20hodin autem x 10. měsíční mimi

Anonymni
29.8.09 22:59

20hodin autem x 10. měsíční mimi

Myslíte, že se to dá? Vyjedem odpoledne, půlka cesty bude v noci…budem dělat delší pauzy…je to reálné?
Nemáte někdo zkušenost?

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

1905
29.8.09 23:34

vezli jsme syna, kdyz mu byli 3 mesice, a v pohode. Prestavky na krmeni, prebalovani, a pak s nim manzel sedel vzadu a bavil ho :0) Loni mladsimu bylo mesicu 5, letos uz 14mesicu, kdyz jsme takhle cestovali, a da se. Jeli jsme na noc, aby co nejvic cesty prospal. :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
30.8.09 05:36

Urcite se to da, nebala bych se.

• Nahlásit
  • Citovat
14597
30.8.09 07:53

My jedeme v září, ještě jí nebude 7 měsíců…pediatr mi řekl, že obecně se do roka na dlouhé vzdálenosti s dětma cestovat nedoporučuje, ale jedem za rodinou do Anglie a hlavně kvůli devadesátileté prababičce, která jí ještě neviděla, budeme ale nocovat v Německu. Nepojedem to v kuse…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2318
30.8.09 10:09

Řekla bych, že je to kus od kusu :-) Naši kluci vydrželi v autě max 3 hodiny, pak u tam být prostě nechtěli, i když byli vyvětreaní venku, najezení, napití, pomazlení, jak se sedlo do auta, řev…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
48557
30.8.09 10:59

Maty nevydrží od narození v autě déle než hodinu a pul.Jedině když usne,dá 3 hodky,ale víc né,takže já bych si s ním netroufla dál než do Prahy :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
30.8.09 14:15

Když bylo malýmu devět, jeli jsme cca 17 hodin v kuse, vše v pohodě. Večer koukal, noc prospal a dopoledne zase koukal a proběhlo to v klidu.
V noci jsem měla nachystanou v lahvičce vodu, přidala jsem mlíko, nechala si ohřát na pumpě, napil se a spinkal dál.
Ale je to fakt dítě od dítěte, těm našim nikdy cestování autem nevadilo. Teď už jsou větší a je to paradoxně horší, jeden nebo druhej pořád hlásí: Už se nudim, kdy tam budem??? :D

• Nahlásit
  • Citovat
5784
30.8.09 14:25

ahoj, přesně jak píšou holky je to jedinec od jedince. Když Markovi bylo 10 měsíců tak jsme jeli na moravu. 4hodiny cesty první tři v pohodě, ale tu poslední prořval ikdyž jsme měli pauzu apd.
A taky si myslím, že malým miminům to nevadí, ale těmto starším už jo. Už tolik nespí a chtějí zabavit a možnost pohybu… osobně bych 20hodin nedala.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama