22. týden těhotenství a zkracování čípku?

67
24.5.16 14:45

22tt a zkracovani cipku?

Ahoj holky tak dneska me po 4dnech pustily s nemocnice a chtela bych se zeptat jsem 22+1tt a doktorka mi do zpravy psala ze hlava balotuje nad vchodem ze cervikometrie je 35mm ale pri prijeti jsem mela psane ve zprave ze cipek mediskralne polotuhy hlava nad vchodem a cervikometrie 30mm mirny funneling U 18×5mm vyzna se v tom nekdo nebo vysvetlil by mi to nekdo?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

11689
24.5.16 14:54

@mmilacek
A proč ses na to nezeptala té doktorky? To jste o tom nemluvili? Pokud tě to zajímá, tak zavolej na telefonní číslo co máš ve zprávě a popros, zda by ti to ta doktorka nevysvětlila znovu. Čípek se ti očividně prodloužil…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
67
24.5.16 14:58

@hehehe prave ze jsem se ptala a jen mi k tomu rekla ze mam dodrzovat klidovy rezim doma a nic vic moc se semnou nebavila. Me prave zajima ten funneling nemuzu ten vyraz nikde najit

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11689
24.5.16 15:03

@mmilacek
Něco jsem našla např. tady: http://www.porodnice.cz/…ny/funneling

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
67
24.5.16 15:07

@hehehe dekuji alespon to

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
393
24.5.16 15:27

K tomuhle tematu je tu hromada diskusi, v nekterych jsou i obrazky cipku, znazorneni co znamena funneling, popisky a tak :) zkus pohledat… funneling znamena otevreni cipku zevnit, tzn. ta vnitrni branka, ne zvenku. Rozdil 5 mm cipku je dle meho odchylka mereni.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama