20-30% mzdy lidí na HO by mělo jít potřebným

851
28.2.21 16:09

20-30% mzdy lidí na HO by mělo jít potřebným

Předseda Senátu Miloš Vystrčil (ODS) vyzval ke sdílené solidaritě mezi lidmi. V nedělním diskusním pořadu Partie na CNN Prima News zmínil, že v určitém momentu by část (např. 20–30 procent) mzdy lidí na home office, které krize zatím vůbec nepostihla, mohla jít jiným. Jak by systém fungoval, blíže nepopsal. Pomyslné nůžky mezi občany se podle něj tím rozevírají čím dál více.

Co na to říkáte?
Osobně by mě zajímalo, kolik peněz ze svého poslal potřebným pan senátor…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
14143
28.2.21 16:12

@Magical-eyes To jsem cetla. To je magor :mrgreen: A kterym potrebnym zivnostnikum to mel na mysli? Tem, co byli roky ve ztrate, a na pojisteni a danich do spolecneho rozpoctu, (na rozdil od zamestnancu), nic neodvadeli? Ti si to zaslouzi :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13624
28.2.21 16:14

Ne, nesouhlasím s tim, rada a samozřejmě pomůžu v případě potreby v rodine, kamaradum. Ale nevidim duvod proc část našich vydělanych penez ma jit zase neznamo kam. Neni to fer. Každý muze změnit práci a nesedet doma když svou práci aktuálně vykonavat nemůže

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3963
28.2.21 16:15

Totální nehoráznost… já už ani nemám sílu se ke covidu a všemu okolo vyjadřovat… Pracuju jak idiot, mnohdy víc jak když jsem v kanceláři a měla bych dle tohoto pána živit lidi, kterým vláda zakázala vykonávat jejich činnost? To bych radši dala výpověď a žila z úspor, než tahle pitomá doby přejde

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
851
28.2.21 16:17

Mě tím nakrkl. Ať je pan senátor tak hodný a nechá na občanech, zda a komu chtějí finančně pomáhat. Kolik z těch potřebných půjde těm na Ho s tou prací pomoci, aby se teda taky tou téměř třetinou podíleli? Doufám, že si při volbách na tohle lidí vzpomenou… By mě zajímalo, koho volí ti potřební, respektive kdo volí ODS.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6318
28.2.21 16:17

Neskutečná drzost :pocitac: Nevnímám rozevírání pomyslných nůžek. Ale kudla v kapse se mně po přečtení toho jeho žvástu otevírá, to zas jo :poblion: On snad nemá zdání o výšce platů, jinak to nechápu. Nehledě na to, že na HO jsou náklady za domácnost nezanedbatelně vyšší. Hlupák. Jinak ho nazvat nejde. Ať dá 30% ze svýho platu sám. Nazdar.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
605
28.2.21 16:18

Měl by navrhnout aby politici dávali z výplat 20-30% potřebným. :pankac:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6100
28.2.21 16:19

Nesouhlasím. Ať jde někam. :pocitac: A jaké potřebné má na mysli?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
851
28.2.21 16:20

Možná tím myslel i učitelé, kteří jsou na HO :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
851
28.2.21 16:21
@topazio píše:
Nesouhlasím. Ať jde někam. :pocitac: A jaké potřebné má na mysli?

Možná živnostníky… Majitelé restaurací, herce, zpěváky…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
46765
28.2.21 16:21

Ja se tez smeju, makam z prace, dokud mi to vedeni dovoli. Pouzivam pracovni notebook, jedu na elektrinu z prace, voda, dotovany obed…Vetsina lidi od nas jede z domova, na svoje naklady a jeste je oberou o tretinu platu :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14143
28.2.21 16:22

Volby se blizi, nikdo nechce prevzit moc v dobe covidu, tak se budou strany predhanet a soutezit, kdo dostane mene hlasu :lol: :lol: :lol: Jinak tomu nerozumim :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3716

Takže ve výsledku se lidé honí na HO, mají k tomu děti doma, aby nečerpali OČR. Nakonec bude lepší být na tom OČR, když budou mít skoro stejný prachy, ne?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6100
@Tableta píše:
Neskutečná drzost :pocitac: Nevnímám rozevírání pomyslných nůžek. Ale kudla v kapse se mně po přečtení toho jeho žvástu otevírá, to zas jo :poblion: On snad nemá zdání o výšce platů, jinak to nechápu. Nehledě na to, že na HO jsou náklady za domácnost nezanedbatelně vyšší. Hlupák. Jinak ho nazvat nejde. Ať dá 30% ze svýho platu sám. Nazdar.

Je to c…k. :pocitac:
Ať dá ze svého. :pocitac:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3993
28.2.21 16:23
@matkabagristy píše:
Ja se tez smeju, makam z prace, dokud mi to vedeni dovoli. Pouzivam pracovni notebook, jedu na elektrinu z prace, voda, dotovany obed…Vetsina lidi od nas jede z domova, na svoje naklady a jeste je oberou o tretinu platu :lol:

No on tim myslel ty co nebyli koronou postižení a mají stále 100% plat, tam bys patřila i ty.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat