21.tt probudila mě hrozná bolest v boku

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
chrastitko11
Kecalka 496 příspěvků 30.10.14 10:08
21TT PROBUDILA ME HROZNA BOLEST V BOKU

Ahojte vsichni. Dneska ve dve rano me probudila hrozna jakoby palciva az krecovita bolest v boku pod zebrama trochu od zad a slo to az do boku bricha az podbriska. Prvne jsem si myslela, ze me mala nekde blbe lezi, i kdyz odvim zda takto brzo od ni muzu citit takove bolesti kdyz kopani mame zatim slabounke. Zvedla jsem se, ze se pujdu vycurat a sotva jsem se udrzela na nohou, tou bolesti se me chtelo az zvracet. Po asi 10minutach to uplne vymizelo. Pro jistotu jsme jeli na pohotovost protoze takovou bolest jsem fakt jeste nezazila. Tam me rekli, ze mimi a vse kolem tehotenstvi v poradku, ze to muze byt z ledviny, ale ze to si doktor mysli, ze bych na tom byla mnohem hur (i kdyz on me uz videl v pohode ) a ze to pry tak rychle neodezniva., ze by to mohl byt sval coz me prijde ze by sval snad tak nebolel. Obcas se me prim stavalo, zeme pobolivalo vic na te stejne strane v podbrisku pri curani az me to zabolelo. To me doktorka rekla, ze je to tim jak se roztahuju. Tak nevim, sekal ste se s tim uz nekdo?? At jsem v klidu?? :think: :kytka:

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Pudloslava
Vesmírná mluvilka 34548 příspěvků 30.10.14 10:14

@chrastitko11 hele bolest, co prejde za 10 minut, neni nic vazneho.
Mohlo to byt cokoli, sval na prvnim miste, potom trebas mocovy kaminek, plyny ve streve, natahujici se vaz delohy…

shellmyska
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.10.14 10:16

Ahoj, no ja jsem v polovine tehotenstvi zazivala silne jednostranne bolesti, skoro az dychat jsem nemohla. Casto je to zpusobeno"zavesky", ktere drzi delohu a musi se extremne napinat. A taky se povoluji vazy panevniho dna.

Ladybird146
Ukecaná baba ;) 1201 příspěvků 30.10.14 10:18

@chrastitko11 ahoj - já mám taky pořád něco 8o takže asi vím, že pátráš po co nejpřesnější odpovědi :lol: může to být několik věcí…děloha se teď pořádně roztahuje! taky to můžeš mít od páteře! nebo močové cesty…jestli máš teplotu může to být slepák…já jsem měla neco podobného, ale mě řekl doktor, že se mi dole roztahuje spona nebo co - není to na porod, ale bolí to. občas se skřípne sval atd…když se spojí všechno dohromady, je to bolest :roll:…každopádně jestli ti řekli, že je vše ok, tak se nestresuj…pokud cítíš normálně pohyby, tak bych to vůbec neřešila…hodně lež a kup si magnesium!!! :hug:

chrastitko11
Kecalka 496 příspěvků 30.10.14 10:18

@Pudloslava. Ja v to doufam, jen me vydesila ta priserna bolest. Bala jsem se, ze se nam mala chce tlacit na svet :nevim: :oops:

chrastitko11
Kecalka 496 příspěvků 30.10.14 10:20
MarDen
Ukecaná baba ;) 1653 příspěvků 30.10.14 10:22

Já to taky znám měla jsem bolesti celé těhotenství. Někdy nepříjemné bodání v boku že jsem kolikrát nemohla spát, píchání v rozkroku a nebo bolesti v podbříšku, vždy bolest přešla, na konci těhu už to bylo častější :zed: to jsem si už nepřála nic jiného než at už mám těhotenství za sebou :cert: :D

Adelka951
Ukecaná baba ;) 1489 příspěvků 30.10.14 10:23

Já mám něco podobného, asi od soboty večer mě pobolívá v levém podbříšku, nejhorší to bylo v neděli ráno, tak jsme jeli na pohotovost, tam řekli, že mimi je v pořádku a je to buď skřípnutý sval nebo plyny ve střevě. Teď už je to o dost lepší. Bolí to jen při prudším pohybu. Dostala jsem jen magnesuim.

gaji
Stálice 62 příspěvků 30.10.14 10:36

Měla jsem něco podobného, ráno jsem skoro nevstala z postele, nemohla jsem se vyhrabat přes okraj vany že si na to dám teplou sprchu než půjdu do práce a každý krok to obrovská bolest, tak jsem se tam spíš došourala. U mojí doktorky mne různě promačkávali a natahovali aby to nebyl slepák, nakonec se shodli na tom že to nic není že se tak někdy roztahuje děloha…a asi po 1-2dnech to odeznělo. Ale bolest hrozná navíc když člověk neví co se děje..

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.10.14 11:35

Ja jsem vcera mela to stejne, jsem taky ve 21tt. Byla jsem na pohotovosti 4 hodiny ( gynekologie, chirurgie, urologie ) a jediny co mi zjistili jsou kameny ve zlucniku, ze z toho ta bolest muze byt, ale spis ne. Dneska me neboli vubec nic a z toho jsem taky pekne nervozni. Ani pohyby miminka necitim.

chrastitko11
Kecalka 496 příspěvků 30.10.14 11:44
Tak to me prohlidli asi 15minut jen na gynde a vic me neresili. Ja teda pohyby citim nastesti. Dej si kolu, uvidis jak ozivne prcek :pankac:
@Anonymní píše:
Ja jsem vcera mela to stejne, jsem taky ve 21tt. Byla jsem na pohotovosti 4 hodiny ( gynekologie, chirurgie, urologie ) a jediny co mi zjistili jsou kameny ve zlucniku, ze z toho ta bolest muze byt, ale spis ne. Dneska me neboli vubec nic a z toho jsem taky pekne nervozni. Ani pohyby miminka necitim.
Peony1
Zasloužilá kecalka 780 příspěvků 29.11.14 20:04

Tak presne stou samou bolesti jsem taky byla na pohotovosti a nic, pry skriply nerv, jakse vse roztahuje a porad me to v zadech boli, ale nastesti takova bolest uz ne

Terlas
Závislačka 4619 příspěvků 29.11.14 20:15

@chrastitko11 stalo se mi úplně to stejné asi před týdnem, ani jsem se nemohla pohnout!!! bolelo to asi půl hodiny a od té doby mě pobolívá na tom místě malilinko pořád. Byl to pravý bok, myslela jsem, že je to slepák, ale nemám teplotu nic, takže asi to samé co píšou holky. Nikam jsem s tím nejela, ale vyděsilo mě to. Jsem 22tt. Pronikavá, bodavá bolest

vykladzkaret
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.11.14 20:19

@chrastitko11 no, muj pocit je, ze bud ligamenta (vazy), pripadne nemate v tele nejake srusty po operacich? Ja mela srust po slepaku a silene to tahalo.

Taky ta ledvina to mohla udelat - mozna by se mohlo udelat sono pro uklidneni mysli.

chrastitko11
Kecalka 496 příspěvků 30.11.14 19:30

Pry jen skripli nerv :nevim:

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

5 netradičních jarních tipů co podniknout v Praze

Rozhodli jste se na počátku jara navštívit hlavní město? Stověžatá Praha... číst dále >

Make-up pro děti: Legrace, nebo nebezpečí?

Těžko obhájíte, že se make-up hodí jen pro dospělé, když v hračkářstvích... číst dále >

Články z Expres.cz

Přehlídka legend: Abrhám, sestry Šafránkovy, Jelínková, Nárožný či Skopal

Pohřeb zesnulého herce Stanislava Zindulky nebyla jen smuteční pieta, ale... číst dále >

„Odvolání podám, až mi Tereza zaplatí,“ říká právník Terezy

Soudce Šahzád Raza ve středu poslal Terezu Hlůškovou (22) za pašování drog na... číst dále >