21. týden těhotenství a pohyby miminka

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
madanga
Závislačka 4144 příspěvků 16.11.14 21:59
21.týden těhotenstvi a pohyby miminka

Zdravim jsem ve 21.tydnu tehu a jak jsem citila pohyby tak je necitim, ale mimi zije dle sono..tak je lenosne ci co :?: mATE NEKTERA S TIM ZKUSENOST :?:

Příspěvek upraven 16.11.14 v 22:12

Přečtěte si článek: Jak probíhá 21. týden těhotenství?

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
mumisek79
Extra třída :D 12068 příspěvků 1 inzerát 16.11.14 22:07

@madanga jojo také jsem o dceri vuuubec nevěděla…ted je živa ažaž :mrgreen:

madanga
Závislačka 4144 příspěvků 16.11.14 22:09
@superandrysek píše:
@madanga jojo také jsem o dceri vuuubec nevěděla…ted je živa ažaž :mrgreen:

taky cekam dceru je to moje 3.dite a to druhé uz davno kopalo tak jsem nesva

marrlinka
Závislačka 2997 příspěvků 16.11.14 22:09

Moje maminka rika, ze ja jsem byla fotbalista a vedela o mne stale. Takova jsem do ted. Oproti tomu sestra je salamista a takova byla i v brise. Mama rika, ze o dni i kolik dni nevedela, taky se po zkusenpsti se mnou bala, zda neni neco spatne. Sesgra byla klidas uz v brise. Tak budes mit asi taky klidne ditko…zavidim :)
Pokud je na kontrole vse ok, tak se nenervi ;) 21tt je navic ditko jeste pomerne male. Za par tydnu posili a vedet o nem budes stale ;)

madanga
Závislačka 4144 příspěvků 16.11.14 22:12
@marrlinka píše:
Moje maminka rika, ze ja jsem byla fotbalista a vedela o mne stale. Takova jsem do ted. Oproti tomu sestra je salamista a takova byla i v brise. Mama rika, ze o dni i kolik dni nevedela, taky se po zkusenpsti se mnou bala, zda neni neco spatne. Sesgra byla klidas uz v brise. Tak budes mit asi taky klidne ditko…zavidim :)
Pokud je na kontrole vse ok, tak se nenervi ;) 21tt je navic ditko jeste pomerne male. Za par tydnu posili a vedet o nem budes stale ;)

ve stredu jdu do tehu poradny tak uvidim co rekne mudr, ale srdicko ji bije tak asi je lenosna nebo tam je placenta jak jsem se ted docetla jinde..ale nervy mam..

marrlinka
Závislačka 2997 příspěvků 16.11.14 22:18
@madanga píše:
ve stredu jdu do tehu poradny tak uvidim co rekne mudr, ale srdicko ji bije tak asi je lenosna nebo tam je placenta jak jsem se ted docetla jinde..ale nervy mam..

Vodis, srdicko je ok, tak bude mala jiste v poradku :hug: Urcite je jen lenosna ;) btw ba do maleho pozdeji obcas pichla a lehala jsem si na zada - nemel to rad a obvykle se zavrtel. Treba ta tvoje mala cacorka taky nema neco rada, zkusila bych do ni stouchnout :lol:

lovesmile
Kelišová 6583 příspěvků 16.11.14 22:20

@madanga Já jsem u obou ty úplně první pohyby cítila celkem brzy, ale malý byl v břichu fakt kliďas a věděla jsem o něm málokdy. Za to u druhého těhotenství se mi břicho hýbalo snad nepřetržitě. 8o :mrgreen: Myslím, že je vše ok, jen bude klidnější dítě.

Maty1989
Závislačka 3044 příspěvků 16.11.14 22:32

Miminko není robot, není pravidelné a stejné, jaky my. Někdy jsme líní, jindy sršíme aktivitou. Pokud jsou prohlídky OK, neřeš. Je maličké, má plno místa, tak třeba ani nevíš, že tam dělá alotria, to přijde, jak se bude místo zmenšovat :kytka:

Lucjeje
Kecalka 120 příspěvků 16.11.14 22:34

Já cítím pravidelně pohyby cca od 23. týdne. Mám placentu vepředu, takže se to asi i tlumilo. Ale cítila jsem je nejvíc večer, když jsem si lehla na záda a trochu si přimáčkla ruku na bříško :-)

eli196
Ukecaná baba ;) 2118 příspěvků 17.11.14 00:11

Já jsem první pohyby začala cítit právě kolem 21tt, ale to fakt bylo takové minimální a ne moc často. Jako pravidelně jsem je snad začala cítit až tak kolem 26tt. Prostě každé dítě je jiné a každá matka je citlivostí jinak nastavená. Když je dítě dle doktora v pořádku, neřešila bych to a těšila se na ty první pohyby :).

Svistice
Neúnavná pisatelka 17758 příspěvků 10 inzerátů 17.11.14 11:12
@madanga píše:
Zdravim jsem ve 21.tydnu tehu a jak jsem citila pohyby tak je necitim, ale mimi zije dle sono..tak je lenosne ci co :?: mATE NEKTERA S TIM ZKUSENOST :?:Příspěvek upraven 16.11.14 v 22:12

Nenarostlo ti zase trochu břicho - když roste břicho a přibívá plodovky, tak je na pár dní intenzita pohybů méně cítit.

Jinak na moje děti poměrně spolehlivě funguje žrádlo (nejlíp čokoška) a nebo zalehnout. :mrgreen:

madanga
Závislačka 4144 příspěvků 17.11.14 13:12
@Svistice píše:
Nenarostlo ti zase trochu břicho - když roste břicho a přibívá plodovky, tak je na pár dní intenzita pohybů méně cítit.Jinak na moje děti poměrně spolehlivě funguje žrádlo (nejlíp čokoška) a nebo zalehnout. :mrgreen:
:mrgreen: zalehnout to jsem ještě nezkousela..
madanga
Závislačka 4144 příspěvků 17.11.14 13:15

Jinak dekuji za oporu jsem cela nesva citila jsem ji ale pak jsem sla na odber plodove vody a od te doby nic a v poradne ultrazvuk v poho tak nevim no..snad se zacne hejbat znova..Mudr rikala ze je asi lenosna a po te plodove vode se třeba nechce hýbat..ale děloha mi pracuje to citim ze mi občas ztvrdne

luciana2602
Závislačka 3135 příspěvků 17.11.14 13:26

Jsem taky v 21tt., pohyby cítím cca 3 týdny, ale taky nic moc pravidelného… občas o miminku nevím celý den..
jen včera jsem dostala kopanec, že jsem se až lekla :mrgreen:
Spiš asi to tvoje maličký, je po plodovce unaveny třeba. Když je podle Dr. vše v pořádku, nestresovala bych se :hug:

blumen
Hvězda diskuse 46885 příspěvků 17.11.14 14:42

@madanga muzes mit placentu na predni stene nebo se miminko otocilo a kope dovnitr, to citit nemuzes. Ja citim mimco vetsinou po ranu, nekdy kolem obeda a navecer vleze a to koncim 29.tt. Proste je klidnejsi po manzelovi, o tom pry tchyne v brise taky nevedela a stresovala se :mrgreen:

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

5 netradičních jarních tipů co podniknout v Praze

Rozhodli jste se na počátku jara navštívit hlavní město? Stověžatá Praha... číst dále >

Make-up pro děti: Legrace, nebo nebezpečí?

Těžko obhájíte, že se make-up hodí jen pro dospělé, když v hračkářstvích... číst dále >

Články z Expres.cz

Budeme je kopat do achillovek! Vydra před zápasem s Anglií naštval české fanoušky

V pátek večer čeká českou fotbalovou reprezentaci nezapomenutelný zápas. V... číst dále >

Le Penová, Wilders a koncert Ortelu! Okamura svolal na Václavák obří SPD párty

Hodně netradiční událost bude už za necelý měsíc hostit pražské Václavské... číst dále >