2. screening - proplacení VZP MUDr. Kulovaný

7
14.4.21 17:04

2. screening - proplacení VZP MUDr. Kulovaný

Hezké odpoledne,
prosím, nemáte někdo zkušenosti s proplácením 2. screeningu od VZP? Dle jejich propozic na internetu to proplácí pouze od některých doktorů. Já byla dnes v Gennetu u pana doktora Kulovaného - pán je kapacita, ale v seznamu od VZP není. Nezkoušela jste to náhodou některá si to nechat proplatit i tak? Docela nerada bych o ten nárok přišla jen kvůli tomu, že jsem nebyla u jiného doktora (kterého jsem si ani sama nevybírala). Děkuju moc za zkušenosti.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
8026
14.4.21 17:43

Zkusit to můžes, nejhorší co se může stát, že ti nedají ani korunu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
14.4.21 18:01

@Alla007 nechavala jsem si proplacet jak screening v 1.trimestru, ten jsem jiz absolvovala, tak i predem screening ve 2.trimestru, ten mam jeste pred sebou, u VZP cca 2 tydny zpet.
Kontrolovala osvedceni lekarky, ktera screening delala a osvedceni mi sama dala v seznamu a kdyz zjistila, ze ji maji na seznamu, rovnou dala k proplaceni i ten druhy.
Ptala jsem se, co by se stalo, kdyz by lekarka nebyla v seznamu a sdelila mi, ze by nic neproplatili.
Anonym, nechci spojovat s nickem, protoze o tehotenstvi jsem jeste kamaradkam, ktere me tu znaji, nesdelila.

• Citovat
  • Nahlásit
7
14.4.21 18:32

Hmm, tak to vypadá, že mám asi smůlu… :( Děkuju moc za info!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1394
14.4.21 18:37

Tak mne to ani nenapadlo kontrolovat. Taky jsem u VZP a proplatili mně oba. Myslím, že má dokladu ani nebyl napsaný doktor, ale jenom název cele té kliniky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7
14.4.21 18:41

@Nicole 1234 já tam taky nemám jméno doktora na tom dokladu, ale myslím, že oni si to najdou sami nějak v záznamech, kdo to byl… kdo ví…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat