20. tt jak často cítíte pohyby miminka?

170
7.6.21 14:14

20. tt jak často cítíte pohyby miminka?

Ahoj :)
Chci se zeptat. Jak často cítíte pohyby miminka ve dvacátém týdnu? Jsem podruhé těhotná, pohyby cítím někdy od šestnáctého týdne s jistotou, často i dvakrát, třikrát za den, pak mě ale vyděsí třeba dvou nebo třídenní klid, to necítím vůbec nic. Měla jste to některá také tak?
Druhé mimi je po dlouhém snažení, takže jsem trochu z mnoha věcí vyplašená, hledám tím jen uklidnění.
Děkuji a mějte se krásně :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
114
7.6.21 14:24

Ve 20tt jsem pravidelně pohyby vůbec neměla. Vzpomínám si jak jsem. Z toho taky vysilovala když jsem třeba 2 dny necítila pohyby.. Ale je pravda že já měla pohyby od 17tt ale pouze jako cukani v břiše.. A když jsem je cítila tak třeba 4× za den max. Srovnali se mi až tak kolem 25tt :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1636
7.6.21 14:25

Tak já jsem pohyby cítila až někdy ve 20 tt.. A to bylo vždycky kopnuti pak třeba pár hodin nic pak zase 😁teď jsem ve 32 tt a říkám si že by mohl víc spinkat než kopat.. 😁Myslím si že mimčo i hodně spinká tak být tebou jsem v klidu vždy je důležitý že o něm víš 😊 😊někdy můžeš mít ty pohyby i méně cítit podle toho jak to mimčo je tam natočený 🙂

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
848
7.6.21 14:28

Doktorka už se mě dvě kontroly po sobě ptá jak pohyby, poprvý jsem řekla že nic, podruhý jsem si vymyslela, že už něco cítím aby byla v klidu :lol: ale na utz je vždy vše v pořádku, tak jsem v klidu :oops: jinak teď začínám 21 týden a teprv teď začínám něco pociťovat když jsem v klidu a soustředím se na ně, ale i když je to druhý dítě, tak těžko říct jestli je to ono, nebo větry :nevim: :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
170
7.6.21 14:37

Díky, holky. Já si to celou dobu říkala, že může být otočené dovnitř a nic pak necítím, že také může být aktivní zrovna, když jsem aktivní i já a nevnímám to, také miminko přeci jen převážně spí. Asi jsem tohle vše potřebovala slyšet i od někoho dalšího :) :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
114
7.6.21 14:46

@Misasisi přesně od 31tt jsem. Si říkala, že mám v sobě „tyrana“ :lol: kdykoliv jsem se i v noci probudila tak furt kopala :lol: mi přišlo, že snad ani nikdy nespí :lol: teď mi porod klepe na dveře a malá se tam furt mele jak o závod :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
114
7.6.21 14:47

@BaruTeri jak říkám taky jsem byla hrozně nervózní když jsem jí nějakou dobu necítila a už googlila čím to může být :lol: je pravda že kdykoliv jsem si večer lehla do postele tak se aspoň 2× za sebou ozvala, když už ne bza celý den xtak to mě vždy uklidnilo :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1636
7.6.21 14:55

@Loloj1 ano když celý den chodím je to super 😊ho tak nějak tou chůzi ukolebam fakt o něm nevím ale začne 11h večer a už to začíná 😁nespím tak do 4h protože tam dělá nevím co takže poslední dva týdny jsem toho moc nenaspala😁v srpnu rodim poprvé ale těším se až vykoukne na svět ❤️mu vysvětlím jak hezky zlobil mámu 😁

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1636
7.6.21 14:56

@BaruTeri ano buď v klidu a buď ráda že máš hodné miminko 😊 😊až bude kopat furt si řekneš kde jsou ty časy kdy si mě kopl 3× denně 😁 ❤️být tebou jsem v klidu..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
114
7.6.21 15:02

@Misasisi já také rodim poprvé a doufám že už každým dnem :lol: jsem 40+3 a už to nějak nedávám, hlavně když jsou ty vedra :lol:
Já si pamatuji ve 35tt že se mi malá otočila hlavou dolů, na tu noc fakt nezapomenu. Mě bolelo břicho ještě týden potom :lol:
A s tim nedostatkem spánku vím přesně o čem mluvíš.. Mě teď furt zase budí curani v noci takže já jsem třeba za noc vzhůru 6×-7× 😁

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1636
7.6.21 15:08

@Loloj1 ju já se těším až to bude, ty vedra teď fakt nedávám.. Jsem zvyklá z nemocnice z práce stát na nohou 12h a teď jsem ráda že dojdu schody 😁 😁 😁 😁 😁za dva dny jdu na gyndu na kontrolu.. Ale minule na ult byl. Malej hlavou dolů 😁a myslím že tak i zůstal pac to velmi pociťují 😁 😁 👶🏻 ❤️😁 😁tak preju hlavně ať máš porod hezky a ať to máš co nejdřív zasebou 🍀 👶🏻a hlavně ať jste zdraví 🤩

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
756
7.6.21 15:09

U mě kope po nebo při jídle, když se usadím nebo když sním nějakou sladkost.
Ale třeba známá to takhle vůbec nemá, to je už v 26. týdnu a cítí tak obden :nevim:.U gynekoložky mi bylo jasně řečeno, že se na pohyby nemá žena soustředit. Že miminko co kope míň není automaticky nemocné.
Takže buď v klidu :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
114
7.6.21 15:13

@Misasisi hlavně já celé tehu byla v pohodě teď se oteplilo a mě tak otykaji nohy to je šílený :lol: sundam si pantofle a pak je už nemůžu dostat zpátky na nohu :lol: já mám zítra poradnu už v nemocnici tak jsem zvědavá co mi tam řeknou 😁 jinak díky, každý den se modlím aby to už bylo za námi a my ji měli už u sebe :lol: ale malá. Se furt k tomu nemá :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1636
7.6.21 15:28

@Loloj1 já akorat teď posílala muzovi video jak se mi vlní břicho 😁 👶🏻jo mě otekaji jen prsty na rukou nohy zatím cajk 🙂 🙂neboj se ono to prijde až si malá řekne že už je potřeba vypustit bazenek😂ale jako jestli budu rodit v takových vedrech no to bude hustý 😂 😂 😂 😂

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
114
7.6.21 15:31

@Misasisi no to ti opravdu nezávidím kdyby jsi měla rodit ve velkých vedrech :lol: už teď je to nepříjemný :lol: já doufám že nám počasí dopřeje a nebudou taková vedra no :lol:
Hlavně aby byli dětičky zdravé na ničem jiném nezáleží :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat