22 dní od styku negativní test

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
25.1.22 13:43

22 dni od styku negativni test

Ahoj mám 22 dni od styku. Testy negativni..
Moc dobře mi není, mám křeče v podbrisku, a střídá se mi bily vytok s vodnatym, nechápu to. Pemyslela jsem jestli to může být infekce no nevím, protože mě nic nesvedni ani při curani
nepálí.. Taky mě svědí prsa a cítím se na nic. Ani tak blbě mi není před ms.

Je už asi pozdě na test? Dělala jsem si včera večer jen tak, pepino a dnes tam byla slabá čárka.. až po zaschnutí. Zkoušela jsem i ráno a nic.. Ovulaci si nesleduju..

Jde i to, že naposledy ms byla 26.12.
Cyklus mám +- 28 dni, tak teď nevím jestli meskam, nebo ms přijde zítra..

Mela jste to některá, že Vám test nic neukázal až časem? Nebo..

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
17819
25.1.22 14:09

Pri prvnim tehotenstvi jsem mela pozitivni test az 5 dnu po vynechani MS (jeste jsem si delala 2 dny po a byl negativni, ja to s testovanim tolik neprehanela). Pri dalsich jsem ho tedy drive ani nezkousela. Divne mi bylo jen v tom ohledu, ze jsem hur spala a casteji chodila na WC. Jinak jsem nic nepozorovala :think:. A Ty se snazis, nebo to byla nejaka novorocni nehoda ;)?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5191
25.1.22 14:10

22 dní po styku a negativní test = těhotná nejsi.
I když odečtu 7 dní jako maximální možnou dobu, po kterou jsou spermie schopné přežít, a to jim hodně fandím, tak po 15 dnech by byl test pozitivní.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
23
23.5.22 19:53
@Anonymní píše:
Ahoj mám 22 dni od styku. Testy negativni..
Moc dobře mi není, mám křeče v podbrisku, a střídá se mi bily vytok s vodnatym, nechápu to. Pemyslela jsem jestli to může být infekce no nevím, protože mě nic nesvedni ani při curani
nepálí.. Taky mě svědí prsa a cítím se na nic. Ani tak blbě mi není před ms.

Je už asi pozdě na test? Dělala jsem si včera večer jen tak, pepino a dnes tam byla slabá čárka.. až po zaschnutí. Zkoušela jsem i ráno a nic.. Ovulaci si nesleduju..

Jde i to, že naposledy ms byla 26.12.
Cyklus mám +- 28 dni, tak teď nevím jestli meskam, nebo ms přijde zítra..

Mela jste to některá, že Vám test nic neukázal až časem? Nebo..

Ahoj, jak jdi nakonec dopadla? Jsem na tom dost podobne a tt negativni a ms nikde.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24.5.22 09:46

Zdravim mate nekdo zkusenost s uzivanom fertiprony? Ja ji beru dva mesice cyklus jsem mela v poradku az tento mesic jsem 10 den od ovulace spinila to jsem nikdy nemela a ted mam opozdenou menstruaci o 3 dny testy jsem si delala dva a jsou negativni.. myslite ze se mi mohl zmenit cyklus a spineni nebylo jen spineni? Nebo mam cekat a udelam si dalsi test? Nevim jestli jit k lekari nebo jeste cekat o miminko se snazime uz rok

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
23
24.5.22 17:40
@Hanicee ..H píše:
Zdravim mate nekdo zkusenost s uzivanom fertiprony? Ja ji beru dva mesice cyklus jsem mela v poradku az tento mesic jsem 10 den od ovulace spinila to jsem nikdy nemela a ted mam opozdenou menstruaci o 3 dny testy jsem si delala dva a jsou negativni.. myslite ze se mi mohl zmenit cyklus a spineni nebylo jen spineni? Nebo mam cekat a udelam si dalsi test? Nevim jestli jit k lekari nebo jeste cekat o miminko se snazime uz rok

Ahojky, je teda pravda, ze i ja brala ted dva cykly Fertipronu, ale tato souvislost me nenapadla Dnes zapichani v deloze a trosku hnedeho spineni. Ale test stale negativni, tak tezko rict.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat