21. týden a první kopanečky

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
chrastitko11
Kecalka 496 příspěvků 26.10.14 14:33
21 .tyden a prvni kopanecky ??

Ahoj jsem ve 21+1. Pohyby citim uz od 17 tydne jen takove simrani. Dnes a vcera tam mala nak vic dovadi a furt me simra :-). Pred chvili jsem asi citila prvni kopanecky, je to mozne? Prvne jsem si myslela, ze jsou to streva, ale pak to zaclo primo u pupiku a v tu chvili jsem si byla jista, ze je to mala :-). A ted kdyz to zase necitim, tak si nejsu jista jestli to neni moc brzy? :-)

Reakce:
Tiger-lily
Vesmírná mluvilka 34187 příspěvků 1 inzerát 26.10.14 14:35

Je to období, kdy je někdy těžké poznat, jestli jsou to střeva nebo dítě. počkej ještě týden, dva a bude to jasné ;)

valina1
Kelišová 5131 příspěvků 26.10.14 14:36

Akorat:-)

MonikaN.89
Ukecaná baba ;) 1949 příspěvků 26.10.14 14:41

Já teda pořád nějak nechápu, co se tady píše s těma střevama :mrgreen: :pankac: já nikdy žádné pohyby střev neměla, že bych si to mohla zaměnit s pohybem miminka…já cítila pohyby cca od 18. týdne a 21+0 první pořádný kopanec, který jsem cítila na ruce a byl i vidět, s ničím jiným nezaměnitelné ;) miminko je už celkem „veliké“ takže se to bude každým týdne stupňovat ty pohyby ;)

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.10.14 14:47

Jsem 21+2 a malej už dělá pěkný kopance, je to už vidět i na břichu a velká pětiletá ségra ho ráda pozoruje :srdce:

Moruma
Zasloužilá kecalka 773 příspěvků 26.10.14 14:48

Určitě je to možné, já je cítila poprvé minulý týden, tedy 20tt a ani na chvilku jsem nepochybovala, že by to nebylo mrně… ;) od toho dne jsou každý den častější…

chrastitko11
Kecalka 496 příspěvků 26.10.14 14:53

@MonikaN.89 tak ja mela se zazivanim vzdy problemy a tak su na naky rachoceni v brichu zvykla :-D

elanaa
Nadpozemská drbna 28831 příspěvků 26.10.14 15:20
@MonikaN.89 píše:
Já teda pořád nějak nechápu, co se tady píše s těma střevama :mrgreen: :pankac: já nikdy žádné pohyby střev neměla, že bych si to mohla zaměnit s pohybem miminka…já cítila pohyby cca od 18. týdne a 21+0 první pořádný kopanec, který jsem cítila na ruce a byl i vidět, s ničím jiným nezaměnitelné ;) miminko je už celkem „veliké“ takže se to bude každým týdne stupňovat ty pohyby ;)

přesně :palec: Já pohyby střev zaznamenala až PO prvním těhotenství prvně, protože ač mi v postýlce spinkalo dítě, já měla pocit, že se mi v břiše pořád hejbe :mrgreen: Pak jsem vygůglila, že jsou to střeva. Ale ne naopak.

Ondrášovka.N
Závislačka 4982 příspěvků 26.10.14 15:21
@MonikaN.89 píše:
Já teda pořád nějak nechápu, co se tady píše s těma střevama :mrgreen: :pankac: já nikdy žádné pohyby střev neměla, že bych si to mohla zaměnit s pohybem miminka…já cítila pohyby cca od 18. týdne a 21+0 první pořádný kopanec, který jsem cítila na ruce a byl i vidět, s ničím jiným nezaměnitelné ;) miminko je už celkem „veliké“ takže se to bude každým týdne stupňovat ty pohyby ;)

To ze to neznas jeste neznamena ze to neexistuje. Predstav si ze ja „kopanecky“ citim i kdyz nejsem tehotna :lol:

Kyslíková
Kelišová 5504 příspěvků 26.10.14 15:35

Já cítím pohyby jasně od 18tt, tak proč ne :)

wobludka
Extra třída :D 11737 příspěvků 26.10.14 16:20

Já byla hodně překvapená jak silné jsou pohyby nehybného dítěte způsobené jeho vlastní vahou.

chrastitko11
Kecalka 496 příspěvků 26.10.14 16:27

@wobludka tomu nejak nerozumim??? :nevim:

wobludka
Extra třída :D 11737 příspěvků 26.10.14 16:33

@chrastitko11 že je velmi těžké rozeznat v tomto týdnu aktivní pohyb dítěte a pohyb způsobený dítětem jako takovým (např. spícim)

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Epilepsie: Jak se chovat, když někdo dostane záchvat?

Na 26. března připadá Světový den boje proti epilepsii. Určený je k... číst dále >

Podlahy, které imitují kámen a textil

Kámen a textil. Dva na první pohled odlišné materiály. Jejich společným... číst dále >

Články z Expres.cz

Zadaná Anna Polívková přistižena s jiným! Herečka u něj strávila noc

Herečka Anna Polívková (40) přišla na České Lvi za dámu, ale odcházela skoro... číst dále >

Zemřel Dan Nekonečný (†52): Co zabilo milovníka slunce, třpytek a žhavých rytmů?!

Proslul jako zpěvák, tanečník, velký šoumen, a hlavně fanatik do ohně,... číst dále >