Reklama

22 týden těhotenství maminky mám plašit?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.09.18 18:19
22 týden těhotenství maminky mám plašit?

Maminky od 19tt cítím pohyby ale dnes ani ťuk. :nevim: jsem z toho hotova. :(

Reklama

Reakce:

Tichošlápek
Extra třída :D 10054 příspěvků 04.09.18 18:23

Tak jed na pohotovost. Vždycky, když se ti neco nezdá, jeď. Nikdy by sis neodpustila neco zanedbat ;)

G.a.b.c.a20
Kecalka 309 příspěvků 04.09.18 18:25

Chapu tvuj strach, kdyz jsem byla tehotna taky se mi to parkrat stalo ze jsem pohyby necitila a byla z toho vydesena..ale miminko muze byt treba jen jinak otocene nebo byt unavenejsi :-) zkus si dat neco sladkeho, vyjit parkrat treba schody a pak si lehni v klidu na zada a pockej.. kdyz by jsi porad nic necitila zkus zavolat na pohotovost a zeptat se tam co mas delat, pro klid duse :-) .. drzim palce at mimi brzo kopne :

Tgon
Povídálka 49 příspěvků 04.09.18 18:25

V tomhle týdnu je zcela normalni ze pohyby nejsou cítit každý den, miminko má stále dost prostoru :) jsem 22. a také necítím každý den

annasmyc
Kecalka 243 příspěvků 04.09.18 18:27

neplaš, třeba je mimi otočené jinak a necítíš to a nebo pospává. Zkus si k břichu pustit nahlas hudbu nebo zazvonit zvonečkem, trochu miminkem zahýbat. Když by nezabralo nic, tak bych jela do porodnice na zkontrolování srdíčka. Snad bude vše v pořádku.

LucieH16
Kecalka 165 příspěvků 1 inzerát 04.09.18 18:30
@Anonymní píše:
Maminky od 19tt cítím pohyby ale dnes ani ťuk. :nevim: jsem z toho hotova. :(

Ahoj, já začala teprv lehce pohyby citit v tom 22.tydnu a jeste ne pravidelně, takze klid, miminko je malinké. Ale i tak jsem si pořídila Angelsounds, a když jsem si nebyla jistá, nebo i tak, když jsem měla potřebu slyšet srdíčko, tak to určitě pomohlo ;)

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.09.18 18:31

Děkuji maminky pokud se mimi neuračí pohnout tak zřejmě zajedu . :srdce:

Kukacka123
Ukecaná baba ;) 2159 příspěvků 04.09.18 18:31

Jak pisou holky ;) bud zkus hudbu, schody…mimco muze byt otocene ;) popripade muzes do nemocnice, nikdo te nevyhodi, mrknou na tebe a ty budes mit klid :) at je vse ok :kytka:

andelka83
Neúnavná pisatelka 19581 příspěvků 04.09.18 18:37
@Anonymní píše:
Děkuji maminky pokud se mimi neuračí pohnout tak zřejmě zajedu . :srdce:

Zkus ho probrat,kdyžtak počkej ještě na zítřek a pak uvidíš.
Mně se bohužel stalo že náhlé vymizení pohybů znamenalo zamlklé těhotenství,rodila jsem v 19 tt. Ale v drtivé většině to nic není a miminko je v pořádku. Ale když se člověku něco nezdá, není ostuda jet. Ať má člověk klid.

Laurie
Kecalka 374 příspěvků 04.09.18 18:41

ještě můžeš zkusit dát si něco sladkýho nebo si posvítit na břicho baterkou :) to mi většinou fungovalo :)

Uživatel je onlineLea L
Kecalka 322 příspěvků 04.09.18 18:44

Hele doporucuju nejake sladke ovoce..chvili pockat a lehnout na zada.. nebo aktivitu jakradi holky. A ja necitila pohyby docela dlouho a ani pak to nebylo uplne porad.. a vse v poradku. Ale pro klid duse, kdyz nezabetou sacharidy, tak si zajed..

Lajlam
Povídálka 31 příspěvků 04.09.18 18:45

ahoj, také jsem to tak měla, já dokonce malou necítila 3 dny, jen třeba 1-2× za den…a pak jsem jí znovu cítila, doktor mi řekl, že je ještě malá v tomhle týdnu a že je to normální, že se třeba otočí a kope dovnitř…:-) ničeho se neboj určitě je v pořádku :-) co mi teda taky dost pomohlo, vždy když jsem se bála tak sem poslechla srdíčko angelsoundem (domácí poslech srdíčka)

Lucciaaa
Echt Kelišová 7564 příspěvků 04.09.18 18:49

Taky se mi to stalo kolem 20tt, vycetla jsem vselijake rady, ale nejlepsi rada byla dat si cokoladu.. to se tak krasne rozdovadela v tom brise, že jsem byla hned klidnejsi :dance: :hug:

Serpentini
Zasloužilá kecalka 595 příspěvků 04.09.18 18:52

Tak teď jsem se vyděsila i já, protože pohyby každý den opravdu necítím (20. týden). Spíš jak kdy, třeba včera ráno to bylo dost silné, až jsem se divila. Ale obvykle je to dost slabounké a jak říká Lajlam. Někdy jí necítím i dva/tři dny. Někdy jen jednou za den. Ani jsem nevěděla, že by to mohl být nějaký problém. 8o Ale je fakt, že mám angelsounds a občas ho pro klid duše zapnu. :palec:

lachtanice86
Kelišová 6011 příspěvků 04.09.18 19:04

Ve 22tt jsme se téměř necítila. A neplatila jsem. Zkus nějakou aktivitu, něco sladkého a pak si lehni a uvidíš

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Co je zač Česká ženská lobby, která narušila Dukovu mši, a co chce?

O pořádný poprask se v úterý postarala aktivistka jménem Aneta Petani, když v... číst dále >

David Kraus o Strýcové: Čekal jsem od Báry, že řekne alespoň promiň

Druhá polovina léta ve společenských rubrikách patřila Davidu Krausovi (38),... číst dále >

Články z Ona Dnes

První dáma Svobodová přišla o syna, podpořila vznik SOS dětských vesniček

Bylo to poprvé od časů Hany Benešové, co byla první dáma opět oblíbená u... číst dále >

Trhám si vlasy a ochlupení, protože mi to dělá dobře, říká nemocná žena

Osmadvacetiletá Sara Meucii z Itálie trpí poruchou zvanou trichotilománie.... číst dále >