2. TO, už mě došla trpělivost

Anonymní
13.3.21 16:23

2. TO, uz me dosla trpelivost

Dobry den vsem. Potrebuji se poradit. Uz me dosla trpelivost a nenechat si to libit. Vezmu to poporadku. Pred rokem na me byvalak podal TO za to, ze jsem mu pry nevydala dceru ke styku. Podotykam doma jsme byli a jeste mu pisu, ze dcera ceka a zadna odezva. To vse dolozeno na policii. Udat me byl az po nekolika dnech od neuskutecneneho styku. S tim ze si sehnal dalsi 2.svedkove. tento incident byl odlozen a naopak otec byl obvinen podle paragrafu. Dobre nechala jsem to byt, s tim ze nebudu klesat na jeho uroven a podavat na nej TO za krive obvineni.
Dotycnou co krive svedcila, osobu, kterou jsem doposud nevedela kdo to je, tak jsem potkala ve meste a pouze ji rekla, jestli ji to za to stalo, lhat kvuli jednomu cloveku a sla jsem od ni. A svete div se po teto me vete me udala na policii ( po 18.dnech). Pry jsem ji vyhrozovala. Ceka nas prestupkova a jako kde jsme? Zenska na me poda krive svedectvi, nema vubec cerne svedomi a pak na me jde podat oznameni az po nekolika dnech, za to ze jsem ji pry vyhrozovala? Ty vado, mam je dost a uz si toto nenecham libit. Mate nekdo tip, jak takovych blaznu, co lita bezduvodne podavat TO?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1440
13.3.21 16:54

Proč zakládáš duplicitní diskuzi?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
13.3.21 16:59
@yasmine5 píše:
Proč zakládáš duplicitní diskuzi?

Nikdo na tu predeslou diskuzi neodpovidal, tak jsem ji znovu zadala. Omluvam se, ale nevim jak to funguje

• Citovat
  • Nahlásit
297
13.3.21 18:28
@Anonymní píše:
Nikdo na tu predeslou diskuzi neodpovidal, tak jsem ji znovu zadala. Omluvam se, ale nevim jak to funguje

Občas se stává, že na nějaké diskuze nikdo nereaguje jelikož k tomu nemají lidi co říct. Někdy se stane, že na diskuzi nekdo odpoví až po pár dnech a nebo vůbec. Prostě to tak je. Každý se ne vyjadřuje ke všemu. Rozhodně tím, že budeš zakládat stejně diskuze, tak o to víc ti nikdo nic normálního neodpoví… :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat