20+2, necítím téměř žádné pohyby

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
13
2.1.22 09:49

20+2, necítím téměř žádné pohyby

Ahojky holky, chtěla jsem se zde svěřit s tím, že jsem ve 21tt přesněji 20+2 a necítím téměř žádné pohyby miminka. Občas nějaký vrtění a pak takový klepnutí, ale to je taková slabota, že opravdu nedokážu specifikovat jestli je to příprava na velkou nebo miminko.

Přitom prvorodicky, se kterými jsem v kontaktu už popisují vyloženě kopání miminka atd.

Miminko na poslední prohlídce bylo OK, placentu nemám na přední stěně.

Holky vy jste s prvorozeným mimčem kdy cítily poradné pohyby? :srdce: snad se dockam

Příspěvek upraven 02.01.22 v 09:55

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
3943
2.1.22 09:53

Ja ve 21tt necitila ani tuk, prvni pohyb jsem ucitila nekdy ve 22tt a to jsem si ani nebyla jista, jestli to nejaky pohyb opravdu byl. Takze bud v klidu, dle kontroly je mimco v poradku a to je jedine dulezite ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1410
2.1.22 09:55

Kamarádky cítily až 24 a 26, záleží jak mas placentu, jak tam miminko leží, jak je aktivní, ja cítila poprvé ve 22 tt a pak se to stupnovalo, ale třeba byly dny, kdy jsem necítila 2 dny nic, dockas se neboj.. :kytka: Mě pomáhá lehnout na levý bok, na zada, dat si čokoládu nebo hroznovy cukr :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
71
2.1.22 09:57

Já také necítila :/ teď jsem 30tt a cítím takové lehké kopanečky🤭
Taky jsem z toho byla nervózní, ale už jsem si to vypustila z hlavy, protože každá to máme jinak :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
799
2.1.22 10:01

Tím se vůbec nestresuj 😊 já jsem cítila od 19 tt asi měsíc jenom takové lehké ťukání, až pak to byly kopanečky

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5100
2.1.22 10:30

Vše bylo řečeno. Jinak podle nějakých článku co jsem četla tak kluci se spis prevaluji a holky kopou.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
67
2.1.22 12:51

Strašně záleží na tom, kde máš placentu, pokud je vepředu, tak pohyby hodně tlumí, taky na to, jak jsi na tom s břišním tukem apod. Já mám placentu na zadní straně, ale když když jsem pohyby teprve začínala cítit, tak mi nejvíc vyhovovalo ležet v klidu na zádech, nejlíp se mi tak na pohyby soustředilo, a aktivitu doteď vybudí něco sladkého, v létě to byla bezpečně zmrzlina 🙂

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5100
2.1.22 13:04

@nikca92 spis bych řekla jak je kdo citlivý. Já prvního cítila v 18tt a měla jsem placentu vpředu. Teď u druhého od 16tt pohyby, včera 18+3 poprvé jsem je cítila i přes břicho na ruce a placenta nevim. Mám na břiše dost slušný špek. Sice mi v poradně váhu nevěří, ale jsem fakt tlusta. Za me je to individuální a to nejsem na bolest žádná citlivka :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat