to plácas :mrgreen: :lol: zakladatelka píše, že je chlap rychlík.. A že z toho nic nemá.. Osobně byhc mu to na rovinu řekla.. Není na tom nic těžkého..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
11.5.20 13:25

@Annabela11 no ja uz si říkám ze to není možné, dva roky opravdu jsem nespala v kuse celou noc. Dneska třeba taky jsem od půlnoci vzhuru s ním a spaní vždy po chvilce pak zase vzhůru. Sám taky neusne. Večer mě úplně dojde energie na vše už. :(

• Citovat
  • Nahlásit
9704
11.5.20 13:25
@Anonymní píše:
@Annabela11 no ja uz si říkám ze to není možné, dva roky opravdu jsem nespala v kuse celou noc. Dneska třeba taky jsem od půlnoci vzhuru s ním a spaní vždy po chvilce pak zase vzhůru. Sám taky neusne. Večer mě úplně dojde energie na vše už. :(

Já tohle moc dobře znam :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
11.5.20 13:29

@Annabela11 a pak se to u vás nějak zlomilo? Měla jste problém i s tou chuti na sex? Omlouvám se za osobní otázku

• Citovat
  • Nahlásit
21885
11.5.20 13:31
@Anonymní píše:
@Annabela11 no ja uz si říkám ze to není možné, dva roky opravdu jsem nespala v kuse celou noc. Dneska třeba taky jsem od půlnoci vzhuru s ním a spaní vždy po chvilce pak zase vzhůru. Sám taky neusne. Večer mě úplně dojde energie na vše už. :(

Tak si prostě určete den, kdy ten sex bude. Ty s tím budeš počítat, takže si místo úklidu přes den lehneš, dáš si vanu, uvolnis se a zároveň ti odpadne stres v jiných dnech. Upřímně se manželovi nedivím, že už nemá pochopení, dva roky bez pořádného sexu, to by pochopil málokdo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6298
11.5.20 13:33

Promiň, ale únavou to určitě není. Je spousta žen, co má menší děti i několik po sobě a takto to nemají. Navíc máš jen jedno a dvouleté (to není miminko) a druhé už je samostatné.
Sama vidíš, že to není o tom, že musíš uspávat a usneš taky, píšeš že kolikrát ani neusneš, ale děláš že usneš, jen abys nemusela mít sex.
Je to o snížení chuti a apetitu a je to u tebe v hlavě. Co s tím nevím, ale pohodu doma to asi neudělá.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
11.5.20 13:37

@terien ano to by mohlo fungovat určit si den. Jen musím zmínit vaši poznámku - 2 roky bez pořádného sexu.. Víte ona ta chyba není jen u mě. Manžel není moc vášnivý a na dlouhé mazlení, všechno rychle. Takže kolikrát si říkám ze kvuli pěti deseti minutam se mi nechce už ani vstávat. Ale děkuji za radu, zkusila bych určit si den a dodržovat :kytka:

• Citovat
  • Nahlásit
5471
11.5.20 13:53
@Anonymní píše:
@terien ano to by mohlo fungovat určit si den. Jen musím zmínit vaši poznámku - 2 roky bez pořádného sexu.. Víte ona ta chyba není jen u mě. Manžel není moc vášnivý a na dlouhé mazlení, všechno rychle. Takže kolikrát si říkám ze kvuli pěti deseti minutam se mi nechce už ani vstávat. Ale děkuji za radu, zkusila bych určit si den a dodržovat :kytka:

A dřív byl na vášnivý dlouhý sex? Jestli ano a změnil to teď tak bych mu připomněla, že jsem tu taky a kdybych z toho něco měla tak by to bylo častěji. Nadruhou stranu když to má málo tak je třeba natěšenej a neudrží se a valí.

Syn potřebuje na usínání tebe? Nemohl by jít manžel?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
11.5.20 13:54

U me bylo"na vine" kojeni, jak jsem kolem roku castecne omezila, obnovil se mi cyklus a s nim i chut na sex. Az to na muze bylo az moc. Pokud mate nevyhovujici stereotyp, navrhuju zlomit hrackou, idealne typ satisfier/womaniser. Muzu byt sebeunavenejsi, staci minuta a chut je zpet na maximum. Verim, ze jak budete mit sex uspokojujici pro oba, vrati se intimita a chut na milovani jeste vic pracovat- kdyz je to ted bida, dalsi kritika to zabije uplne

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat