2 screening ve fakultní nemocnici v Hradci Králové

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
3
22.6.22 11:33

2 screening ve fakultní nemocnici v Hradci Králové

Dobrý den, chci se vás zeptat jestli máte někdo zkušenosti s 2 screeningem v Hradci Králové ve Fakultní nemocnici. Bohužel když jsme byly na prvním screeningu přítele pustit nechtěli. Zítra mě čeká druhý, a nerada bych aby se to opakovalo. A chci se zeptat jestli může jít semnou, a co proto musím udělat aby mohl případné jít. Děkuji.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2598
22.6.22 11:47
@Sofie45 píše:
Dobrý den, chci se vás zeptat jestli máte někdo zkušenosti s 2 screeningem v Hradci Králové ve Fakultní nemocnici. Bohužel když jsme byly na prvním screeningu přítele pustit nechtěli. Zítra mě čeká druhý, a nerada bych aby se to opakovalo. A chci se zeptat jestli může jít semnou, a co proto musím udělat aby mohl případné jít. Děkuji.

A proč ho nechtěli pustit?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3
22.6.22 11:54

To nevím, doktor mu akorát řekl že tu má počkat..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5553
22.6.22 11:59
@Sofie45 píše:
To nevím, doktor mu akorát řekl že tu má počkat..

Tak by to mohl proste ignorovat a jít dovnitř :lol: když už tam bude, ignorovat případný další pokus = dělat hluchyho a blbyho a chovat se jakoby nic :lol: asi nejjednodušší způsob. Ještě je dobre spojit to s hlasitou veselou žoviální konverzaci, ať nemají prostor vůbec něco říct nebo ať to zapadne :lol:

Druhy způsob už je celkem nepříjemný, a spočívá v tom, ze vyzadujes od nich potvrzení o tom, ze ti vyšetření odmítají provést z důvodu přítomnosti doprovodu (ten papír jsou povinni vystavit a jsou také povinni uvést pravdivý důvod), a ty si pak podáš stížnost na jejich jednání. Celou dobu mas zapnuté nahrávání, ať je více důkazů.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3
22.6.22 12:10

@Semtex Páni, jsem nikdy nevěřila jak to je složité, chápala bych dřívější dobu třeba skrz ten covid. Ale teď mi to připadá poněkud směšné.. Ale jinak moc děkuji za radu :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat