2015 a stále bez // :)

15.6.15 14:24

2015 a stale bez // :) (zkusenosti FB a ostatni)

Ahoj.. jsme stale bez //.. pred 10 lety laparoskopie cyst, srustu, odebrani leveho vejcovodu, pravy spatny.. bez HA cca 10 let.. 3roky si nedavame pozor. A nic… ted od cervna kys. listova a zacli jsme zobat fertility blend a cekam na MS a prubnu kontryhelovy caj.. jak jste na tom vy? Mate zkusenosti s vitaminky a jak dlouho se snazite? :pankac:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

3663
15.6.15 14:28

@Megann.d :mavam: :mavam: ahojky my se teda nesnažíme tak dlouho ale je to pro mě šílená doba. snažíme se od záři ale od konce listopadu - února jsme museli mít pauzu protože jsem byla v lednu na konizaci čípku a od února se teda snažíme znovu. beru kyselinu listovou, a jeden cyklus jsem pila i kontryhel ale ten mi pusunul cyklus a MS byla strašně silná a bolestivá (nevím jestli to mám z toho nebo že se to povedlo jen se neudrželo, protože vše tomu nasvědčovalo) takže čaj už nepiju jen jsem ted začla s gynexem a vitamínem E. Dneska jsem 3DC tak uvidíme jak tento měsíc půjde. moc držím palečky aby se co nejdříve zadařilo :kytka: :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2817
15.6.15 14:32

Brala jsem gynex po vysazení antikoncepce a 3. cyklus po vysazení jsem otěhotněla. Brla ho přítel. Jsou na něj velké ohlasy a 2 holky z práce po něm otěhotněly co jim to nějakou dobu nešlo

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3663
15.6.15 14:34

@elinka90 a brala jsi ho celé 3 měsíce?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15.6.15 14:36

@Lenista111 takze myslis, ze kontryjelovy caj nwni dobry? Ja myslela, ze kdyz je to. pririda, ze by se to prave melo urovnat.. a prestat bolet.. pristi tyd MS,tak.to.aspon vyzkousim :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15.6.15 14:37

@elinka90 gynex? Na predepsani doktora? Neslysela jsem.o.tom

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3663
15.6.15 14:37

@Megann.d u každého to je jinak někomu to sedí a otěhotní hned po tom a někomu to nesedne bohužel :nevim: mě nejspíše ne ale říkám nvm z čeho ta bolestivá a silná MS byla jestli z toho nebo z toho druhého :nevim: :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2817
15.6.15 14:42

@Megann.d nn je volně prodejný, ale spíš přes internet. Tady na emiminu je na něj i hodně diskuzí. Já otěhotněla po měsíci braní :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3663
15.6.15 14:44

@elinka90 a jak jsi ho brala? ja beru 3×denně 7kapek pul hodiny pred jídlem nebo po jídle :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2817
15.6.15 14:50

@Lenista111 já ho brala s manželem 1× denně 7 kapek ráno před jídlem :-) ale nevím jestli u nás měly vliv kapky a nebo jsme byli normálně plodný. V práci ho právě vychválily holky a tak jsem si ho objednala. Myslela jsem, že nám to jen tak nepůjde

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3663
15.6.15 14:50

@elinka90 tak uvidíme třeba pomůže i nám ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2817
15.6.15 14:53

@Lenista111 držím palce :-) jinak jsem si ještě koupila ovulační testy a zjistila, že i když jsem měla cyklus 28 dní takže ovulace podle tabulek měla být cca 14 den cyklu tak já jí měla až 17 den :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5323
15.6.15 15:04

Ahojky, tak jestli se mohu přidat, tak my po různých životních etapách, období snažení a nesnažení, totálního nemyslení na to a i jiných období, už je to cca 5 let, co jsme se rozhodli pro děťátko a zatím nic. Něco mou vinou, něco důvěrou ve špatného lékaře, něco už takové to: „necháme to být, až to přijde, tak to přijde“ a aktuálně beru utrogestan na srovnání MS..nejdřív to zlobilo, pak v klidu, teď jsem to zase dostala přes utrogestan..Miminko si stále moc přejeme, každým dnem snad víc a víc, ale zatím můj zájem padá více na mého brášku, který se má narodit, tak snad to trochu pomůže a už se nám podaří to naše mimčo :mrgreen: Jinak já už nějakou dobu zase najela na listovku, nic víc zatím..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17.6.15 13:58

@elinka90 stejny :mrgreen: podle kalendaru a vypoctu jsem mela mit plodne dny myslim 10DC az 14DC a podle ovulacni testu jsem je mela 8DC az 12DC :) takze za me jedine testy :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17.6.15 13:59

@elinka90 no ja asi nejspis vyzkousim dobrat ty 3 mesice FB a pak uvidim..nechci do sebe rvat spoustu jinych,,zajimavych,,vit

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama