20 dní vynechání MS! Negativní ne??

• Fotoalbum (2)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
12
31.10.21 17:27

20 dní vynechání MS! Negativní ne??

Ahojky moc zdravím, holky prosím o názor. 20 dní vynechání MS, (jinak vždy pravidelně) bolest bradavek, výtok, bolest kolem pupíku, teď poslední dva dny pocit na zvracení po jídle či kafi, jsem hrozně nafoukla a i když nejím jakobych přibírala+nespavost, únava, nejspíš ze stresu! Myslíte, že bych mohla být těhu?1 Test jsem si dělala teď navečer (ráno je lepší, ještě zkusím) prý se mi změnil i obličej a všimli si toho i lidi v okolí! K dr. Zatím nejdu, jelikož žádného nemám, jen by mě zajímalo zda to někdo takto měl? Díky moc všem :-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
715
31.10.21 17:49

Po 20 dnech zpoždění by už měla být dálnice i večer.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12
31.10.21 18:12

@Umík krásné spojení :-D no nic tam není, myslela jsem, že vidím dvě čárky a ještě si říkám, a je to jasný, ale pak ta druhá zmizela, je to možné? Stalo se to někomu? A teď at koukám, jak koukám, tam tam žádného ducha nevidím… Jo a ještě mám pálení žáhy a často chodím na malou… Co ty příznaky to přece není normální a test negativní ne?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2214
31.10.21 18:25

Vykoukám kde co, ale tady fakt nic nevidím. Příznaky taky nemusí nic znamenat. Ale třeba patříš k těm, co se jim do moči neuvolňuje HCG. :nevim: nebo jestli jsi hooodně pila. Uvidíš ráno no.
Ale zase 20 dní zpoždění… :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
496
31.10.21 18:25

Nevidim bohuzel:(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2214
31.10.21 18:28

Že čárka zmizí, to se stává, když je HCG málo. Když se testuje hodně brzy po ovulaci. Škoda, že jsi to nevyfotila. Jestli to byla opravdu čárka nebo jen třeba podbarvená ryska.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12
31.10.21 18:29

@Kamkam jj právě že já už nic taky nevidím, ale když test nabíháv, tak jakoby se tam udělala lehká čárka ale zmizela a nebo mám vidiny :roll: ale ty příznaky právě noo… To je mi divný…, ještě si říkám, zkusím test ráno, ale asi by to fakt po 20dnech už mělo být vidět, že?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12
31.10.21 18:33

@Tykaja já ani nevím, zda je to dobře nebo špatně, ze tam nic nevidíme :( říkám si, že vše bude tak jak má být… Jen ty příznaky jsou mi divné, zpoždění takhle dlouho jsem taky nikdy neměla, max. 2-3dny..a cítím se tak nějak „jinak“ nevím jak to popsat…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2214
31.10.21 18:48

@Suzuki88 no jo, po 20 dnech by to mělo být vidět i večer. Však bys byla 7 týdnů těhotná. Leda bys měla později ovulaci. Nebo byla ta výjimka, co ji to testy z moči neukazou. Nebo to teoreticky může být tím, že chodíš často na malou, tak se to tam přes den nenahromadi. Ale taky to může být jen nějaká cysta, rozharaseny hormony. :nevim: ráno budeš moudřejší. Držím palce. Jak píšeš, dopadne to tak, jak má. :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12
2.11.21 22:54

Ahojky, hezký večer všem.
Holky tak test v pondělí ráno, večer a dnes ráno a vše negativní, ale dnes se přidalo zvracení, nevolnost od žaludku ještě víc a i vůně co mu dříve voňela, mi teď zvedne žaludek… Není to divný?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12
7.11.21 12:29

Tak v pondělí to bude měsíc, co nemám MS a začínám trochu šílet! :,( testy z moči stále negativní, chci si ještě objednat testy z krve pro jistotu, ale když tady čtu, jak si holky dělaly testy a ukazovalo to negativní a přitom byly pozitivní a naopak, jde mi z toho hlava kolem :nevim: máte zkušenosti se samotestem z krve?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1130
8.11.21 17:06

@Suzuki88 a proc si nezajdes na test jako samoplatce? Stoji to kolem 200 Kc a vis to stoprocentne.
Nez objednavat nejaky krevni testy z netu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1377
8.11.21 19:14

@Suzuki88 dojdi si na gyndu a budeš mít klid ;) mne se jednou cyklus rozhodil tak, ze jsem po dvou měsících šla na vyvolavacku a pak už zase v pohodě

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12
8.11.21 20:19

@Prdolinka86 no to právě nechávám jako poslední možnost, nesnáším injekce! :roll: :D je mi jedno kolik to stojí, ale z prstu to doma zvládnu! :P spíš mi šlo o to, zda to zde některá z vás zkoušela a jak je spolehlivý ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12
8.11.21 20:20

@Ajkule díky za reakci, ale já nemám dr. Takže pokud by test z krve vyšel pozitivní, musela bych nějakého najít :roll: :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat