22 týden těhotenství maminky mám plašit?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.09.18 18:19
22 týden těhotenství maminky mám plašit?

Maminky od 19tt cítím pohyby ale dnes ani ťuk. :nevim: jsem z toho hotova. :(

Reakce:
Tichošlápek
Extra třída :D 10968 příspěvků 04.09.18 18:23

Tak jed na pohotovost. Vždycky, když se ti neco nezdá, jeď. Nikdy by sis neodpustila neco zanedbat ;)

G.a.b.c.a20
Kecalka 395 příspěvků 04.09.18 18:25

Chapu tvuj strach, kdyz jsem byla tehotna taky se mi to parkrat stalo ze jsem pohyby necitila a byla z toho vydesena..ale miminko muze byt treba jen jinak otocene nebo byt unavenejsi :-) zkus si dat neco sladkeho, vyjit parkrat treba schody a pak si lehni v klidu na zada a pockej.. kdyz by jsi porad nic necitila zkus zavolat na pohotovost a zeptat se tam co mas delat, pro klid duse :-) .. drzim palce at mimi brzo kopne :

Tgon
Stálice 57 příspěvků 04.09.18 18:25

V tomhle týdnu je zcela normalni ze pohyby nejsou cítit každý den, miminko má stále dost prostoru :) jsem 22. a také necítím každý den

annasmyc
Kecalka 403 příspěvků 04.09.18 18:27

neplaš, třeba je mimi otočené jinak a necítíš to a nebo pospává. Zkus si k břichu pustit nahlas hudbu nebo zazvonit zvonečkem, trochu miminkem zahýbat. Když by nezabralo nic, tak bych jela do porodnice na zkontrolování srdíčka. Snad bude vše v pořádku.

LucieH16
Kecalka 169 příspěvků 04.09.18 18:30
@Anonymní píše:
Maminky od 19tt cítím pohyby ale dnes ani ťuk. :nevim: jsem z toho hotova. :(

Ahoj, já začala teprv lehce pohyby citit v tom 22.tydnu a jeste ne pravidelně, takze klid, miminko je malinké. Ale i tak jsem si pořídila Angelsounds, a když jsem si nebyla jistá, nebo i tak, když jsem měla potřebu slyšet srdíčko, tak to určitě pomohlo ;)

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.09.18 18:31

Děkuji maminky pokud se mimi neuračí pohnout tak zřejmě zajedu . :srdce:

Kukacka123
Závislačka 2532 příspěvků 04.09.18 18:31

Jak pisou holky ;) bud zkus hudbu, schody…mimco muze byt otocene ;) popripade muzes do nemocnice, nikdo te nevyhodi, mrknou na tebe a ty budes mit klid :) at je vse ok :kytka:

andelka83
Generální žvanilka 20224 příspěvků 04.09.18 18:37
@Anonymní píše:
Děkuji maminky pokud se mimi neuračí pohnout tak zřejmě zajedu . :srdce:

Zkus ho probrat,kdyžtak počkej ještě na zítřek a pak uvidíš.
Mně se bohužel stalo že náhlé vymizení pohybů znamenalo zamlklé těhotenství,rodila jsem v 19 tt. Ale v drtivé většině to nic není a miminko je v pořádku. Ale když se člověku něco nezdá, není ostuda jet. Ať má člověk klid.

Laurie
Kecalka 388 příspěvků 04.09.18 18:41

ještě můžeš zkusit dát si něco sladkýho nebo si posvítit na břicho baterkou :) to mi většinou fungovalo :)

Lea L
Kecalka 325 příspěvků 04.09.18 18:44

Hele doporucuju nejake sladke ovoce..chvili pockat a lehnout na zada.. nebo aktivitu jakradi holky. A ja necitila pohyby docela dlouho a ani pak to nebylo uplne porad.. a vse v poradku. Ale pro klid duse, kdyz nezabetou sacharidy, tak si zajed..

Lajlam
Povídálka 31 příspěvků 04.09.18 18:45

ahoj, také jsem to tak měla, já dokonce malou necítila 3 dny, jen třeba 1-2× za den…a pak jsem jí znovu cítila, doktor mi řekl, že je ještě malá v tomhle týdnu a že je to normální, že se třeba otočí a kope dovnitř…:-) ničeho se neboj určitě je v pořádku :-) co mi teda taky dost pomohlo, vždy když jsem se bála tak sem poslechla srdíčko angelsoundem (domácí poslech srdíčka)

Lucciaaa
Echt Kelišová 7577 příspěvků 04.09.18 18:49

Taky se mi to stalo kolem 20tt, vycetla jsem vselijake rady, ale nejlepsi rada byla dat si cokoladu.. to se tak krasne rozdovadela v tom brise, že jsem byla hned klidnejsi :dance: :hug:

Serpentini
Zasloužilá kecalka 927 příspěvků 04.09.18 18:52

Tak teď jsem se vyděsila i já, protože pohyby každý den opravdu necítím (20. týden). Spíš jak kdy, třeba včera ráno to bylo dost silné, až jsem se divila. Ale obvykle je to dost slabounké a jak říká Lajlam. Někdy jí necítím i dva/tři dny. Někdy jen jednou za den. Ani jsem nevěděla, že by to mohl být nějaký problém. 8o Ale je fakt, že mám angelsounds a občas ho pro klid duše zapnu. :palec:

lachtanice86
Kelišová 6670 příspěvků 04.09.18 19:04

Ve 22tt jsme se téměř necítila. A neplatila jsem. Zkus nějakou aktivitu, něco sladkého a pak si lehni a uvidíš

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Budou obědy ve školkách a školách zdarma?

Obědy pro všechny děti zdarma? S tímto návrhem přišla bývalá ministryně... číst dále >

Atopický ekzém: Jde to i bez škrábání?

Atopický ekzém trápí 30 % světové populace. Z toho je téměř 20 % kojenců a... číst dále >

Články z Expres.cz

Netradiční manželství Leové: „Bydlíme se spolubydlícími, na byt nemáme!“

„Bydlíme s manželem zatím v podnájmu se spolubydlícími,“ řekla nám modelka a... číst dále >

Tereza se učí urdštinu, potvrdil nám zdroj. Připravuje se na tvrdý trest?

V Pákistánu je téměř rok a hrozí, že zde ještě mnohem delší dobu zůstane.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pelíšky už asi nepřebiji, říká filmová Jindřiška

Před dvaceti lety jí popularita filmu Pelíšky byla dost nepříjemná, s... číst dále >

Čokoládové lanýže a další vánoční cukroví, které zvládnete bez trouby

V hnětení těsta a vykrajování hvězdiček a srdíček nenacházíte potěšení, ale... číst dále >