22 měsíců - budí se a je 2 hodiny vzhůru

21
26.5.16 13:57

22 mesicu budi se a je 2 hodiny vzhuru

Ahoj,
prosim, mate někdo s necim podobnym zkusenosti? Zacalo to ve 14ti mesicich - malou jsem mela v postýlce u postele, rostli spicaky a budila se, musela jsem rozsvítit - hystericky hrabala po lampičce, nevyndavala jsem ji, držela za ruku, stejne se 2 hodiny mlela a pobrekávala. Asi před 3mi mesici jsem ji dala do pokojicku, budi se stejne a nemam nervy ji tam nechat brečet, vezmu ji k sobe, prebalim, dam mleko a stejne se mele, skace, ale nebreci..co s tim? mam si dat matraci k ni do pokoje a nevyndávat? U babicky se chova jinak - většinou tam spi celou noc nebo staci podat dudlik, když prijdu uplne potichu, stejne okamzite vyskoci a chyta se me - to ji mam od sebe odtrhnout? ja ten jeji plac nedavam :( Predem moc diky za komentare..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

5703
26.5.16 14:16

Jestli spí u babičky v pohodě a tohle dělá jen doma, tak bych ji nechala v pokojíčku samotnou přes noc a nevstávala k ní. Ono pak dětem dojde, že prostě spát musejí a usnou. Tohle znám z širší rodiny (tam se zas dítě budilo a chtělo co 2 hodiny pít) a když se k němu nevstalo tak po 1-3 nocích spalo pěkně celou noc. Chápu, že to jsou děsný nervy, ale když to vydržíš budete pak spát lépe obě. Předpokládám, že je zdravá a že zoubky ji už netrápí.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
JayLee
26.5.16 14:17

@Livilive nechala bych i přes noc samotnou v pokojicku uplne v pohode ;)

• Citovat
  • Upravit
324
26.5.16 14:21

Meli jsme to same od deviti mesicu az do roka a pul. Skoncilo to az kdyz jsem mu prestala davat v noci a pred spanim v postylce mliko. Kdyz se v noci probral, tak jsem mu sla nabidnout vodu a odesla. Vratila jsem se asi za deset minut a byla tam s nim dokud neusnul. Potichu jsem mu zpivala a broukala. Hlavne nevyndavat z postylky. Ve vasem pripade bych vzala i dudlik. Za tyden zacal spat celou noc :-) taky jsem ho nechtela nechat rvat, ale to vycerpani me k tomu nakonec dohnalo. Tech deset minut neni zas tak hroznych. Dudlik jsme mu sebrali uz v roce a zirala jsem jak to slo hladce.
Preju pevne nervy :-) :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
218
26.5.16 14:57

Meli jsme to stejne ale u mladsiho prcka ( 8 mesicu), resila jsem to i s doktorkou a pristoupili jsme na radikalni zpusob. Je to sice hrozne na nervy ale stacily dve noci a je klid. Radikalni zpusob - nechat vybrecet a nechodit k nemu (kdyz k nemu prijdes, tak se jeste vic rozplace a vsechno tim prodluzujes)Dali jsme vecer do postylky, poprali dobrou noc a odesli, plakal pul hodiny, potom usnul. V noci se probudil 2× a plakal vzdy cca 10 minut a usnul. Mame chuvicku s kamerou, takze jsem videla, ze se mu nic nestalo a jen se vzteka. Po dvou nocich usina sam s malym knouranim do peti minut a v noci se probudi jen jednou na mliko. Takze stalo to za to jak pro me, tak pro nej, protoze se konecne poradne vyspi

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7283
26.5.16 15:36

Náš měl občas noční tříhodinovky. To byl vzhůru, nebrečel, ale pořád se mlel a byl vzhůru. Já si ho vždycky vzala do postele, protože spal v malé postýlce a neuměl z ní bezpečně vylézat. Bála jsen se, že spadne.
Nijak jsem na něj nemluvila, nerozsvěcela. Nevím, proč to tak měl, přešlo to samo. Ale bylo to otravný..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
26.5.16 20:37

Můj má teď 16m a poslední týden a něco zažíváme něco podobného. Po roce už spával i celou noc, bez mlíčka. Teď se neustále budí a to mlíčko vyžaduje, a když mu ho nedám, děsně řve ;-) Začala jsem si ho dávat k sobě do postele, jelikož už je pro mě strašně únavné několikrát za noc vstávat k postýlce, no a je to ještě horší, teď vyžaduje i být u nás… :-( Podle mě to jsou takové období, je třeba to přetrpět ;-)
Ale přijde mi, že to začlo hlavně tím, že jak je venku déle světlo a on chodí později spát, tak sebou pak v noci tak mele… Možná se po tom řádění přes den jen nedokáže zklidnit ani ve spánku, nevím :-( Není taky jen přetažená?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama