2 týdny zpoždění a vyvolávačka

2
5.5.21 15:31

2 týdny zpoždění a vyvolávačka

Ahoj, 20.4. jsem měla dostat menstruaci ale do teď pořád nic. 17.4. Byl akorát hnědý výtok ale fakt jenom trošku. V pátek 30.4. Jsem byla na vyvolávačce s tím že mám negativní test a na UZ nebylo nic vidět, jen to že mám zvětšenou sliznici. V neděli jsem si dělala test znovu a vůbec nic. Doktor říkal že mám počkat 14 dní a uvidí se ale ten pocit nevědomosti mě zabíjí. Cítím nějaké divné pnutí, výkyvy nálad a jsem úplně mimo. Dokonce jsem cestou k doktorovi sedla na špatný autobus a to ty autobusy tady znám velmi dobře. Stalo se vám, že jste byli těhotné a s takovým spožděním vám test nic neukazal? Jinak nevím co by to mohlo být. Děkuji předem za odpovědi.

Příspěvek upraven 05.05.21 v 18:44

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
5.5.21 18:40

Si myslím že tedy těhotná pravdě podobně nebudeš

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2
5.5.21 18:41

@dominikapepino A co by to tedy mohlo být? Když sliznici mám zvětšenou a od pátku ani po injekci nic?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
282
5.5.21 18:47

Dvakrát jsem otěhotněla později. Dcera byla o 2 týdny mladší oproti MS a teď náš druhý syn je o 10 dnů mladší. U dcery jsem slabou čárku na testu našla 10. den zpoždění, u druhýho syna 8. den zpoždění. Řekni doktorovi, ať tě pro jistotu pošle na krev. Každopádně si myslím, že už je to moc dlouho a prostě se to celý nějak zpozdilo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
66
6.5.21 11:02

Ahoj, zrovna jsem měla něco podobného. 20 dni opožděna MS, nevolnosti, únava a TT stále negativní, šla jsem na vyvolavacku a dostala jsem to až po 7 dnech vyvolavacky, 5.6. A 7. Den jsem nemohla vydržet sama se sebou kuli všemu jsem bulela - i na poště, že je fronta 😁 prostě se jen zbláznili hormony 🤷‍♀️

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat