2 zamlklé těhotenství a krize

269
17.4.17 21:03

2 zamlklé těhotenství a krize

T

Příspěvek upraven 23.02.19 v 23:30

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

2874
17.4.17 21:13

Manzela tak trochu chapu. po 3 zt jsem rekla jeste jeden pokus a dost. Byla jsem rozhodnuta, ze dalsi zklamani bych neunesla. Nakonec to dopadlo dobre (cekala jsem dvojky, jedno to casem vzdalo) a nyni nas tady po prisernem tehotenstvi terorizuje maly dabel. nestreduj se a ver miminku. Hodne stesti :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
269
17.4.17 21:19

Ono je to hrozně těžké. Navíc manžel tu naši situaci rozkecal u širšího příbuzenstva, připravoval je na to, že spolu možná nebudeme, takže brzo to bude vědět celá vesnice. Je mi z toho fakt smutno.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17709
17.4.17 21:40

@lethryn a delali ti nejake vysetreni? Treba na srazlivost krve nebo tak? Jako ten manzel je teda na ranu, ted aby ses cele tehotenstvi klepala aby to konecne vyslo. Hrozny pocit :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
269
17.4.17 21:49

Ano dělali, mám teda jednu krevní mutaci a na tu si píchám injekce. Jinak genetika, štítná, vše ok. Mně se zdá, že si manžel neuvědomuje, že s dětmi přicházejí i starosti a strach a taky se třeba bude trápit.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
40536
17.4.17 22:22

@lethryn je mi to líto. Potratila jsem 4×, ale naštěstí do 12týdne. Vím jak to zamává se vztahem. Chlap by měl přestat myslet na to co bylo a nervovat tě - on by měl být opora a držet tě. Můj chlap byl teda naštěstí pozitivní, jinak bychom to nezvládli. Hrozně moc držím palce :hug: :hug: :hug: :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
269
17.4.17 22:28

@Ginuš mám pocit, že je v tomhle ohledu docela slaboch, nevím co by dělal, kdyby musel toho malého ješte dva dny rodit. Neříká se nadarmo, že žena zvládne víc než člověk.
Já bych mu ráda pomohla s tím, ať si to v sobě srovná, ale nevím jak.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2874
17.4.17 22:43

@lethryn no, manzel se jako opora moc neosvedcil :think: u meho posledniho tehotenstvi jsem byla neustale vystresla. Pak jsem se dostala do faze, kdy jsem si rekla, ze musim miminku verit, ze ja jsem uz udelala maximum a nyni je to na nem. A ze jediny cim mohu prckovi pomoci je, ze sibudu poctive redit krev, brat leky a nestresovat.
Okoli neres a drz se

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
40536
17.4.17 22:46

@lethryn jedině ho dostat k doktoru, protože timhle ubíjí i tebe, ale to bude asi těžký a možná nereálný. Hele ty potraty ve finále nemusí být vůbec z tvojí strany, může mít něco v genetice on, něco co se nevyšetřuje a nebo prostě blbá náhoda - tuhle větu nesnáším. Je to těžké. A ono dneska najít ženskou co počne a hlavně donosí je asi taky docela výhra. Prostě jste chtěli dítě a proč to vzdávat. Věk máte super a máte čas se s tím poprat a né se nervovat a dávat ultimáta… Měl by tě hýčkat a né nervovat

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
40536
17.4.17 22:50

@lethryn na okolí se vyprdni. Hele normální člověk si řekne ty jo snad jim to vyjde a ty co pomlouvají a řeší ať jdou do zadele… Jen chudákovi dělá radost cizí neštěstí a problémy. No ale taky by mě to naštvalo. Proč do toho tahá rodinu? Asi bude velký slaboch :hug: :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
269
17.4.17 22:54

@ejhle Snažím se být v klidu, to je teď nejdůležitější, ale prostě pořád nade mnou visí takový mrak problémů.
@Ginuš on byl na genetice taky a je ok. Takže asi fakt náhody. On to bere tak, že asi spolu nemáme být, že to tak chce osud. Nemá ani ponětí, kolik lidí má s těhotenstvím problém, jen vidí, že všichni kolem nás (hlavně ti co mají dluhy a nemají peníze) mají pomalu tři děti. Myslím, že by mu psycholog pomohl, ale tam on nepůjde ani náhodou.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
269
17.4.17 22:56

Z

Příspěvek upraven 23.02.19 v 23:31

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
40536
17.4.17 23:01

@lethryn no ona genetika neodhalí vše. Neumí vyšetřit vše. Já byla na genetice po 2 potratech, nikde žádný problém, chlap už dítě má, takže se všichni přikláněli k tomu, že to je z mé strany, pak další 2 potraty a pak umělé oplodnění s vyšetřením chromozomů embryí (otěhotněla jsem 4× na poprvé, tam problém nebyl). No a PGS pomohlo a mám miminko. No a pak mi jedna dr naznačila, že to mohla být vina chlapa. Neptala jsem se na to proč atd, ale někdy příroda ví proč to ukončit. Nejde to brát tak, že spolu nemáte být - člověk nemá nic zadarmo a pokud něco chce musí za to bojovat :hug: pokud to on nechápe, nestojí za trápení i když vím, že tohle si číst nechtěla :hug: :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
269
17.4.17 23:08

@Ginuš to jsem mu přesně říkala, že za to co chce musí bojovat, ale on se nechce trápit. Trochu u toho zapomíná na mě. Takže je to asi jasné, jak moc mu na mně záleží. A když si představím, že když se tohle miminko narodí a já budu vědět, že je se mnou jen kvůli němu, tak to není vůbec dobré.
Taky jsem slyšela, že může být chyba u muže a nemusí se na to přijít. Ale když jsem došla až do 20. týdne, tak to asi nikdo neřeší.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
40536
17.4.17 23:12

@lethryn chová se jako sobec. On se nebude trápit - co by dělal kdyby ležel v nemocnici… Oproti tobě jsem měla štěstí, že to bylo na začátku a i tak mě to hodně dostalo. Děti jsou prostě radost i starost a pokud neumí bojovat, tak to nechápu. Hlavně teď buď v klidu, to je nejdůležitější a uvidíš co bude v budoucnu. Nikdy nevíš kam tě vítr odfoukne

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama