20tt, nemůžu si lehnout :D

Anonymní
2.8.20 22:29

20tt, nemůžu si lehnout :D

Holky, to je hrůza… Občas si dávám na noc sklenici mléka, lépe se mi usíná než s úplně prázdným žaludkem. Dneska jsem to udělala a děs, neustále se mi to z toho žaludku vrací, vsedě to ještě ujde, ale já si prostě nemůžu lehnout. To je šílený. Měla jste s tímhle některá problém? Co s tím? No, na noc se už nikdy nenapiju :oops:. Jsem teprve 20t, ale mám pocit, že musím i během dne začít jíst menší porce, protože se to tam už nevejde a vrací se to. :(

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1347
2.8.20 22:39

Mi pomáhalo jíst menší porce a na večer se moc neprejidat, horší to bylo v noci, chtěla jsem vypít i studnu.. Děloha už tlačí i na žaludek, je to boj, musela jsem si dávat polštář hodně vysoko a bylo líp.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1874
2.8.20 22:40

:nevim: mě se to nestalo, ale to musí být opravdu hrůza

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2881
2.8.20 22:50

Já jsem jedla Rennie na potíže s trávením, pálením žáhy už od poloviny těhotenství 😁

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3342
2.8.20 22:50

Já to měla i přes den, bylo to hrozný. Vracelo se mi všechno, i když jsem jedla malé porce, nepomáhalo mi nic. Rennie trochu, ale to bych musela denně po kvantech. První trimestr nevolnosti a třetí tohle, takže skoro celý těhotenství jsem byla o hladu. Spala jsem prakticky v sedě a kolikrát brečela, ať už to „krásné“ období žen mám za sebou…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4987
2.8.20 22:56

Neboj, bude hůř :pankac:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2174
2.8.20 23:04

Spala jsem v polosede a v 3. trimestru jsem zacla brat omeprazol, Rennie zabralo tak na pul hodiny.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
41860
2.8.20 23:35

Od cca 20tt jsem zvracela v obouch těhotenstvích. Žáha palila tak hrozně, že pomáhalo právě mléko a nebo renie. Držím palce, ať ti to rychle utíká

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
453
3.8.20 07:00

Zkusila bych nepít mléko na noc. Na pálení žáhy mléko pomůže krátkodobě, následně je pak problém ještě horší. Já si před spaním rozmíchám kuchyňskou sodu s vodou a to mi dost pomáhá, protože se mi jídlo vrací a žáha mě pálí snad ze všeho. :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3.8.20 08:02
@Anonymní píše:
Holky, to je hrůza… Občas si dávám na noc sklenici mléka, lépe se mi usíná než s úplně prázdným žaludkem. Dneska jsem to udělala a děs, neustále se mi to z toho žaludku vrací, vsedě to ještě ujde, ale já si prostě nemůžu lehnout. To je šílený. Měla jste s tímhle některá problém? Co s tím? No, na noc se už nikdy nenapiju :oops:. Jsem teprve 20t, ale mám pocit, že musím i během dne začít jíst menší porce, protože se to tam už nevejde a vrací se to. :(

Kup si omeprazol nebo ať ti ho napíše doktor mě ho dal a pomohlo brala jsem ze začátku 1-0-1 a pak jen jeden večer a pomohlo

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
3.8.20 08:10

Tak jsem včera prostě počkala, než to ten žaludek pošle dál. Mě to naštěstí nepálí, to by k tomu ještě chybělo. Z toho důvodu nevím, jestli by mi pomohly léky na snižování kyselosti. Ale zkusit to můžu. No, mně bylo jasný, že to přijde, ale čekala jsem, že to přijde až budu mít fakt břicho, později :D :D I když ono teď začalo růst fakt rychle.

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama