22 dní zpoždění - těhotenství?

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
22.1.22 17:05

22 dní zpoždění - těhotenství?

Zdravím dámy, :andel:

jdu sem jen pro radu, blbci, kteří tu urážejí, ať si trhnou. Mám zpoždění 22 dní, mívám zpoždění max 5 dnů. Ano, měli jsme nechráněný sex. 2 týdny mě pobolívá v podbříšku, ale vždy to trvá chviličku, přestane to a pak znovu. Dnes ráno jsem si dělala test a byl jasně negativní. :nevim: Je možné, že jsem těhotná? aniž by mi test ukázal dvě čárky? Na netu jsem četla, že klidně můžu být těhotná a nemusí mi test ukázat že jsem. Měla jste to taky některá? přeji hezký zbytek večera. :palec: :hug:

ps: Ano, volala jsem na gyndu, jen má gyndař dovolenou, takže jsem objednaná na příští týden. Jen pro chytré rýpali.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
878
22.1.22 17:08

Zkusila bych ještě jeden kontrolní test, jestli tamten nebyl chybný, ale podle mě těhotná nejsi.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
290
22.1.22 17:10

Ahoj, když máš test negativní, těhotná určitě nebudeš. Může to být cysta nebo nějaká hormonální porucha.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
158
22.1.22 17:12

Dneska jsou testy poměrně přesné, a kdybyste byla těhotná, tak po 22. dni už je hladina těhotenského hormonu tak vysoká, že by to snad vyčmuchal i cvičený pes. Je možné, že test byl vadný nebo udělaný špatně. Zkusit znovu.

Někdy ani nemusíte být těhotná, ale. muzete mít poruchu na vaječníku. Já bych zkusila udělat test znovu a pak počkat na doktora nebo zavolat jinému gyndaři a vysvětlit problém.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25827
22.1.22 17:18

Mně to prostě nedá…….. :mrgreen:
Když už máš potřebu tu všechny předem setřít, tak si tam aspoň oprav tu hrubku. Každej chytrej rýpal totiž ví, že je s tvrdým Y. :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
22.1.22 17:42

@Janli Až na to, že poukazuji zrovna na „lidi“ jako jste Vy. Můj příspěvek je o něčem jiném, než o tom, kde se píše i/y. A nejspíš jste slepá, ale já to mám napsané správně. Když už chcete být bystrá. ;) Viděla jsem tu několik příspěvků, kde se dámy ptají na něco a lidi jako Vy, mají potřebu šířit nenávist a zlost. Dejte si prosím meduňkový čaj a raději nekomentujte. Přeji Vám hezký zbytek večera. :andel:

• Citovat
  • Nahlásit
22.1.22 17:48

Ty budeš dobrá bů of heaven, viď?
Neporadím. To bys musela slušně požádat. :pankac:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
783
22.1.22 17:58

Z mé vlastní celkem nedávné zkušenosti s největší pravděpodobností těhotná nebudeš. Spíš nějaká hormonální porucha nebo cysta. Já měla něco podobné s tím, že zhruba od 40 DC jsem ob týden zašpinila, až mě to dohnalo na gyndu. Ten cyklus se nakonec natahnul na 70 dnů. Dostala jsem proveru na týden a po dobrání konečně MS přišla.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11588
22.1.22 18:01
@Anonymní píše:
@Janli Až na to, že poukazuji zrovna na „lidi“ jako jste Vy. Můj příspěvek je o něčem jiném, než o tom, kde se píše i/y. A nejspíš jste slepá, ale já to mám napsané správně. Když už chcete být bystrá. ;) Viděla jsem tu několik příspěvků, kde se dámy ptají na něco a lidi jako Vy, mají potřebu šířit nenávist a zlost. Dejte si prosím meduňkový čaj a raději nekomentujte. Přeji Vám hezký zbytek večera. :andel:

Nemáš to napsané správně.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25827
22.1.22 18:02
@Anonymní píše:
@Janli Až na to, že poukazuji zrovna na „lidi“ jako jste Vy. Můj příspěvek je o něčem jiném, než o tom, kde se píše i/y. A nejspíš jste slepá, ale já to mám napsané správně. Když už chcete být bystrá. ;) Viděla jsem tu několik příspěvků, kde se dámy ptají na něco a lidi jako Vy, mají potřebu šířit nenávist a zlost. Dejte si prosím meduňkový čaj a raději nekomentujte. Přeji Vám hezký zbytek večera. :andel:

Kdyby ses normálně zeptala a všechno popsala, tak tu nikdo rýpat nebude. Ale rovnou všechny urazit, to je docela síla.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3076
22.1.22 18:17
@Janli píše:
Kdyby ses normálně zeptala a všechno popsala, tak tu nikdo rýpat nebude. Ale rovnou všechny urazit, to je docela síla.

Nebud tak chytry rýpal. :lol:

Btw. kdyz to mas zakladatelko napsane spravne, nemela bys znovu nastoupit na ZŠ?! :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3076
22.1.22 18:17

Jo a k tématu, ne těhotná nejsi. :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3
22.1.22 21:07

Ahoj holky, moc se omlouvam že píšu dotaz sem. Ale moc nevim jak to tady chodí… Mam prosim otázku… Brala jsem 3 mesicr v kuse HA… Po vynechani vzdy do 2 dnu dostanu MS… Bolelo me uz hrozne bricho tak jsem vysadila… Menstruace ale nikde.. dnes je to 10 dnu spozdeni… Delala sem si testy.. rano uplne slaba carecka, musim se zakoukat, na fotaku nejde vubec videt,… Delala jsem si digitalni ted večer a ten nic… S manzelem jsme spolu spali v utery a ve stredu sem si prasek uz nevzala, vubec me to nenapadlo ze by se neco mohlo stat.. je moznost tehotenstvi? Kdyvy na testu nebyly slabe čarky rekla bych si ze to jen mam rozhazene ale tohle me mate…dekuju moc za odpoved :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
158
22.1.22 22:46

Opakovat test za pár dní později. Těhotná být můžete. Na postinor už je ale pozdě.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25827
22.1.22 23:29

Spíš než na těhotenství bych to tipla na cystu. Počkej pár dnů, pak udělej test znovu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat