20tt ostrá bolest při pohybu na levé straně břicha

• Fotoalbum (1)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
29.6.22 09:49

20tt ostrá bolest při pohybu na levé straně břicha (viz.foto)

Dobrý den, prikladam zde foto, zda jste neměl někdo zkušenost s ostrou bolestí přesně na místě, kde na fotografii ukazuji. 20tt. V leže necítím, ale při zvednutí levé nohy, při chůzi mě to chytne a vystřeluje až do krize… Vazy? Ze by až tak? Bolest bych prirovnala k slepemu střevu nebo natahnutemu svalu… Jakoby možná až pod delohou…Od neděle mě to trápí, čekám ze to povolí, zatím nic… Břicho mi tvrdne malinko, třeba 2×, 3× denně… při stresové situaci i 20×…Mala sebou dost šije. Pomohlo vám na to něco, popřípadě co se vám z toho vyklubalo?
Z důvodu dodání fotografie prosím o anonym.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
272
29.6.22 09:53

Mám za sebou 2 těhotenství, ale opravdu si nepamatuju, že by mě tak bolely vazy jako teď při třetím. Chytají mě fakt hodně, v pondělí jsem konzultovala s doktorkou a prý se nedá nic dělat, magnezium už beru největší možnou dávku😇. Chytá mě to i při špatném přetočení, špatném pohybu, někdy to povolí hned někdy třeba i za hodinu🙈.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
29.6.22 09:56

@Mamina 86 Mám to samé. U doktora vše v pořádku? Říkám si, kdyby byla komplikace, tak by deloha bolela celá? Nebolí… jen ta levá strana, je to nepříjemný. Jak píšeš - někdy povolí hned, někdy mě to trvá třeba hodinu, při pretoceni v noci je to taky paráda :-( magnesium nepomáhá, brala jsem 3× 2 tablety a chytla z toho prujem :lol:

• Citovat
  • Nahlásit
272
29.6.22 10:06

Co bych za průjem dala😄, beru stejnou dávku a teď týden trpím šílenou zácpou🙈. Napadlo mě vyzkoušet těn těhotenský podpůrný pás, to je asi jediná možnost😊. Ale namám vyzkoušeno, nevím, jestli to k něčemu je. Já teda dost ležím, mám klid. režim, tak asi to tělo je celé rozlámané🙈

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
29.6.22 10:14

Takze te to vic boli pri zatizeni nohy? nemas tu levou nohu vic nateklou, teplejsi, pripadne vic videt zily? nechci te urcite strasit, jen rikam svoji zkusenost, na kterou je take dobre myslet, jelikoz to neni sranda..bolelo me to na tomto miste, vic pri doslapu a zatizeni nohy, byla z toho panevni tromboza, ktera presahovala pres trislo… Lze jednoduse zjistit ze sona a krve…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
29.6.22 10:18

@Miracleelcarim nenee nohu mám v pořádku, bolí mě to když ji zvednu hodně nahoru…asi vylozene jak ta pánev tahá ten vaz…nohu mám v pořádku, nebolí, není tepla, žádné otoky

• Citovat
  • Nahlásit
1919
29.6.22 10:29

Řekla bych vazy..případně skřípnutí nebo podrazdeni nějakého nervu z toho jak se roztahuje pánev… Mě to chytá od stydké spony přes tříslo směrem dozadu..kolikrát nemůžu dát nohy od sebe…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
590
29.6.22 11:01

Zítra začínám 20. Týden a mám něco podobného. Třetí těhotenství a u všech to bylo stejné. Hold to musíme přetrpět :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat