21tt deprese, lenost, nechutenství

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.01.19 16:34
21.tt deprese, lenost, nechutenstvi

Ahoj, na netu jsem o tom nic nenašla, tak to zkouším tady, jestli někdo nemáte stejnou zkušenost. Dneska mám od rána úplně divnej den. Mám po náladě, jsem nasrana na celej svět, celej den se ani nehnu - ne proto, ze bych neměla energii, jako v 1. trimestru, ale proste z toho znechuceni…navíc mám fakt hlad, ale celej den nic nejim, protože mi nic nechutna, zkusila jsem sníst už několik jídel a proste ne, neslo to. Vůbec nechápu. Včera mě dost bolel žaludek a ráno jsem měla průjem a dost tvrdý břicho celkem dlouho, ale myslím, ze to s tím nesouvisí. Nevím, jestli hormony… ale nejradši bych si lehla a zaspala třeba tejden, abych nemusela jist a vyčítat si, ze se ani nehnu. Zažily jste taky takový stavy a za jak dlouho to přešlo? :(

Reakce:
kve-tinka
Závislačka 4650 příspěvků 5 inzerátů 24.01.19 16:37

Klasicke “depky” tehotne :lol: :mrgreen: ja se v tomhle stavu ani moc nehnipu;proste od rana vyhlizim druhy den :hug:

P4ja
Echt Kelišová 7675 příspěvků 1 inzerát 24.01.19 16:38

Normální těhotenský stav. Být tebou, tak se vykšlu na net a vyarazím se na chvilku projít, na těhotenskou jógu a nebo třeba plavat. Třeba dostaneš chuť k jídlu a hlavně se přestaneš pozorovat :)

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.01.19 16:43

Tak jsem rada, ze v tom aspoň nejsem sama. Mám to poprvé. A když jsem to říkala mužskýmu, tak se mi chtělo i brecet, míč nechápal. :lol: :zed: :zed: :zed:

lachtanice86
Kelišová 7120 příspěvků 24.01.19 16:45

V práci si na jiné myšlenky nepřišla?

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.01.19 16:47

@lachtanice86
Jsem na kontrolce

P4ja
Echt Kelišová 7675 příspěvků 1 inzerát 24.01.19 16:48
@Anonymní píše:
Tak jsem rada, ze v tom aspoň nejsem sama. Mám to poprvé. A když jsem to říkala mužskýmu, tak se mi chtělo i brecet, míč nechápal. :lol: :zed: :zed: :zed:

Na mě zabíral pohyb, dobrá muzika. :)

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.01.19 17:03

Tak stejný stav já prožívám už několik týdnů. Jsem 15 tt a celý první trimestr jsem prozvracela a prolezela v posteli s nulovou náladou. Teď žaludek lepší, ale elán stejně žádný. Doma na mě čekají práce, které bych měla dohnat, mě se ale vůbec nechce a raději jen ležím a tupě ziram :D Připadá mi, že dokud nepřijde jaro, nevzpamatuji se :zed:

Micaella22
Zasloužilá kecalka 881 příspěvků 24.01.19 17:18

Od 20tt se mi zdaly hrozny sny, jak jsem byla sama, mela jsem priserny predstavy - ze ztratim nekde svoje starsi dite, ze nam doma zacne horet atd. Uplne vykrakano. Nesmim jen sedet a nic nedelat, pak mi takhle hrabe furt, kdyz jsem sama doma.

Váš příspěvek

Poslední články

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Opepřete Valentýn lehce hříšnými kartami, stačí si je stáhnout

Valentýn je za dveřmi. Připravili jsme pro vás proto karty ke stažení, se... číst dále >

Články z Expres.cz

Lidé na mě plivou kvůli roli v Ordinaci, postěžoval si nám Ján Jackuliak

Lidé v Česku znají slovenského herce Jána Jackuliaka (40) především jako... číst dále >

Vyznání lásky Karla a Lilie: Jak doopravdy číst tohle duchovno zahlazující nevěru?

Karel Janeček chtěl být na svátek všech zamilovaných romantický, a tak svou... číst dále >

Články z Ona Dnes

Silvestrovské jednohubky a novoroční jídelní tradice

Za dveřmi je oslava nového roku. A co by to bylo za slávu, kdyby nebylo co... číst dále >

Kvůli šikaně jsem začala boxovat, říká šampionka Martina Ptáčková

Než se světová šampionka v kickoboxu, Martina Ptáčková (21), naučila rány... číst dále >