23 dní od styku a negativní test

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

skarma007
Nováček 5 příspěvků 09.10.18 15:08
24 dnů od styku a negativní test

Ahoj,
zhruba týden od styku jsem dostala virozu, kterou jsem měla tak 5 dnů, pak nastala šílená týdenní únava, při které nešlo ani normálně pracovat, postupně to odeznívalo, ale zhruba 14 dnů pořád kašlu, chodím často na záchod (po ránu každou hodinu), sem tam mě večer píchlo v břiše a ta náladovost. Nyní mám 3 dny zpoždění MS (přesto ji mívám přesně 28. den) Ten třetí den špiním, bolí mě břicho jako když to mám dostat, dělala jsem si asi už 3 testy a byly jasně negativní. Nikdy jsem problém s cysty, menstruací ani tak neměla. Hormony se mi daly konečně do pořádku. Když jsem mívala chřipku 14 dní tak se zpozdila max o dva dny. Teď to byla fakt jen slabá viroza.
Lepší by bylo se objednat k doktorce, ale ta mě veme tak nejdřív za týden, ale už mě to doslova nervuje, tak se chci zeptat, jestli je tohle normální? O dítě se nesnažím.
Děkuji.

Příspěvek upraven 09.10.18 v 15:25

Reakce:

Tableta
Závislačka 4018 příspěvků 09.10.18 15:11

Primární problém nebude gynekologický.

Kykyka
Povídálka 47 příspěvků 09.10.18 15:17
@skarma007 píše:
Ahoj,
zhruba týden od styku jsem dostala virozu, kterou jsem měla tak 5 dnů, pak nastala šílená týdenní únava, při které nešlo ani normálně pracovat, postupně to odeznívalo, ale zhruba 14 dnů pořád kašlu, chodím často na záchod (po ránu každou hodinu), sem tam mě večer píchlo v břiše a ta náladovost. Nyní mám 3 dny zpoždění MS (přesto ji mívám přesně 28. den) Ten třetí den špiním, bolí mě břicho jako když to mám dostat, dělala jsem si asi už 3 testy a byly jasně negativní. Nikdy jsem problém s cysty, menstruací ani tak neměla. Hormony se mi daly konečně do pořádku. Když jsem mívala chřipku 14 dní tak se zpozdila max o dva dny. Teď to byla fakt jen slabá viroza.
Lepší by bylo se objednat k doktorce, ale ta mě veme tak nejdřív za týden, ale už mě to doslova nervuje, tak se chci zeptat, jestli je tohle normální? O dítě se nesnažím.
Děkuji.

Pokud se o mimi nesnažíš (tedy asi máte ochranu nebo si dáváte pozor) a máš negativní tři testy v den očekávané menstruace či dokonce tři dny po té, tak těhotenství to asi nebude (na 99% ne, nějaká šance je vždy). Spíš bych to přisuzovala tomu nastydnutí nebo s tím spojeným stresem. Absence MS by také mohla být, kdybys nějak výrazně zhubla.
Můžeš si udělat nějaký bylinný čaj, aby Ti bylo lépe a když MS nepřijde, určitě jeď k dr. na vyvolávačku. Pokud nemáš nějaké křeče a velké bolesti, myslím, že to cysta nebude, jen to bude posunuté tou nemocí.
Pokud by se to začalo stávat častěji, dr. Ti předepíše něco na srovnání cyklu. Jinak spousta lidí tu chválí kapky Gynex, že cyklus hezky srovnají. Ať už mimi budeš někdy chtít nebo ne. :mavam:

skarma007
Nováček 5 příspěvků 09.10.18 15:20

Moc ti děkuji za příspěvek, uklidnil mě :) :) určitě jsem zhubla,jelikož jsem moc nejedla, no ale tak tři týdny nemám vůbec chuť k jídlu, nejim moc a asi týden mám dost citlivá prsa… prostě všechny příznaky snad mám, ale fakt testy jasně negativní, proto mě to štve, že nevím, na čem jsem a mimi se teď opravdu z finančních důvodů nehodí :-/
Každopádně jsi mě uklidnila, děkuji ti a zkusím něco na ty hormony :srdce: :kytka:

skarma007
Nováček 5 příspěvků 09.10.18 15:26

@Tableta děkuji

Kykyka
Povídálka 47 příspěvků 09.10.18 15:29

jestli máš doma nějaké čajíky určené pro potíže při nebo před MS, budou se hodit. Pokud ne, tak aspoň nějaký ten fenyklový nebo heřmánek s medem. Když je špatně, tak člověk moc chuť k jídlu nemá, ale aspoň nějaké to ovoce, zeleninu, jogurt nebo vitamíny bys měla. A pak dej vědět, zda MS dorazila sama nebo jak jsi dopadla u dr. A hlavně se snaž odpočívat a spát, to se tělo taky léčí. Pěkný den. :*

skarma007
Nováček 5 příspěvků 09.10.18 15:36

no velký porce teď nedávám, tak jím menší a spíš to ovoce a tak…virozu jsem měla před 3 týdny a takovýhle problémy po ni skutečně nemívám, ono odpočívat moc nejde (jsem kadeřnice)takže ten záhul v práci jsem trochu taky měla… Určitě doma odpočívám, a hodně spím. Jen se mi tohle ještě nikdy nestalo, pochopím, když budu těhotná, příznaky na to mám atd… ale ty testy…Neřeknu, kdybych si miminko přála, ale teď určitě ne a ani nevím jestli někdy a tím, jak nevím na čem jsem, nemůžu normálně pracovat, jelikož myslím pořád na tuhle situaci.
Každopádně děkuji moc za rady :) Uklidnily mě :) Sestra do mě pořád hučí, že jsem v tom, že měla úplně stejný příznaky jak já a teď je v 5. měsíci a test pozitivní ji vyšel po dvou dnech vynechání MS, tak mě akorát nervuje :-D

skarma007
Nováček 5 příspěvků 10.10.18 11:43

tak MS dnes ráno dorazila, tak je vše v pořádku, děkuji :)

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Jak probíhala stavba rodinného domu na klíč pro čtyřčlennou rodinu?

Čtyřčlenná rodina pana Nového toužila vyměnit byt v panelovém domě za vlastní... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Zdravá budoucnost před námi

Všechno jednou končí... Nebo začíná? V posledním díle naší výzvy Do plavek s... číst dále >

Články z Expres.cz

Ovčáčkovi tleskali v Máte slovo: Prezident už nebude nikam kandidovat, uklidnil

Je to muž, který miluje záři reflektorů a projevy na veřejných místech.... číst dále >

Proč Rolins přiživuje spor s Rytmusem? Tady je její vysvětlení!

Rozhodli se Dara Rolins a Patrik Rytmus Vrbovský definitivně znemožnit u... číst dále >

Články z Ona Dnes

Oblečení v dobových filmech bývá nesmyslné, říká historička

Od dětství ji zajímala móda, ale v praxi se k ní dostala až oklikou přes... číst dále >

Imunoložka: Nežvýkáme proutí, ale spolkneme acylpyrin. Šetříme přírodu

Od ambiciózního projektu, jak léčit rakovinu pomocí vakcín na bázi... číst dále >