23 týden těhotenství a menstruační bolesti

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní  16.04.18 19:04
23 tt a menstraucni bolesti

Ahoj maminky, tehulky. Mam na vas takovy dotaz. Vnimam bolest vic, mam maly prah bolesti, ale chtela bych se zeptat. Minuly vikend v nedeli jsem jela na pohotovost s menstraucnima bolestma byla jsem 22tt. Pohyby jsem citila. A bylo mi receno ze mam vice odpocivat magnesko zvysit.. a ze je to asi roztahovani delohy a vseho. A dnes mne to trapi zase. Je pravda ze jsem vcera mela dost perny den, uklid, nakupovani, chystani oslavy. A dnes lezim na gauci u pc a koukam na serialy. A brisko mne hodne boli(zase uplne stejne jako minule) :( vim ze jsem histerka, ale mam o miminko strach. :,( nemam plasit? A radeji se natahnout a neresit to s tim ze to zitra bude lepsi nebo mam jit radeji zase na pohotovost po tydnu s tim stejnym. Pohyby citim normalne. A jsem prvorodicka. Dekuji moc a preji pekny vecer. :kytka:

Reklama

Reakce:

Eli45
Povídálka 44 příspěvků 16.04.18 19:10

Jsem 26 tt a mam cele tehotenstvi to stejne ;) je to normalni… jen pokud by to bylo opravdu nejake silne a v intervalech zajed na pohotovost… jinak kdyz delam nejakou praci pri ktere se nejak namaham ozve se bolest vic… takze opravdu odpocivej :kytka:

EtaOva
Ukecaná baba ;) 1623 příspěvků 16.04.18 19:13

Menstruační bolesti jsou v těhotenství úplně normální, jak ti řekli minulý týden - tím jak roste miminko, roztahuje se děloha a pokud máš snížený práh bolesti, tak to asi víc cítíš. Já jsem byla těhotná už 2× a tohle jsem taky měla, jen já mám ten práh zase zvýšený, takže jsem neplašila vůbec :-). Na pohotovost bych jela až v případě, že bys začala krvácet nebo bys měla nějaké silné stahy… s pobolíváním podbříška bych osobně nejezdila :-).

Anonymní  16.04.18 19:13

@Eli45
Dekuji moc. Rekla bych ze je ta bolest porad stejna, jen obcas kdyz treba se nejak pohnu nebo neco ze je vetsi, jinak je porad stejna. No proste tak jako kdyz jsem mela dostat mesicky i obcas takova “krec” a tu jsem prave mela i minule. :( dekuji za uklidndni! :srdce:

Eli45
Povídálka 44 příspěvků 16.04.18 19:15
@Anonymní píše:
@Eli45
Dekuji moc. Rekla bych ze je ta bolest porad stejna, jen obcas kdyz treba se nejak pohnu nebo neco ze je vetsi, jinak je porad stejna. No proste tak jako kdyz jsem mela dostat mesicky i obcas takova “krec” a tu jsem prave mela i minule. :( dekuji za uklidndni! :srdce:

Taky jsem z toho vzdycky byla vyplasena ale uz sem si tak nejak zvykla :) hlavne ze prcka citis… kazdopadne kdyby si mela fakt divny pocit tak radsi zajet.. lepsi nez se stresovat :kytka:

radkka
Neúnavná pisatelka 19334 příspěvků 16.04.18 19:16

Měla jsem to taky, je to normální :nevim: vždycky to někdy bolelo víc, někdy vůbec. Obvykle jsem také pak pozorovala skokový růst břicha. Víš, jak se to tam všechno zvětšuje a natahuje? Jasně, že to je cítit. Někdy mě to i budilo.
Na pohotovost bych jela s nesnesitelnou bolestí, kontrakcemi, krvácením.

Anonymní  16.04.18 19:17

@EtaOva
Dekuji za uklidneni, no prave ze se mi tam s tim jezdit nechce jeste kdyz jsem tam byla pred tydnem. :? A jen z toho mam strach, preci jen je to menstruacni bolest, ale pohyby citim normalne.. jen obcas mam ze treba kdyz lezim to citim mormalne 5 minut a pak treba silneji. A tak porad. Toho pul dne. :( dekuji

Anonymní  16.04.18 19:20

@radkka
Dekuji. Musim zaklepat nekrvacim. A jak pises obcas to citim normalne a obcas vic. A tak cely den. A ted to mam po tydnu. Jinak pres tyden to bylo v pohode nic mne nebolelo. :kytka: az dneska, porad kdyz mne to tak boli tak plasim a mam strach i kdyz mne mrnousek kope. :( :andel: ano to zvetseni briska taky hodne pozoruji. Mne totiz roste hlavne brisko. :srdce:

novakova.t
Závislačka 2696 příspěvků 16.04.18 19:24

Jsem stejne jako ty. Na gynde jsem byla kvůli stejnému problemu v 16tt a minuly týden. Jen magnesko a víc odpočívat…ale vše ok…jen ta menstruacni bolest…ale taková skoro minutova az jsem se v noci kroutila a pak klid :nevim: A pak se to zase ozvalo. Je to nepříjemné občas…ale hlavni je ze s mimcem a deloznim cipkem se nic neděje :hug:

radkka
Neúnavná pisatelka 19334 příspěvků 16.04.18 19:25
@Anonymní píše:
@radkka
Dekuji. Musim zaklepat nekrvacim. A jak pises obcas to citim normalne a obcas vic. A tak cely den. A ted to mam po tydnu. Jinak pres tyden to bylo v pohode nic mne nebolelo. :kytka: az dneska, porad kdyz mne to tak boli tak plasim a mam strach i kdyz mne mrnousek kope. :( :andel: ano to zvetseni briska taky hodne pozoruji. Mne totiz roste hlavne brisko. :srdce:

Uklidni se :hug: je to dobrý! Mě to taky bolelo při pohybu, bolelo to tak nějak pořád a když jsem se převalila, tak víc… Někdy bodavě, někdy jako při MS… Vše bylo vždy v pořádku. Šetři se, odpočívej a nepanikař, takhle se stresovat přece nemůžeš, právě kvůli miminku :hug:

Anonymní  16.04.18 19:33

Dekuji moc vsem. Nase cesta za miminkem nebyla snadna, tak proto se strasne moc bojim. Budu vic lezet a odpocivat. A nejak se budu snazit tomu nevenovat pozornost at neplasim jen kdyby se to zhorsilo. Moc dekuji vsem :srdce:

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Jak si sbalit tašku do porodnice a nezbláznit se

Jmenuju se Laura a čekám druhé dítě. A možná to znáte taky – to si takhle... číst dále >

Manuál na cesty: Co zabalit do lékárničky a kam s dětmi nejezdit

Blíží se léto a s ním čas dovolených. Většina z nás přemýšlí nad cestou k... číst dále >

Články z Expres.cz

Svatební mejdan: Pippa měla stopku na večírek, zakázali i vtipy na Harryho bývalky!

Svou svatební noc po sobotním obřadu, který dnešní britský tisk nadšeně... číst dále >

Daniela Šinkorová nezdravě ujíždí na FaceAppu: Vypadá to ještě hezky?

Danielu Šinkorovou odnepaměti předchází pověst ženy, která se sama a velmi... číst dále >

Články z Ona Dnes

Profesor Špičák: Čechy ničí vražedná kombinace obezity, alkoholu a kouření

Češi patří v chorobách trávícího ústrojí ke světové špičce. „Podílí se na tom... číst dále >

V druhé půli života jsou muži na ženách citově závislí, říká psycholog

Krize rodiny je podle psychologa Jeronýma Klimeše zákonitá a - jak dokládá... číst dále >

Reklama