Reklama

20měsíční začal hodně jíst

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

mystiq
Kecalka 111 příspěvků 05.01.17 13:41
20mesicni zacal hodne jist

Dobre odpoledne, vim, ze maminky resi spis opacny problem, ale nas 20mesicni syn cca pred 14 dny zacal jist trojnasobek toho, co driv, napr. na obed sni dva talire polevky a maso s ryzi. Pres den vyzaduje casto jidlo, ji v podstate vse (chleba, maso, ovoce, zeleninu, jogurt, tvaroh, susenky ani cokoladu nedostava). Resily jste nektera neco podobneho? Mam starost, aby nebyl nemocny, naor cukrovka nebo nejaka metabolicka porucha. Budu to resit s pediatrickou, ale chtela jsem se zeptat i tady na diskuzi. Diky predem za prip. info.

Reklama

Reakce:

Leenvecka
Kecalka 352 příspěvků 05.01.17 13:46

Spis rustovy spurt imho…

lulucka24
Stálice 68 příspěvků 05.01.17 13:50

U nás je to stejné, jen je to v noci, v noci chce treba 2×-3× mliko. Coz od malicka spinkaval celou noc a mliko nechtel. Ted je mu 21 mesicu a chce mliko a ja nevim jak ho to zas odnaucit :-(

Anny2148
Kecalka 194 příspěvků 05.01.17 13:51

To budou erupce na slunci. Dcera (16mesicu) tak od patku je jak kyselina. Od chvile kdy otevre oci porad rika ham a papat. Nebo chodi a ukazuje ze neco chce, nemuzu si vzit nic k jidlu, protoze mi vse sni. ☺ Sni vse co ji dam, taky bych rekla tak trojnasobek toho co jedla driv a to byla celkem vybirava. Syn (tri roky) taky porad dlabe, ale neni to takovy rozdil. Ja to neresim, jsou po nemoci, tak asi dohaneji ze jedli malo, mozna je to zimou, mozna vytahnou.

kopejka
Echt Kelišová 9706 příspěvků 05.01.17 13:56

Taky jsme si tím prošli, teď pro změnu nejí obědy :roll:

lulucka24
Stálice 68 příspěvků 05.01.17 13:56

Náš je taky jak kyselina, někdy mi pripadá, že už neumí říct nic jiného než papat, papat. Dovede mě k ledničce kterou otevře a jen ukazuje co chce a chce papat.

holkaZ
Zasloužilá kecalka 603 příspěvků 05.01.17 14:06
@mystiq píše:
Dobre odpoledne, vim, ze maminky resi spis opacny problem, ale nas 20mesicni syn cca pred 14 dny zacal jist trojnasobek toho, co driv, napr. na obed sni dva talire polevky a maso s ryzi. Pres den vyzaduje casto jidlo, ji v podstate vse (chleba, maso, ovoce, zeleninu, jogurt, tvaroh, susenky ani cokoladu nedostava). Resily jste nektera neco podobneho? Mam starost, aby nebyl nemocny, naor cukrovka nebo nejaka metabolicka porucha. Budu to resit s pediatrickou, ale chtela jsem se zeptat i tady na diskuzi. Diky predem za prip. info.

U nás bylo stejné s holkou, vlastně je stav setrvalý už pár let, je zdravá, jen má apetit. Řeším to zeleninou, ovocem, hlídám jí pitný režim (nic slazeného, jen kakao a bílou kávu přírodním cukrem a čaj medem), jí nejpozději každé tři hodiny, většinou častěji. Hlídám aby měla režim, snídá dva krajíce tmavého chleba s máslem, plátkem sýra, zeleninou, nebo býlí jogurt, s vločkama a pod… Zkrátka to, co jí zasytí a dá jí živiny. K obědu sní téměř dospělou porci, např vývar se zeleninou, libové maso (ryba, zelenina, luštěniny), neloupaná rýže, brambory a pod…, tak hodinu až dvě po obědě ještě dojí zeleninu, dopolední svačina ovoce, odpolední svačina ovoce, večeře podobná obědu (polévka nebo druhé), večeříme mezi 17-18hod a pokud neusne v sedm, ale později, dám jí ještě zeleninu nebo jogurt. Sní toho za den dvojnásobek co já, ale je mnohem větším pohybu (jsou jí 4 a denně běhá doma a po zahradě), váží 18kg, měří 115cm., takže nadváhu nemá. Takovým tempem jí od necelých dvou let :nevim:

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Co zařídit po porodu: Přehled do konce šestinedělí

Už se miminko klube na svět? Příjemnou novinku je potřeba nahlásit nejen... číst dále >

Články z Expres.cz

Kde se vzala kráska od Mareše a Boučka? Začala kariéru u Westa!

Karle Svobodové alias Angeé se povedlo něco, co by nejspíš neprošlo ani Leoši... číst dále >

Tajemství fotky bez cucku odhaleno: Kam se Kristelová vymódila jako Šebestová?

Světlo světa spatřila tajná nahrávka, na níž je slyšet hlas Kateřiny... číst dále >

Články z Ona Dnes

Poznali se v psychiatrické léčebně, teď čekají osmého potomka

Monika a František, protagonisté dokureality Malé lásky, mají hodně... číst dále >

Pětkrát o očekávání: Submisivní muž ženě neimponuje, říká psycholožka

„Bez ohledu na proměnu společnosti a generační rozdíly očekává stále žena... číst dále >

Reklama