20. den po styku, test negativní

3
30.4.21 11:40

20 den po styku, test negativní

Dobrý den, mám na vás dotaz. 14.2. jsem spala s přítelem a hned na druhý den k večeru jsem si dala nouzovou tabletku. Cca po 14-17 dnech, jsem si dělala test a vyšel negativní. Jenže do teď se mi nedostavila menstruace. Jsem zcela bez příznaků a na gynekologii ještě nechci. Je mi 17 let a těhotná bych vážně ještě být nechtěla. Myslíte si, že test byl příliš brzo a jsem v tom, nebo mohlo menstruaci oddálit ta tabletka a velky stres? Dekuji.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
8238
30.4.21 11:46
@Dominlo píše:
Dobrý den, mám na vás dotaz. 14.2. jsem spala s přítelem a hned na druhý den k večeru jsem si dala nouzovou tabletku. Cca po 14-17 dnech, jsem si dělala test a vyšel negativní. Jenže do teď se mi nedostavila menstruace. Jsem zcela bez příznaků a na gynekologii ještě nechci. Je mi 17 let a těhotná bych vážně ještě být nechtěla. Myslíte si, že test byl příliš brzo a jsem v tom, nebo mohlo menstruaci oddálit ta tabletka a velky stres? Dekuji.

14.2.? To už by si byla těhotná hodně dlouho. 20 dní po styku už by to test ukázal. Zpoždění máš z pilulky po. A poridte si spolehlivou antikoncepci.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3
30.4.21 11:50

@JancaS84 dekuji za vasi odpověď.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2238
30.4.21 11:53

Takze sis ten test delala pred 2 mesici? A od te doby ne? Takze 2 mesice ani test ani ms? Tak to zacni tim, ze si udelas ted test znovu a na gyndu se objednej tak jako tak

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3417
30.4.21 11:57
@JancaS84 píše:
14.2.? To už by si byla těhotná hodně dlouho. 20 dní po styku už by to test ukázal. Zpoždění máš z pilulky po. A poridte si spolehlivou antikoncepci.

No jestli pocitam dobre, tak pokud by toho 14/2 mela ovulaci, tak je aktualne krasny 12 tt. Fakt vynikajici to resit ted. @Dominlo to ze se stane, ze to ujede no prosim, ale to ze to nechas vyhnit je i na 17 letou nezodpovedne.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8238
30.4.21 11:58
@Dominlo píše:
@JancaS84 dekuji za vasi odpověď.

Počkej, to fakt není překlep 14.2.? Tak to už si měla být na gynde dávno, jestli si to 2 měsíce nedostala. To už z pilulky fakt nebude.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16471
30.4.21 12:15

Fakt 14.2? To už by si k doktorovi jít měla

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
591
7.5.21 14:26

@Dominlo tak jak Ti to dopadlo?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3
8.5.21 14:45

@Pluschball mentruaci jsem uz dostala, ms mi oddalila tabletka a stres. Dekuji za optání.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
591
8.5.21 21:55

@Dominlo tak jsem ráda, že to dopadlo podle Tvých představ, myslela jsem na Tebe.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat