20 tt, bolest pouze levé strany břicha

Anonymní
3.1.20 15:53

20 tt, bolest pouze leve strany bricha

Zdravim, jsem ted 20 tt a par dni me trapi bolest leve strany bricha. Občas citim podbrisek celkove (podobne MS bolesti), ale tohle je jine. Spis si rikam, ze o prave strane vubec nevim a dela to jen vlevo. Tohle je takovy tlak, jak kdyby me tam neco vadilo. A je to podbrisek, ale cítím to i vys, kolikrat az vedle pupku nebo lehce v podzebri. Doktorky se na to zeptam, spis me zajima, jestli to nekdo nemel taky podobne. Protoze me prijde zvlastni, ze by pri roztahovani dělohy byla citit jen jedna strana :nevim:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
789
3.1.20 16:27

Taky sem měla cca v těhle týdnech, nejprve mě brala práva strana, ta se uklidnila a pak levá strana, jak popisuješ. Dej si magnésium, mě pomohlo a určo se zeptej doktorky, jsou to bolesti, ale nesmí to být nic přehnaného

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12
26.4.20 11:58

Bolest na levém boku ve 20tt

Ahoj holky, mám podobný problém. Dnes mě od rána píchá na levém boku. Jde to spíš od zad na bok, ale k podbřišku ne. Pomáhá jen ležet, jakmile jsem začala něco dělat vrátilo se to :roll:. Máte s tím někdo zkušenosti? Přijde mi to jako skřípnutý nerv, ale kdoví :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
535
26.4.20 14:15

To jsem měla taky kolem toho 20 tt, prý to může být rozpínání vazů dělohy, jak roste bříško.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat