20 dní po ET // čárky jsou, ale špiním

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

sk8girl 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.01.18 10:19
20 dni po ET // carky jsou,ale spinim

Ahoj devcata je to sileny kazde IVF pro kazdou z nas. Ja uz mam pocit bezmoci :( je to 20 dni po ET hcg v krvi 90. Stim ze 9.1. jdu na dalsi krev. Spinim nebo menstruuji uz to nerozeznam :( ale od 31.12. Mam dosti velke bolesti hnedy dosti silny vytok spise MS ale je hneda jeden den s primesi krve po prave utz 2.1. Jsem v koncich nevim zda se radovat nebo mit strach ale carka by se preci uz neukazovala po tak rannem tehu. Jaky je na to vas nazor?

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

Gwendík
Kecalka 195 příspěvků 06.01.18 11:57

@sk8girl Ahoj,já jsem po KET a v pondělí jdu na ultrazvuk, jestli se embryo vyvíjí. mám za sebou ZT pak ET a 3× IUI, takže vím, jak bojuješ. :srdce:
Bohužel mi přijde tvoje hodnota hCG na 20. den po ET málo :,( Já vím, že je to težké a že vždy je naděje, že se udělá skok ve vývoji a prcek překvapí…
Drž se!!! :hug:

karkarka
Ukecaná baba ;) 2235 příspěvků 06.01.18 12:00

Hodnota 90 dvacet dni po ket je kazdopadne neprosperujici tehotenstvi. bohuzel.

sk8girl 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.01.18 12:27

@Gwendík hodnota 90 byla 15 ty den. Prave cekam na dalsi kontrolu kdyby aspom na tech testech zadna carka nebyla :(

Citronkalekninka
Kecalka 372 příspěvků 2 inzeráty 06.01.18 12:30

@sk8girl divim se ze cekas.ja uz bych letela nekde na utz. Pri spineni.

sk8girl 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.01.18 12:42

@Citronkalekninka nic jineho mi nezbyva na utz toho 2.1. Jeste nic nebylo. I lekar se priklanel k tomu ze tehu nevyslo i ja si to myslim. Jen me udivuji ty dve // na testech vzdyt to uz by hladina hcg davno klesla? Nebo ne?

Envie 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.01.18 12:58

Ja s tim mam dvoji zkusenost. Jednou to znamenalo potrat a podruhe mam zdravou dceru. Oboje tehu z KET. Byt tebou jdu hned k lekari nebo na pohotovost. Nevim na co cekas. Me bylo receno, ze v pripade pozitivniho testu a krvaceni, mam okamzite jet k dr nebo na pohotovoat. Jela jsem v obou pripadech. V tom prvnim si me nechali v nemocnici a sledovali z krve zda klesa hcg. A ve druhem mi dali pambu a ascorutin.

Gwendík
Kecalka 195 příspěvků 06.01.18 12:58

@sk8girl I 15. den je hodnota 90 málo. ( někomu tady myslím lékař říkal, že 14 dni po ET nebo KET by mělo být min. 170 ). Proto jdeš znovu na odběr, aby se definitivně vidělo kam to směřuje.
A test pozitivní bude když detekuje nad 10 nebo 25, dle citlivosti, to ti teď nic neřekne. Nemá cenu ho zkoumat. Nezbývá jen čekat na výsledky krve a ultrazvuk. :hug:

Gwendík
Kecalka 195 příspěvků 06.01.18 13:02

@sk8girl …ale jestli k tomu fakt krvácíš, tak bych možná také jela na pohotovost. Když už nic jiného, tak aspoň se nebudeš stresovat co se děje, 100 x za den kontrolovat jak moc špiníš/krvácíš ( to znám ). Nic tím rozhodně nezkazíš.

sk8girl 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.01.18 13:04

Děkuji holky z rady, jsem si jista ze to nevyslo proto nikam nejedu spinim uz od 31.12. A hned jsem sla k lekari po svatcich a jak jsem jiz zminila i on mi rekl ze to nevyslo. Jen jsem chtela poradit jak je to s klesajicim HCG mela jsem za to ze se vyplavi s prvni MS

Envie 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.01.18 13:17

@sk8girl me se vyplavovalo 14 dni. Jeste po ukinceni krvaceni jsem mela slaby test.

sk8girl 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.01.18 13:39

@Envie a jak dlouho jsi byla tehu? Ja radsi asi pojedu k mudr.ne ze bych verila ze se to podarilo ale desi me ta silena bolest v trislech :(

sk8girl 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.01.18 13:40

@Gwendík dekuji za podporu pak pisnu jak jsme dopadli. Spis se ted bojim o svuj zdravotni stav neb s tehu uz nepocitam od toho 31.12.

Gwendík
Kecalka 195 příspěvků 06.01.18 13:49

@sk8girl Ano, raději jeď, teď jde o tvoje zdraví. Utrogestan jsi měla? - a ještě bereš?
Krvácíš, jak píšeš tak máš i bolesti…tak ať se to vyřeší co nejrychleji.
Každopádně jde teď o tebe a aby se tvoje tělo vzpamatovalo a mohli jste jít ve snažení dál.

Držím pěsti a dej vědět :hug:

Envie 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.01.18 14:16

@sk8girl pokud mas bolest v teislech tak jed. Muze se jednat o mimodelozni. Nechci te strasit, ale nekdy je lepsi jet zbytecne nez pozde. Ja uz si to presne nepamatuju. Mam tho za sebou vic :,(

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Aktovky do školy pro prvňáčky i ostřílené školáky

Prázdniny se pomalu chýlí ke konci a s blížícím se počátkem září nastává i... číst dále >

Naučte se cizí jazyk během mateřské. Snadno a bez učebnice

Domluvit se anglicky nebo francouzsky, než půjde vaše dítě do školy? Za dva... číst dále >

Články z Expres.cz

Legendární pražský DJ Loutka zemřel ve věku 51 let. Oběsil se!

DJ Loutka, občanským jménem Michal Maudr, je po smrti. Houseový dýdžej,... číst dále >

Chcete žít ve svém chateau? Můžete si jako Matěj von Osečany koupit tyto zámky

V České republice je momentálně k prodeji téměř stovka zámků, ročně se jich z... číst dále >

Články z Ona Dnes

Svět mě dřív štval, dospěla jsem teprve nedávno, říká Simona Babčáková

Proměna herečky Simony Babčákové na blondýnu se promítla i do chování lidí... číst dále >

Mámina péče už se nedala vydržet, říká Petr. Dětí jako on jsou tisíce

Některé děti prožijí víc, než mohou unést. Ozvat se není snadné. Je potřeba,... číst dále >

Reklama