22DPO, hnědý výtok, bolesti podbříšku, pozitivní test

Anonymní
15.3.21 09:06

22DPO, hnědý výtok, bolesti podbříšku, pozitivní test

Ahojte holky,
omlouvám se za anonym.
Jsem 22 DPO.. zhruba 16DPO přišly měsíčky, tak jsem si říkala, že to tedy zkusíme s přítelem příště. Měsíčky trvaly asi 3 dny a dnes jsem objevila na kalhotkách hnědý výtok, pobolívá trošku podbříšek a na testu Livsane dvě čárky i když ne jak dálnice. Clearblue mi ukázal 1-2 týdny což nesedí, měla bych mít už minimálně 2-3. Dnes ráno mi na gynde doktoř řekl, že nic na ultrazvuku nevidí ani náznak těhotenství a vzali mi krev, mám si zavolat o čtvrt na 3. Podezření má na mimodělnožní hlavně kvůli tomu jak přišly měsíčky. Achjo to čekání je dlouhé. Nemáte některá podobné zkušenosti?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
7740
15.3.21 09:11

Jeden výsledek krve ti stejně nic neřekne, musí se udělat opakovaně aby se viděli jestli hcg stoupá. Ze gynekolog nic neviděl takto brzo je úplně normální.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2355
15.3.21 09:17

Ahoj, ja mam podobnou zkusenost s biochemickym tehotenstvim…v den terminu menstruace jsem mela na testu slabou carku, ale za par dni ms opravdu dorazila, ale jelikoz byla jina nez obvykle, krvaceni po 2 dnech preslo a jen jsem spinila, tak jsem udelala test znovu a vysel mi slabe pozitivni, asi jako ten tvuj. Dr.mi vzala krev, HCG kolem 6, tak jsem sla za 2 dny znovu a HCG 0,3…slo to dolu, takze biochemicky tehotenstvi. Tak snad te to trosku uklidnilo, ze se nemusi jednat o mimodelozni tehotenstvi :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
15.3.21 09:29
@Natty90 píše:
Ahoj, ja mam podobnou zkusenost s biochemickym tehotenstvim…v den terminu menstruace jsem mela na testu slabou carku, ale za par dni ms opravdu dorazila, ale jelikoz byla jina nez obvykle, krvaceni po 2 dnech preslo a jen jsem spinila, tak jsem udelala test znovu a vysel mi slabe pozitivni, asi jako ten tvuj. Dr.mi vzala krev, HCG kolem 6, tak jsem sla za 2 dny znovu a HCG 0,3…slo to dolu, takze biochemicky tehotenstvi. Tak snad te to trosku uklidnilo, ze se nemusi jednat o mimodelozni tehotenstvi :hug:

Já se právě před ms netestovala, čekala jsem zda měsíčky příjdou. Jen mi to špinění včera přišlo zvláštní tak jsem vytáhla testy.Bylo to první snažení po vysazení HA, třeba to tak má být a tělo se chtělo ještě očistit.. Pokud biochemický tak by to bylo samozřejmě lepší. Jsem fakt zvědavá… :think:

• Citovat
  • Nahlásit
312
15.3.21 10:11

Ja to mela podobne, pak jsem nekolik tydnu trnula, zda to neni mimodelozni (2-3 tydny). Ted to „mimodelozni“ zrovna kojim, takze to muze dopadnout vselijak :kytka: drzim pesti, at jsi hlavne v poradku a podari se, ted nebo priste

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
747
15.3.21 10:36
@Anonymní píše:
Ahojte holky,
omlouvám se za anonym.
Jsem 22 DPO.. zhruba 16DPO přišly měsíčky, tak jsem si říkala, že to tedy zkusíme s přítelem příště. Měsíčky trvaly asi 3 dny a dnes jsem objevila na kalhotkách hnědý výtok, pobolívá trošku podbříšek a na testu Livsane dvě čárky i když ne jak dálnice. Clearblue mi ukázal 1-2 týdny což nesedí, měla bych mít už minimálně 2-3. Dnes ráno mi na gynde doktoř řekl, že nic na ultrazvuku nevidí ani náznak těhotenství a vzali mi krev, mám si zavolat o čtvrt na 3. Podezření má na mimodělnožní hlavně kvůli tomu jak přišly měsíčky. Achjo to čekání je dlouhé. Nemáte některá podobné zkušenosti?

1-2 na ClearBlue znamena, ze doslo k oplodneni pred 1-2 tydny, lekar urci tehotenstvi jako 3-4 tydny. Coz znamena, ze na utz nemuze jeste nic videt.
Nervy bych si z toho moc nedelala, plno zen tu krvacelo i pres tehotenstvi a plod se udrzel.
Uvidite co rekne hladina hcg, kterou by tedy meli ale odebrat alespon dvakrat, obden, aby slo posoudit jak se hcg zveda.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
15.3.21 11:33
@janikema90 píše:
1-2 na ClearBlue znamena, ze doslo k oplodneni pred 1-2 tydny, lekar urci tehotenstvi jako 3-4 tydny. Coz znamena, ze na utz nemuze jeste nic videt.
Nervy bych si z toho moc nedelala, plno zen tu krvacelo i pres tehotenstvi a plod se udrzel.
Uvidite co rekne hladina hcg, kterou by tedy meli ale odebrat alespon dvakrat, obden, aby slo posoudit jak se hcg zveda.

No já měla ovulaci cca 21-22.2 takže mi příjde že to nesedí :- Už netrpělivě čekám na odpoledne ať mohu vědět víc, potřebovala jsem si tak nějak vylít srdíčko tady… Děkuju Vám! :-)

• Citovat
  • Nahlásit
9489
15.3.21 12:11

Tipuji mimodelozni těhotenství.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
747
15.3.21 12:13
@Anonymní píše:
No já měla ovulaci cca 21-22.2 takže mi příjde že to nesedí :- Už netrpělivě čekám na odpoledne ať mohu vědět víc, potřebovala jsem si tak nějak vylít srdíčko tady… Děkuju Vám! :-)

Pokud jste si tou ovulaci jista, tak to opravdu nesedi… uvidite co to hcg.
Hodne stesti 🍀.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
15.3.21 14:55
@karkarka píše:
Tipuji mimodelozni těhotenství.

Vypadá to tak, doktor mě chce ve středu znovu vidět, výsledky byly prý „takový nijaký“… mám prý být připravená kdyby náhodou mě v noci přepadly bolesti a krvácení, hned do nemocnice.. tak příště :-(

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat