2. stupeň OHSS, přesto chtějí zavést ET. Co myslíte?

Anonymní
15.1.20 17:10

2. stupeň OHSS, přesto chtějí zavést ET. Co myslíte?

Holky, odebrali mi vajíčka, měla jsem mírný hyperstimulační syndrom. mám trošinku tekutiny dole, ale opravdu málo, jsem unavenější atd. vaječníky jak dva balóny. Ale teď jde o to, že do zprávy mi napsali OHSS 2. stupně. To mi přijde dost na to, aby se ET neprováděl teda. Kdybych měla mírný, tak neřeknu, ale mít ohss 3. stupně, to jsou skoro kapačky, a 2. stupeň mít ještě před zvedením embrjka…nevím. Nemám to odmítnout? Říkají, kdybych měla nějaké potíže, do pár dnů se mi to zhoršovalo, tak mám okamžitě volat. Ale pokud obtíže nebudou, udělají transfer… řekli, že to mám málo, ale do zprávy napsali 2. stupeň :nevim: ne první. Tak nevim.

Co vy na to? Nemám to odmítnout? Jaké máte zkušenosti?

• Nahlásit
  • Citovat

Reakce:

Anonymní
15.1.20 17:24

Měla jsem a dali mi vybrat
Buď zavedou jen jedno embryo a nebo nic…byl ny pak KET
Jela jsem si pro to jedno a díky bohu…dnes mu je 10 Žádný KET ze 7 mi pak už nevyšel…teda jeden ale skončilo to v 7.týdnu

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
15.1.20 18:32
@Anonymní píše:
Měla jsem a dali mi vybrat
Buď zavedou jen jedno embryo a nebo nic…byl ny pak KET
Jela jsem si pro to jedno a díky bohu…dnes mu je 10 Žádný KET ze 7 mi pak už nevyšel…teda jeden ale skončilo to v 7.týdnu

a jak ti bylo? měla jsi těžké dýchání? volnou tekutinu v břiše nebo jen kolem vaječníků? mě je kromě těžkého dýchání a příšerné únavy dobře, v břiše tekutinu nemám, ale s tím dýcháním nevím. a neustále se mi točí hlava.. vaječníky 6 cm a malá tekutina kolem dělohy, v břiše ne…

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama